Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, karolek_ust napisał:

Jak widzą że się nie zna to mu będą powietrze w kołach zmieniać z letniego na zimowe . Czujnik uwalony pokazal vcds bo wiązka nie pozwala go zobaczyć . Teraz nowy czujnik wsadzili o cooo dalej błąd to musi pan wiązkę zmienić jednak . Co mieli powiedzieć że ich błąd że źle usterkę zdiagnozowali 

Zanim auto trafiło do serwisu, sam osobiście widziałem stan wiązki. Więc takie kity zostaw sobie dla siebie.:)

Wahacze wszystkie są nowe i zero luzów itp

I nie jest to sworzeń wahacza, jeśli chodzi o ścisłość. (sprawdzone w serwisie)

Wahacze nowe sprawują się idealnie.:dance2:

 

 

Opublikowano

Więc jeśli widziałeś stan wiązki trzeba było ją naprawić w pierwszym rzędzie.

To w takim razie co skrzypi? 

Bo piszesz, że sworzeń chociaż to nie sworzeń. 

Opublikowano

Nie było mnie tutaj od kilku dobrych miesięcy.......nie zaglądałem na forum wogóle. 

Ale pierwsze wejście od chyba dobrego pół roku i co.....pierwszy temat jak  sprzed  dekady ........on i jego ślicznotka......kuźwa to jest lepsze od Mody na sukces .......poświęcę się i cofnę się tutaj do momentu jak zaprzestałem zaglądać.......cierpliwości :shock3:

 

 

 

 

Opublikowano

Chłopy Nelsonito nie ma pojęcia o mechanice pojazdowej, przepisuje na forum co mu majstry na zaufanym serwisie opowiedzą i tak się kręci temacik ale chociaż śmiesznie jest jak się upiera przy swoim :)

Opublikowano
  • Autor

Nowa wiąska ABS prosto z ASO z Niemiec już dotarła.:dance2::drunk::hi:

 

20220726_170322.jpg

20220726_170259.jpg

20220726_170343.jpg

Opublikowano

To jest pierwszy temat jaki przelecialem szybko bo szczerze to brakowalo mi juz Cierpliwosci . 

 Moja rada jesli jestes fanem Aso to zapie**ol jakies nowe felgi z ASO Audi rozmiar o 2" wiekszy . Mysle ze felga to wydatek tylko 2000 PLN od sztuki tak sie domyslam bo siedze w UK i tutaj ceny masz 600£ ++ za kolo ?‍♂️

 Do tego zawieszenie nowe gwintowane dobre jak czesci z ASO albo i znacznie lepsze typu Bielstein B16 cena okolo 8000 PLN plus kinus i w tedy w koncu pokazesz ze auto wyglada .  

 Aha opony tez jakies kozackie MIchelinki co by bylo cicho i wygodnie Piloty sporty . 

 Obejrzyj moj temat auta to zobaczysz . Tez robile RS4 Limo wszystko na oryginale i efekt jest widoczny tych zmian .

 Pozdro bez odbioru

Edytowane przez Savo

Opublikowano
Godzinę temu, Savo napisał:

To jest pierwszy temat jaki przelecialem szybko bo szczerze to brakowalo mi juz Cierpliwosci . 

 Moja rada jesli jestes fanem Aso to zapie**ol jakies nowe felgi z ASO Audi rozmiar o 2" wiekszy . Mysle ze felga to wydatek tylko 2000 PLN od sztuki tak sie domyslam bo siedze w UK i tutaj ceny masz 600£ ++ za kolo ?‍♂️

 Do tego zawieszenie nowe gwintowane dobre jak czesci z ASO albo i znacznie lepsze typu Bielstein B16 cena okolo 8000 PLN plus kinus i w tedy w koncu pokazesz ze auto wyglada .  

 Aha opony tez jakies kozackie MIchelinki co by bylo cicho i wygodnie Piloty sporty . 

 Obejrzyj moj temat auta to zobaczysz . Tez robile RS4 Limo wszystko na oryginale i efekt jest widoczny tych zmian .

 Pozdro bez odbioru

No ale wieszaka na marynarkę to Ty kolego nie masz... sprawdzałem :unsure: A ultra ma. I tak ma być tylko ASO, kawa i czyste nakremowane dłonie, dwie lewe.

Opublikowano
W dniu 28.07.2022 o 22:37, Awra napisał:

No ale wieszaka na marynarkę to Ty kolego nie masz... sprawdzałem :unsure: A ultra ma. 

:grin::grin::lol:

Opublikowano
W dniu 28.07.2022 o 22:37, Awra napisał:

No ale wieszaka na marynarkę to Ty kolego nie masz... sprawdzałem :unsure: A ultra ma. I tak ma być tylko ASO, kawa i czyste nakremowane dłonie, dwie lewe.

I auto Hold! Przecież to najważniejszy system w aucie. Najlepiej się sprawdza oczywiście z manualna skrzynia?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.07.2022 o 18:16, Wandej napisał:

I auto Hold! Przecież to najważniejszy system w aucie. Najlepiej się sprawdza oczywiście z manualna skrzynia?

Pewnie że się sprawdza. Zawsze z niego korzystam, już od dwóch lat.

Jestem z niego bardzo zadowolony, tak samo jak z 3 strefowej klimy i ogrzewania postojowego.:dance2:

Opublikowano
12 godzin temu, NelsonPL napisał:

Pewnie że się sprawdza. Zawsze z niego korzystam, już od dwóch lat.

Czas przeszły Panie Nelsonito. Powinieneś napisać ' korzystałem '.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pawel72689 napisał:

Czas przeszły Panie Nelsonito. Powinieneś napisać ' korzystałem '.

Mylisz się. Nadal korzystam, więc czas teraźniejszy.:cygaro:

Opublikowano
  • Autor

2 lata z ULTRA :drunk::drunk::drunk::drunk::dance2::a4fan::dance2::drunk::audi:

 

 

 

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

nie wierzę ..... 

Opublikowano
17 minut temu, Dev napisał:

nie wierzę ..... 

Jeszcze dużo nauki przed Tobą. :decayed:

Opublikowano

teraz widze ze tak...

Opublikowano

nelson najblizszego sylwestra z polsatem organizacje masz jak w banku

Opublikowano

kurła tego się nie da odzobaczyć :glupek2:

Opublikowano

O panie widzisz, a nie grzmisz

Opublikowano
6 godzin temu, NelsonPL napisał:

Co trzeba mieć we łbie żeby stworzyć coś takiego ?

Edytowane przez ivan1977

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.