Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ile pali Wam gazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie: :naughty::kwasny::wallbash:

normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr

luzik... mi tyle też spalał...

Opublikowano

a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie: :naughty::kwasny::wallbash:

normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr

luzik... mi tyle też spalał...

ile? :mysli:

Opublikowano

co wy to opowiadacie 7 po mieście to max oczywiście q z turbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale Wam żłopią te silniki mi mój po miescie jak butuje do czerwonego to max 6,5 łyka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak na serio to na trasie 120-140 przy wyprzedzaniu do max 160km/h chwilowo 12-13 LPG a po mieście 14-16LPG po wawie bez zbytniego szalenstwa.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To i ja sie dołączę....Po mieście 16-17gazu, trasa i miasto do 14litrów w zależności ile miasta ile trasy no i kto jedzie. Myślałem, że 17 po mieście to przesadzony wynik, jeździłem do gazownika na ustawienie,ale chyba nic to nie pomogło. Ktoś kiedyś napisał na forum, że 16-17 litrów gazu w silniku AMB będzie nie do opanowania i chyba miał rację. troszkę to dużo bo u znajomych samochody typu SUV pala po 18 gazu. Co o tym sądzicie?

Opublikowano

jak normalnie jeździsz, a nie jak emeryt to tak bedzie :good:

Opublikowano

Silnik 1.6 sekwencja Diego miasto 9-10 litrow, trasa 7-8. Bardzo dobre wyniki moim zdaniem.

Opublikowano

Silnik 1.6 sekwencja Diego miasto 9-10 litrow, trasa 7-8. Bardzo dobre wyniki moim zdaniem.

lepsze niż benzynowe :good:

:polew: :polew:

Opublikowano

kepasa a wiesz co to ecodriving? Jak sie umie jezdzic i ma dobrze wyregulowana instalacje to pali malo. Najwiecej w cyklu miejskim spalił mi 11 litrów!!!.

Opublikowano

ALG 2.8 quattro: miasto - 17-18l trasa 11-12l

ADR 1.8 oska: miasto - 13l trasa 9-10l

Opublikowano

+/- około 15% więcej niż benzyny czyż nie :gwizdanie:

Opublikowano

jak sobie tak czytam niektórych to wesoło się robi ;)

1.8 ADR, cykl mieszany zatankowano 43l gazu, przejechano 450km. Jak depne bardziej to i po 150km sie gaz konczy :) Jesli chodzi o pb to nie wiem, nie sprawdzalem jeszcze, ale niedlugo bedzie okazja, tankowanie sie zbliza a ja zawsze tankuje fol i jade do praktycznie zera, i tak w kółko... pozdro

Opublikowano

Moja A4, paliła w miescie 13 lit. a w trasie 9-10 lit gazu.

Wrocław jest bardzo zakorkowany i więcej sie stoi niż jeździ.

Pozdrawiam.

Opublikowano

co wy to opowiadacie 7 po mieście to max oczywiście q z turbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale Wam żłopią te silniki mi mój po miescie jak butuje do czerwonego to max 6,5 łyka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak na serio to na trasie 120-140 przy wyprzedzaniu do max 160km/h chwilowo 12-13 LPG a po mieście 14-16LPG po wawie

bez zbytniego szalenstwa.

U mnie podobnie

zrobiłem 316km spalił 43litry gazu i 11.5 litra paliwa

Jazda po mieście na krótkich odcinkach i przy częstym gaszeniu i zapalaniu silnika

Opublikowano

Mi po Wroclawiu wiecej niz 10 nie spali, instalacja ESGI 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

średnio 12l/100km Stag300gt cykl mieszany

Opublikowano

Ja mam Staga4 i w cylku mieszanym pół na pół 9,5l zobaczymy ile weźmie tylko po miescie.

Mam nowe wyniki:

- miasto 10,5

- trasa do 120 8,5 l/100km

Opublikowano

średnio 12l/100km

I to jest takie śmieszne :wink4:

Opublikowano

Moja pali od 13 litrów do 15 jak przycisnę. Instalacja stag-6.

Opublikowano

Moja pali od 13 litrów do 15 jak przycisnę. Instalacja stag-6.

W mieście czy na wsi znaczy trasie.

Opublikowano

Przy spokojnej jeździe 13l tak do 130km/h i spokojnym przyspieszaniu obojętnie czy miasto czy wieś :>. A 15l gdy go nie oszczędzam :>

W trasie jak jechałem z Warszawy do R-ska 11,5l cały czas na 5 i nie szybciej niz 130km/h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.