Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B8 szukam pierwszego Audi


August_30

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Nie wiem czy to forum jeszcze działa, ale po wpisaniu frazy z Audi najczęściej ukazywało się właśnie te, także witam. Zarejestrowałam się ponieważ szukam dla siebie A4B8 Avant. Chciałem wersję 143km ale wszystko (czyli w sumie tylko dwie sztuki) najbliżej mnie posiadają 120km. Zacząłem czytać, że podobno mocno się od siebie nie różnią, ale znowu gdzieś kiedyś czytałem żeby wersji 120 i 136 unikać.

Przechodząc do sedna chciałbym póki co zapytać czy warto zwracać uwagę na wersję silnika przy zakupie. Sprzedający wysłał mi zdjęcie naklejki z serwisówki i mam wersję CAGC i LY90 (co oznacza podstawową wersję) pomimo, że sprzedający sprzedaję ją jako s-line. Drugi sprzedający zaś wystawił wersję 120konną jako 143 i oboje udają, że nie wiedzieli iż wprowadzają klienta w błąd. Powinno na wstępie ich to dyskwalifikować ale nie mam zbytniego wyboru. Mogę podać linki do ogłoszeń może ktoś rzuci okiem czy się w ogóle opłaca? 

aktualnie posiadam golfa 3 1.9tdi więc pewnie odczuje różnice nawet z wersją 120km

Edytowane przez August_30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci podadzą VIN pojazdów i sprawdzisz sobie wyposażenie wklejając VIN w poniższym temacie i prosząc obrozkodowanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Muskel1 napisał:

Niech Ci podadzą VIN pojazdów i sprawdzisz sobie wyposażenie wklejając VIN w poniższym temacie i prosząc obrozkodowanie. 

 

Vin już sprawdzałem w obu przypadkach. Mogę podać linki do ogłoszeń to jakbyś miał chwilę może rzucisz okiem

1.) Auto sprzedawane jako s-line z kodem silnika LY9C, CAGC. Z raportu udostępnionego przez sprzedawce wynika, że auto było uderzone ale brak szczegółów. Sprzedawca twierdzi, że ma tylko na zderzaku inną grubość lakieru 

2.) Sprzedający wystawił auto jako wersję 143konną ale po sprawdzeniu szweckiej tablicy jest to wersja 120konna. Po przekazaniu tej informacji sprzedawcy ponoć dopiero sprawdził dokumentację i potwierdził, że rzeczywiście ma 120km. Wcześniej mówił, że jeździ już od roku a nawet nie przerejestrował i nie posiada oc 

M.OLX.PL

28900 zł: 28 900 zł: Posiadam na sprzedaż Audi A4B8 ,2009 r.,samochód w bardzo dobrym stanie technicznym...

 

M.OLX.PL

39500 zł: 39 500 zł: Witam. Sprzedam audi a4b8 2.0 TDI o mocy 120km z 2011 roku. Przebieg 282903 km...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LY9C to kod lakieru.

Skoro zweryfikowałeś już po VINie to wiesz czy auto wyjechało z pakietem s-line. Poza tym jeżeli dobrze widzę to oba egzemplarze mają dość ubogie wyposażenie takie jak klima jednostrefowa itp.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

LY9C to kod lakieru.

Skoro zweryfikowałeś już po VINie to wiesz czy auto wyjechało z pakietem s-line. Poza tym jeżeli dobrze widzę to oba egzemplarze mają dość ubogie wyposażenie takie jak klima jednostrefowa itp.

EOA oznacza wersję bez s-line i to właśnie jest na naklejce. Tak już zweryfikowałem. Ten droższy posiada chociaż kolorowy komputer i radio. Ogólnie są warte swojej ceny? Za 40tys widziałem już po lifty a ten z ogłoszenia wystawiony jest za ponad 39tys pomimo kilku ankamentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ceny pojazdów podskoczyły ostatnio znacznie do góry i pomimo tego, że mają nawet ubogie wyposażenie ceny są kosmiczne. Jak dla mnie cena wygórowana ale pewnie nic taniej obecnie nie znajdziesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuje kilka audi używanych u dealera, stoją już ponad pół roku i cena nie spada nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tej ofercie. Czytałem, ze polifty są praktycznie bezawaryjne a tu cena zaskakująco nizka że zaraz próbuje się doszukiwać jakiegoś oszustwa? W tej cenie często chodzą roczniki 2008

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Czarny, Diesel, 177 KM, 1 968 cm3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, August_30 napisał:

ze polifty są praktycznie bezawaryjne

nie ma takich samochodów, zawsze z czasem i przebiegiem coś może potrzebować wymiany

 

auto gołe i bez ledów do jazdy dziennej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, August_30 napisał:

A co powiecie o tej ofercie. Czytałem, ze polifty są praktycznie bezawaryjne a tu cena zaskakująco nizka że zaraz próbuje się doszukiwać jakiegoś oszustwa? W tej cenie często chodzą roczniki 2008

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Czarny, Diesel, 177 KM, 1 968 cm3

 

Cena niska bo ubigie wyposażenie i  wysoki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Muskel1 napisał:

Cena niska bo ubigie wyposażenie i  wysoki przebieg.

Niby tak ale z tym samym przebiegiem opychają 2008r za 39tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was ma blisko tutaj? 

M.OLX.PL

35999 zł: 35 999 zł: Audi A4 B8 Avant Rok Produkcji - 2008 Silnik - 2.0 TDI Common Rail Moc - 143 KM Przebieg -...

Sprzedawca ma same pozytywne komentarze ale ogłoszenie wisi już z 2 miesiące. Mam prawie 400km w jedną stronę i myślę czy czegoś nie ukrywa że nie poszło jeszcze

 

Sprsesacwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak będziesz rozsyłać ogłoszenia to pomożesz tylko sprzedawcy, taka drobna rada :hi:

Jak nie masz parcia na nowe auto, to się zwyczajnie nie spiesz, moim zdaniem jazda po samochód 200 km +, o który nie jest się pewnym to tylko ryzyko straty czasu i pieniędzy im dalej tym więcej tracisz. Chyba że lubisz okazyjne wycieczki, to luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...