Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawiecha wygląda fajnie, tylko kółka przydały by się większe. 

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, Rob@k napisał:

Zawiecha wygląda fajnie, tylko kółka przydały by się większe. 

Tak, wiem, wiem, też mi się wydają za małe te 17". Chyba skończy się na 19" już chyba nawet wiem jakie :lol1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi na kolejny sezon zakupione :drool3:IMG_20220616_133839.jpg.f7c83a3214ff9b2368fe2f46f683833b.jpgIMG_20220616_133913.thumb.jpg.62c4413d8655fad9e98d883762ffc07f.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Heble tylne 300mm zamontowane :decayed: Polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia nad zmianą na większe hamulce, czuć moc!IMG_20220625_194556.thumb.jpg.b0eb0a64afd5b7b2ca85e01ed272ac6b.jpg

Żeby nie było zbyt pięknie, to pękła osłona przegubu, więc niedługo czeka mnie wymianaIMG_20220625_115659.thumb.jpg.e746563da5eeb6c5b9175ef6c1f08740.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W weekend wpadnie nowe radio :lol1:IMG_20220705_163547.thumb.jpg.f6af982e41739a8bdfdabb93e3061dfe.jpg

Opublikowano
4 godziny temu, dedpad napisał:

W weekend wpadnie nowe radio :lol1:IMG_20220705_163547.thumb.jpg.f6af982e41739a8bdfdabb93e3061dfe.jpg

Jakie bebechy i cena?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Ivanek napisał:

Jakie bebechy i cena?

4/64 Gb, dałem trochę ponad 1k, ale jest praktycznie nowy, jeszcze na gwarancji. Nowe Xtronsy kosztują teraz ponad 2k, więc dobra okazja :decayed:

Opublikowano
2 minuty temu, dedpad napisał:

4/64 Gb, dałem trochę ponad 1k, ale jest praktycznie nowy, jeszcze na gwarancji. Nowe Xtronsy kosztują teraz ponad 2k, więc dobra okazja :decayed:

Bardziej mnie ciekawi procesor audio, procesor, rocznik tego sprzętu, czy jest odblokowany bootloader (jeśli nie to czy da się?)

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Ivanek napisał:

Bardziej mnie ciekawi procesor audio, procesor, rocznik tego sprzętu, czy jest odblokowany bootloader (jeśli nie to czy da się?)

Rocznik będzie 2021, bo kupił go na początku 2022. O Bootloaderze nic mi nie wiadomo, a tutaj foto bebechów, większość raczej ma to samoIMG_20220705_221746.jpg.ddb980f1915e10acc04d7c2bee0e736b.jpg

Opublikowano

Zdradź mi sekret (chociaż pewnie gdzieś to już jest napisane, ale szukać nie potrafię), czy do wymiany klimatronika na ten z regulacją do 16C trzeba zmieniać coś jeszcze? Czy wystarczy samo kodowanie, żeby się przyjął w samochodzie?

Opublikowano

Tak, tylko kodowanie. 

Opublikowano

Chyba, że klimatronik będzie z B7-mki to trzeba jeszcze dołożyć przekaźnik żeby tylna szyba grzała.

Opublikowano
  • Autor

Android zamontowany :banan:

Założyłem nowy tunel bez uchwytu na telefon. Sprzedawca zapewniał, że to tunel 2din, ale dzisiaj okazało się, że jednak nie. Ze względu na bardzo dobry stan i cenę tunelu nie chciałem bawić się w reklamacje, tylko przerobiłem go na 2din.

Zamontowałem też panel nawigacji, ale póki co nie jest podłączony, zapełnia tylko lukę w tunelu :cheesy:

Więcej niespodzianek ani problemów na szczęście nie było i wszystko śmiga elegancko :decayed:IMG_20220711_230644.thumb.jpg.5da47958e6fc37e2a38dafb47a6bed8d.jpg

IMG_20220711_230737.thumb.jpg.080e011aaea8fd40c24aa80519ab3f85.jpg

IMG_20220711_230945.thumb.jpg.a4a1c3348e4df52749bf5f5287e1a053.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na dniach wpadną nowe tarcze zegarów ala RS4 B7 :cheesy:IMG_20220913_155041.thumb.jpg.5e01667e4482cb54d0a8d25d4b5f13a0.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, dedpad napisał:

Na dniach wpadną nowe tarcze zegarów ala RS4 B7 :cheesy:IMG_20220913_155041.thumb.jpg.5e01667e4482cb54d0a8d25d4b5f13a0.jpg

Gdzie zamawiałeś?

Opublikowano
4 godziny temu, dedpad napisał:

Na dniach wpadną nowe tarcze zegarów ala RS4 B7 :cheesy:IMG_20220913_155041.thumb.jpg.5e01667e4482cb54d0a8d25d4b5f13a0.jpg

Są też do  :ON:?  Zapodaj linka :whistling:

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, pila24 napisał:

Gdzie zamawiałeś?

 

29 minut temu, b6bymat napisał:

Są też do  :ON:?  Zapodaj linka :whistling:

MOMAN.PL

Tarcze do licznika Audi A4 (B6 i B7)  zamiennik fabrycznych tarcz licznika. Najwyższej jakości produkt, który...

Do diesla też są :decayed:

Będzie fajna zmiana na zegarach :kox:

Opublikowano

Mogłeś zażyczyć sobie bardziej pochyłe cyfry, wg fajniej to wygląda.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Mogłeś zażyczyć sobie bardziej pochyłe cyfry, wg fajniej to wygląda.

W sumie można było trochę pokombinować, miałem kilka pomysłów, ale ostatecznie wziąłem gotowca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tarcze zegarów ala RS4 B7 już na miejscu i do tego wpadł licznik z kolorowym fisem.IMG_20220917_153030.thumb.jpg.c288e14a44bbcd757906b017cbd8ba59.jpg

 

No i kierownica modyfikowana z B9 w końcu doczekała się założenia. Póki co bez uruchomionej multifunkcji, bo przez cenę dolara moduł kosztuje ok. 800zl, może na święta będą jakieś dobre promki na Ali i wtedy uda się go kupić taniej :lol1: A tak to się prezentuje aktualnie:drool3:IMG_20220917_152955.thumb.jpg.e6bf9fb83190bac742dcc03ef546c52c.jpg

 

IMG_20220917_152928.thumb.jpg.4d58e467d999f7caaa1f9862df598551.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.