Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

V311209_13.53

zaslepki w miare dobrze przylegaja, pasowanie bylo troche wkurw... najbardziej balem sie zeby za duzej dziury nie wyciac w zderzaku ale sie jakos udalo chociaz jak bede zdejmowal lampy zeby zalozyc zenona to zdejme jeszcze zdezak i zrobie pare malutkich przerobek (takich jak lepsze ulozenie weza w zderzaku zeby nie wystawal itp...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

slepy mogłbys cynknąć jakąś fotkę jak ten przycisk od sprysków wygląda u Ciebie :wink4:

tak samo jak moj one sa identyczne tylko ze slepy ma na desce a jak tak jak w passacie prawilnie bylo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne Audi, bardzo udane mody, fele halogeny. I do tego ten kolorek. Lubie czerwone auta :hi:

A spryskiwacze jak są w oryginale to jak się je włącza? Razem z przednią szybą psikają na lampy?

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Nabytek fajny, też mam "małe" Audi tylko w mniejszej skali bo chyba 1/40 czerwone i srebrne w wersji 1.8 T :)

Ale robili go jacyś niekompetentni ludzie, bo na podwoziu pisze" "Manufactured under a license of Audi A6" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne Audi, bardzo udane mody, fele halogeny. I do tego ten kolorek. Lubie czerwone auta :hi:

A spryskiwacze jak są w oryginale to jak się je włącza? Razem z przednią szybą psikają na lampy?

a to nowy nabytek

78227005.th.jpg 25059911.th.jpg 14964346.th.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Nabytek fajny, też mam "małe" Audi tylko w mniejszej skali bo chyba 1/40 czerwone i srebrne w wersji 1.8 T :)

Ale robili go jacyś niekompetentni ludzie, bo na podwoziu pisze" "Manufactured under a license of Audi A6" :>

w orginale jest to na przekaźniku, psikasz na szyby a po iluś sekundach psika na lampy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pojdzie to jutro zakladam zenoona :naughty: ...... przetwornice koito + palniki philips 4300 + biale postojowki led... i musze jeszcze pomyslec jakie zarowki wlozyc w swiatla do jazdy dziennej zeby sie kolorystycznie zgrywalo a tam sa jakies nietypowe zarowki chyba ze idzie rozebrac oprawke... jutro sprawdze :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety poszedl mi sie rypac aparat razem z karta..... a w telefonie mam tylko filmik ten ktory jest powyzej :wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 09:19_________________________________________________

jak dobrze pojdzie to jutro zakladam zenoona :naughty: ...... przetwornice koito + palniki philips 4300 + biale postojowki led... i musze jeszcze pomyslec jakie zarowki wlozyc w swiatla do jazdy dziennej zeby sie kolorystycznie zgrywalo a tam sa jakies nietypowe zarowki chyba ze idzie rozebrac oprawke... jutro sprawdze :naughty: :naughty:

zennon zamontowany pozniej moze uda mi sie pozyczyc aparat to cykne jakies fotki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugich poszukiwaniach udalo mi sie wyrwac licznik 95-97 z pelnym fisem :decayed: wiec nadszedl czas na dlugo oczekiwana zmiane :kox:

kupiony.th.jpg

manetka tez juz jest z rocznika 97

manetkakup.th.jpg

czekam jeszcze z ori wytczkami, ale mam juz wszystko dagadane z darkiem ma mi je wyslac w przyszlym tygodniu, musze jeszcze zamowic czujnik temp. oleju i bedzie wszystko :kox:

dodatkowo mam do zalozenia obwodki dookola szyb, niestety narazie wersje tansza, (wiem wiem prosze o niepisanie jak masz to zalozyc to lepiej nie zakladaj nic!) bedzie to zalozone dlatego ze jestem ciekawy jaki jest efekt tych ramek na czerwonym aucie, a niechce wywalac kupe kasy i zeby nie bylo efektu, jak bym mial auto w ciemnym kolorze to bym sie nie zastanawial tylko szukal ori, a tu vt (by Reniu)

dscf5140bx.th.jpg

ale i tak jestem ciekawy jak to wyglada w realu... :decayed::naughty:, mam nadzieje ze uda mi sie to wszystko ogarnac do konce miesaica, bo ma troche sporo roboty, no i oczywiscie ciagle szukam podszybia od polifta w jakiejs normalnej cenia i oslony silnika od passka vr5 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

zakładaj chromy z allegro :decayed: co to tego jak to się będzie prezentować, to wg mnie jakby jeszcze felga 17" polerowana z audi a8 wbiła to byłoby świetnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam rozbrykałeś... Dropsone zawsze był krok przed nami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

zakładaj chromy z allegro :decayed: co to tego jak to się będzie prezentować, to wg mnie jakby jeszcze felga 17" polerowana z audi a8 wbiła to byłoby świetnie :good:

17" mi chodza po glowie ale niestety zostaja 16" bo niedawno wymienilem wszystkie amorki na nowki......a pzry 17" trzeba by bylo obnizyc auto, troche sie zgapilem bo moglem dolozyc troche i kupic jakis gwint :wallbash: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 06:50_________________________________________________fis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...