Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile pali Wam gazu?


maniak66

Rekomendowane odpowiedzi

a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie: :naughty::kwasny::wallbash:

normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr

luzik... mi tyle też spalał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ostatnio u mnie miasto 19,5 L/ 100 :gwizdanie: :naughty::kwasny::wallbash:

normalna odpowiedź, a nie 8,5 na meiście hahaha, jak się jeździ to są i rezultaty pzdr

luzik... mi tyle też spalał...

ile? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy to opowiadacie 7 po mieście to max oczywiście q z turbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale Wam żłopią te silniki mi mój po miescie jak butuje do czerwonego to max 6,5 łyka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak na serio to na trasie 120-140 przy wyprzedzaniu do max 160km/h chwilowo 12-13 LPG a po mieście 14-16LPG po wawie bez zbytniego szalenstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dołączę....Po mieście 16-17gazu, trasa i miasto do 14litrów w zależności ile miasta ile trasy no i kto jedzie. Myślałem, że 17 po mieście to przesadzony wynik, jeździłem do gazownika na ustawienie,ale chyba nic to nie pomogło. Ktoś kiedyś napisał na forum, że 16-17 litrów gazu w silniku AMB będzie nie do opanowania i chyba miał rację. troszkę to dużo bo u znajomych samochody typu SUV pala po 18 gazu. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1.6 sekwencja Diego miasto 9-10 litrow, trasa 7-8. Bardzo dobre wyniki moim zdaniem.

lepsze niż benzynowe :good:

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie tak czytam niektórych to wesoło się robi ;)

1.8 ADR, cykl mieszany zatankowano 43l gazu, przejechano 450km. Jak depne bardziej to i po 150km sie gaz konczy :) Jesli chodzi o pb to nie wiem, nie sprawdzalem jeszcze, ale niedlugo bedzie okazja, tankowanie sie zbliza a ja zawsze tankuje fol i jade do praktycznie zera, i tak w kółko... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4, paliła w miescie 13 lit. a w trasie 9-10 lit gazu.

Wrocław jest bardzo zakorkowany i więcej sie stoi niż jeździ.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy to opowiadacie 7 po mieście to max oczywiście q z turbo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale Wam żłopią te silniki mi mój po miescie jak butuje do czerwonego to max 6,5 łyka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak na serio to na trasie 120-140 przy wyprzedzaniu do max 160km/h chwilowo 12-13 LPG a po mieście 14-16LPG po wawie

bez zbytniego szalenstwa.

U mnie podobnie

zrobiłem 316km spalił 43litry gazu i 11.5 litra paliwa

Jazda po mieście na krótkich odcinkach i przy częstym gaszeniu i zapalaniu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Staga4 i w cylku mieszanym pół na pół 9,5l zobaczymy ile weźmie tylko po miescie.

Mam nowe wyniki:

- miasto 10,5

- trasa do 120 8,5 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...