Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kobieta vs Audi


Andrzej36

Rekomendowane odpowiedzi

Temat moze śmieszny jestem człowiekiem ktory dba o to co ma (audi) ostatnio trochę sie posypalo wydech ,klima,w zawieszeniu wiadomo normalna rzecz ,ze naprawiam nie wspominając już o profilaktyce.kobieta typu wsiada i jezdzi nic wiecej , a ciagle warczy ze co miesiac kasa w auto idzie i pyta kiedy to nastąpi ze nie bede nic wkladal w auto?. Jak sobie Wy radzicie , o ile macie takie problemy'? No chyba ze jestem ja sam taki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarabiam i opłacam więc nie ma o czym dyskutować :)
W sumie nigdy się nie czepia, bo wie, że utrzymanie auta w dobrym stanie technicznym to konieczność. Oczywiście z jej perspektywy wiele rzeczy mógłbym pominąć, ale nigdy nie miała pretensji.

Nie wyobrażam sobie takiej co by mi wytykała i miała jakieś pretensje, szybko zmieniłbym na lepszy model :)

Edytowane przez Emejcz
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nigdy nie było zbędnego gadania typu po co, znowu, aż tak drogo itp. Jak trzeba i czasem nie trzeba to robię, płacę i tyle a żona nie robi żadnych problemów i praktycznie nie pyta o to ile kosztuje itp. Żeby nie było, że tylko ja Ją utrzymuję - oboje pracujemy.

 

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez oboje zarabiamy tylko wg.. mojej to co idzie w auto moze byc dolozone do ,,zycia,, tylko te ,,zycie,, to pazurki,fryzjer,kosmetyczka ?? ehh fajnie macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to nawet kazała mi zrobić stage 2 w 3.0 TFSI :D

Powiedz jej, że jak chce jeździć starym gruzem to możesz nie inwestować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w domu też oboje z żoną pracujemy i mamy dwa auta. Ja mam swoje audi, a żona miała skodę fabię do której coś czasem trzeba było dołożyć, ale było to auto w rodzinie od nowości i nie generowała jakiś strasznych kosztów, jednak jak co jakiś czas trzeba było dołożyć 500zł to był lament, że wkładamy w "starego trupa"(skoda z 2008r.). Sprzedaliśmy skodę i kupiliśmy nowy samochód w leasing. Teraz trzeba "wkładać" w niego 1000zł na miesiąc, ale jest spokój z dokładaniem do "starego trupa" :)

Natomiast jak dokładam do audi to nie robi problemów, bo wie, że to moje hobby.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha to jest ciężki temat :D wydatków eksploatacyjnych nie kwestjonuje ale jak tylko widzi co przeglądam na allegro czy olx to zaraz zaczyna się po co Ci to itd... :D  felgi przy okazji wymiany opon i wieksze heble podciągnąłem pod bezpieczeństwo, lampy też jakoś przeszły ale turbo i tym podobne bardzo ciężko przełknęła xD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie większe hamulce to po prostu wymiana części eksploatacyjnych, bo stare zaciski się zużyły, więc trzeba było zainstalować nowe ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

u mnie większe hamulce to po prostu wymiana części eksploatacyjnych, bo stare zaciski się zużyły, więc trzeba było zainstalować nowe ;) 

U mnie było dokładnie tak samo, ale moja trochę marudzi że dużo wydaje w auto ale tak patrząc tutaj na niektórych to raczej jestem w lidze podwórkowej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz mysle nad pakietem sline ale moja twierdzi ze nie widzi roznicy i niepotrzebny wydatek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech chodzi na piechotę, a jak coś nie pasuje to niech sama się zatroszczy o 4 kółka. Prosta piłka. Jeśli nie starcza na utrzymanie takiego samochodu to  trzeba zmienić na tańszą popierdółkę albo sobie inaczej radzić :P

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie stac tylko za duzo w auto idzie a to tylko rzeczy podstawowe eksploatacyjne. Widze ze niektórzy nie maja zadnych problemow a inni jednak troszke tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andrzej36 napisał:

Chociaz mysle nad pakietem sline ale moja twierdzi ze nie widzi roznicy i niepotrzebny wydatek??

U mnie pakiet s-line zew leży już cały w piwnicy, ale do tego doszło mi jeszcze "niefortunnie" pdc przód+tył i nie ma kiedy tego założyć, bo ostatnio dorobiłem się potomka i na auto brakuje czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lukasz_mk2 napisał:

U mnie pakiet s-line zew leży już cały w piwnicy, ale do tego doszło mi jeszcze "niefortunnie" pdc przód+tył i nie ma kiedy tego założyć, bo ostatnio dorobiłem się potomka i na auto brakuje czasu.

Gratulacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...