Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taki jest standard

Opublikowano

spotkałem sie z opinia że 20% wiencej palą instalacje mieszalnikowe a sekwencje około 10% ale tak jak pisaelm sekwencja połknie 15-20% wiecej, dlatego napisałem ze to moje zdanie a nie przyjety standart;)

Opublikowano

nie da rady żeby tyle samo paliło lpg co Pb, a skoro PB połyka 9 zwykły 1.8, to choćby krowy latały a konie śpiewały NIE DA RADY

Opublikowano

Instalacja BRC butla 60 wchodzi jakieś 49. Przejeżdżam w granicach 450km głównie trasa. Rekord to 515km na zbiorniku.

Opublikowano

Ja mam w swoim A4 instalacje seqent24 i jak narazie nie narzekam... na 40l gazu robię prawie 400 km wiec chyba nie tak źle.... nie jestem pewien czy udało by się zejść poniżej 10l na 100km ale takie są realia.. złoże się ze 15l lpg też nie jest sztuką zrobić :naughty:

Opublikowano

u mnie jest dobrze, na 30l bak gazu wychodzi mi 330 km jazdy i narazie sie spisuje dobrze :decayed:

Opublikowano

nie wierze ale tez nie muszę :evil:

Opublikowano

No tak z górki to takiemu łatwiej, a co pod górkę to go pchasz? Tylko 9,1l/100km eeeee coś chyba na jakimś musisz "podrasowanym" gazie jeździć :wink4:

Opublikowano

A moja Furka na sekwencji BRC bierze max 11 litrów :>

Opublikowano

a ile pali ci benzin

Opublikowano

a ile pali ci benzin

benzin wogóle nie pali :polew: :polew:

Opublikowano

kepasa tobie to pewnie spala z 8 z klima nie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak nie deptam to 7,5... oczywiście gazu :polew: :polew: po mieście... :kox:

Opublikowano

to tak jak mój :naughty::polew: :polew:

Opublikowano
albo zestrojona instalka żeby do sety miał 15sek

i tu jest pies pogrzebany

A po kilkunastu tysiącach okaże się, że głowica się "ususzyła" :shocked:

Opublikowano

Witam załozyłem jakos 1.5 tyg temu Instalke Stag 300 silniczek 1.8 ADR w automacie jestem przed 1 regulacja ale w miescie wychodzi mi 17 L sad w trasie kolo 11-12, zrobilem juz 700 km za 300 km jade na ta regulacje wlasciwa dopiero mam nadzieje ze zejde w miescie ponizej 14 L jak tam wasze automaty pala ? tylko tak serio nie odejmujcie cheesy

Opublikowano

średnio ADR pali lpg około 12l automat powinien w 13 się zamknąć

Opublikowano

mi automat pali koło 15 na mieście, w trasie do 11 schodzę ale naprawdę muszę jechać ledwo ledwo, no i raczej nie oszczędzam go, często mi sie go zdarza na kickdownie do odcięcia przeciągnąć, tyle że ja nie za dużo jeżdżę więc jak juz jadę to chce mieć przyjemność zjazdy

Opublikowano

Tankowałem gaz w orlenie(do pełna) przejechałem dokładnie 102km w cyklu mieszanym, ponownie zatankowałem i spaliła mi 8.8litra

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.