Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

po ostatnim tankowaniu wyszło 16litrow/100km :wallbash: :wallbash:

Teraz staram się nie przekraczać 4 tys (chociaż jest to trudne, bo co sprytniejszy sprinter mnie spod świateł objedzie :kwasny:)

Zobaczę jak wyjdzie przy takiej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawek84 wyrzuć tą instalację :wink4: koledze pio_p pali max 11 w trasie... :polew: :polew: :polew: więc sam widzisz że masz coś zepsute... :polew: :polew: swoją drogą chciałbym się przejechać tym 1.8T... może jakiś zakładzik???? może spali więcej... :) mi na trasie spala nieraz ponad 15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja malenka łyknie mi kolo 14 l :thumbdown:w miescie w trasie spada do 10 l. :tongue4:

Przewaznie zrobie kolo 300 km na pełnym zbiorniku 42,50 LPG cykl 90miasto/10trasa :chytry:

Ba wczoraj przejezdzajac kolo BP mym oczom pokazała sie cena 1,49 za 1L LPG :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżąc w stylu emeryt-eko-drajw :polew: ostatnio na 52l butli zrobiłem 690km :shocked: czyli zszedłem do 7.5l gazu /100km i raczej niżej nie upadne :polew: generalnie średnio nie przekraczam 9l/100km, spalanie oscyluje wokół 8.5l/100km. trasa/miasto w stosunku 70/30. Spalanie oczywiście zależy od wielu czynników...

Ba wczoraj przejezdzajac kolo BP mym oczom pokazała sie cena 1,49 za 1L LPG :shocked:

no to kolego Chris macie na prawde tani gaz! u mnie we wsi też jest BP :naughty:, ale oni mają chore ceny wszystkich paliw - obecnie 1.74/l gazu i średnio zawsze mają o 20groszy drożej niż na innych stacjach (m.inn innej BP w okolicy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że moja jazda jest bardzo nie ekonomiczna :mysli:

Przy sekwencji co i troszkę pali paliwka to nie udało mi się zejść poniżej 8.5L to było w zimie na trasie. W lecie dojazd 11km do pracy klima prawie 100% to do 12L :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, ja mam taki sam motor jak i Ty i wygląda podobnie, chyba za duża buda do tego silniczka i dlatego tyle pożera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, ja mam taki sam motor jak i Ty i wygląda podobnie, chyba za duża buda do tego silniczka i dlatego tyle pożera

Albo buty za ciężkie :wink4:. Nie szaleję, bo koników mało, ale staram się żwawo poruszać. No i instalacja tak ustawiona żeby nie było czuć różnicy benzyna a gaz. Przy dzisiejszych cenach gazu to i tak luzik takie spalanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ł

u mnie przy sekwencji BRC spalanie 10 - 12l. :gwizdanie:

Ale bym chciał aby mi tyle spaliło.

Zmiany biegów do ~3 tyś (Chyba, że się jakiś bus trafi co chce mnie "objechać" ze swiateł :polew: :polew: ) spalanie spadło do 13 (głównie miasto )

Nic nie robię z instalką bo mnie gazownicy wk***iają, każą iść do poczekali, podłączą kompa, zapodadzą auto adaptacje, dziękują i do widzenia. Czekam na przypływ gotówki i kupuje diesla. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi ok.15 do 16l w mieście i wielokrotne odwiedziny gazownika nic nie zmieniły. Traktuję to jako norma,,,

Pogodziłem się z tą myślą i nie chce mi się wierzyć, że mozna zejść poniżej, tak jak niektórzy piszą,,,(10 do 12 l.)

Tyle to mi wychodziło w zimie, ale za to PB łykał zanim się przełączył na gaz - to w sumie wychodzi na to samo,,,

:Mam ten sam silnik-ADR 1,8 i STAG 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojeżdżam codziennie do pracy (około 50km/dzień). Na gazie zrobiłem 14 tyś. Prędkość na trasie 100-120km/h i jeszcze nie przekroczyłem 10l/100km. Jestem bardzo zadowolony z tego silnika. Benzyny palił mi około 8-9 w tych samych warunkach a rekord to 7,2l/100km PB - trasa około 1800km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag-300 ostatnio spalił mi 14,7 jazda tylko w mieście i z klimą :mysli:. Wydaje mi się to trochę za dużo, ale chyba trzeba się przyzwyczaić i cieszyć się z ładnego przyspieszenia i bezawaryjności :).

Zazwyczaj nie przekraczał 14l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a4 b5 1996 silnik 1,8 125km na sekwencji spalanie trasa 8,5-11 miasto 10,5-13 nigdy więcej[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 23:42_________________________________________________tyle że odpala na benzynce i grzeje się do ok 45stopni więc trochę tych km ucieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie instalka BRC sequent 24 trasa napewno zeszłoby poniżej 10 litrów jakby udało mi się wolno jechać. Miasto (W-wa) do 15litrów przy włączonej klimie. Uważam, że wynik niezły. Używam wszystkich ze 180KM no i quattro też robi swoje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...