Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka


dedpad

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2022 o 16:48, b6bymat napisał:

No no :cool1: ładnie to się prezenci  :thumbup1:

Dzięki! Wnętrze wygląda teraz co najmniej kilka lat młodziej, no i kierownica idelanie leży w dłoniach, dla mnie baja :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, dedpad napisał:

Dzięki! Wnętrze wygląda teraz co najmniej kilka lat młodziej, no i kierownica idelanie leży w dłoniach, dla mnie baja :thumbup:

Które z przycisków na kierownicy będą działać, a które nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Które z przycisków na kierownicy będą działać, a które nie??

Z tego co wiem to głośniej, ciszej, zmiana stacji to pewne. Jeśli jest ori bt to można przełączać z kierownicy i navi chyba tez musi byc ori żeby ją włączyć, więc praktycznie większość funkcji.

 

14 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Klawo wyglada. :thumbup1:

Dzięki! :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dedpad napisał:

Z tego co wiem to głośniej, ciszej, zmiana stacji to pewne. Jeśli jest ori bt to można przełączać z kierownicy i navi chyba tez musi byc ori żeby ją włączyć, więc praktycznie większość funkcji.

 

Dzięki! :drinks:

to jak już uruchomisz MF to pochwal się co działa, a co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

to jak już uruchomisz MF to pochwal się co działa, a co nie

Spoko, poinformuje jak będzie gotowe, ale nie obiecuję, że to stanie się szybko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180kkm na liczniku, a więc wymiana oleju i filtrów, zestaw już standardowy Liqui Moly i filtry Mann.IMG20221112132845.thumb.jpg.19e6b94ea76a5d716ab5e588156cd4bc.jpg

Do tego wymieniony został czujnik temperatury płynu chłodzącego 4 pinowy 059919501A, bo wskazówka na zegarach raz pokazywała temperature, a raz nie. Teraz już nie ma problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi dzisiaj nie odpaliło, po raz pierwszy odkąd ją mam. Akumulator wyzionął ducha, w sumie to mu się nie dziwię, w przyszłym roku miałby 10 lat :grin:

Kupiłem taki sam z nadzieją, że będzie tak samo wytrzymały jak poprzednik :decayed:IMG20221219102242.thumb.jpg.a7933bfb1cda68d77746132d1c1a8c39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki, ale 74 Ah 750 A. 3 lata i w pełni sprawny - sprawdzany prąd rozruchowy i pojemność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, george napisał(a):

Mam taki, ale 74 Ah 750 A. 3 lata i w pełni sprawny - sprawdzany prąd rozruchowy i pojemność. 

Właśnie rozważałem zakup akumulatora z większym prądem rozruchowym, ale te 10 lat żywotności mnie przekonały żeby wybrać ten sam model. Ciekawe czy dorówna poprzednikowi :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre akumulatory. Co prawda w Audi siedzi wersja silver ale blue mam w Oplu żony. W Audi pamięta jeszcze moja B5 i ostatnio auto w blaszaku z tydzień stało. Napięcie przed odpaleniem 12,09. Tylko tam jest ten jakiś silver troszkę droższy ale podobno lepszy ale tak jak mówię oba u mnie sobie dają radę i od jakiegoś czasu kupuje tylko Varte. 

 

Edytowane przez bombelm7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważ oba aku... jak będą się kg zgadzały to jest szansa, że posłuży jak będzie brakowało to oszczędzili na materiale. Kiedyś słyszałem, że nie ma co przepłacać za akumulator kupiłem market-owy (jakieś polskiej firmy, nie pamiętam już której), padł po 2 latach, kupiłem bannera proffesional siedzi 4 rok. Praktycznie te same AH i A, ten z marketu 16+ kg, banner 19+, te 3kg ołowiu i wykonanie robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tass napisał(a):

Zważ oba aku... jak będą się kg zgadzały to jest szansa, że posłuży jak będzie brakowało to oszczędzili na materiale. Kiedyś słyszałem, że nie ma co przepłacać za akumulator kupiłem market-owy (jakieś polskiej firmy, nie pamiętam już której), padł po 2 latach, kupiłem bannera proffesional siedzi 4 rok. Praktycznie te same AH i A, ten z marketu 16+ kg, banner 19+, te 3kg ołowiu i wykonanie robi robotę.

Ciekawe spostrzeżenie, może coś w tym jest :eusathink:

Ja rano nie mailem czasu na ważenie, auto nie zapaliło to wyciąganiem akumulator i biegiem na tramwaj i do sklepu. Ale miałem około kilometra do przejścia od przystanku z akumulatorem i żaden nie wydawał się lżejszy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noworoczne zakupy :decayed:

Recaro S4 B6 elektrycznie sterowane z alcantarą, miały to być moje docelowe fotele, ale będą tylko tymczasowe, bo już mam inny pomysł :naughty:IMG_20230121_181642.thumb.jpg.5756d5488427b84e44cab55c86fde35a.jpg

 

Opony letnie Yokohama Advan Fleva V701 225/35/19IMG_20230121_181546.thumb.jpg.a7e1b2885a82f73d5f684f358be23666.jpg

 

Z eksploatacyjnych spraw, miałem ostatnio delikatne ubytki płynu chłodniczego, winnym okazał się króciec wody z którego sączył się płyn, po wymianie wszystko wróciło do normy :thumbup1:IMG_20230121_182844.jpg.447db04ec2a062278e3477a712ce3d9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra z alkantarą najlepsze połączenie.  :thumbup1:

Yokohamy miałem w e92 330d , dobry zakup -- ogólnie św. Mikołaj się postarał. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dekiel 13 napisał(a):

Skóra z alkantarą najlepsze połączenie.  :thumbup1:

Yokohamy miałem w e92 330d , dobry zakup -- ogólnie św. Mikołaj się postarał. :wink:

Odkąd mam Audi to nie wyobrażam sobie miec innych fotel niż połskóry z alcantarą, moim zdaniem najwygodniejsze no i wizualnie super się prezentują.

O Yokohamach czytałem dużo dobrych opinii, mam nadzieję, że się na nich nie zawiodę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła na lato już gotowe :slina: Jeszcze tylko muszę kupić pierścienie centrujące i zostanie oczekiwanie na dobrą pogodę :decayed:IMG_20230122_142203.thumb.jpg.6d675192bb0146a15f70911e2c09afaa.jpgIMG_20230128_170248.thumb.jpg.791a653982f53912c8f510b79391abfa.jpg

I do tego wymiana filtrów gazu fazy lotnej i ciekłej 

IMG20230122124553.thumb.jpg.6157c56f821b4041a7f66464ea6264e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...