Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, trochę zmian już wprowadzone, to można się pochwalić ;)
W tym temacie pytałem jaki wrzucić zawias: https://a4-klub.pl/topic/486847-eibach-pro-kit-przy-85x19-et-32/ 

ostatecznie wjechały same sprężyny Eibach Pro-Kit na standardowe amorki 1BA i potwierdzam to co często ludzie pisali - działa to bezproblemowo. Sztywność w zakrętach uległa zdecydowanej poprawie, komfort nie ucierpiał zupełnie. Oczywiście docelowo wjadą też amorki od tego zestawu ale póki co są ważniejsze wydatki, czyli 6 tłokowe czerwone piękności z przodu i standardowo 330mm od S4 na tył.

Auto: A4 B8 2.0 TDI Quattro S-tronic 2015/2016 rok

Felgi: BBS SR Grau 19 ET 32

Opony: Michelin Pilot Sport 4 255/35 R19

Chip robiony w R-Performance - na 230KM i 477 Nm, jednak ostatecznie zmniejszone zostało ciśnienie paliwa bo pojawił się jakiś problem (ale mam podejrzenie że zalałem gówniane paliwo) więc jest troszkę mniej.

Na aucie powłoka ceramiczna (aczkolwiek przydałoby się odświeżyć bo zdjęcia to tylko po moim myciu ciśnieniowym), lakier w 100% oryginał.

Zdjęcia środka (a to mniej przekonało do zakupu 3 lata temu) wrzucę jak będzie wyczyszczony :)

1.thumb.jpg.53b600908bda4d00e17b5cd7238510d7.jpg

2.thumb.jpg.2e29d9249df68889942a89f099f34893.jpg

273666968_319108066930288_8907923271074581198_n.jpg.b0003f0c0809549b38c327f10de6e7ba.jpg

Edytowane przez manuelos

Opublikowano

No i bardzo ładnie to siadło, felunek też bardzo pasuje. Nie za dużo wybiera ten profil 35, czuć każdy kamyczek co?

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Langista napisał:

Nie za dużo wybiera ten profil 35, czuć każdy kamyczek co?

No właśnie jestem mega zdziwiony bo przesiadłem się z balonów 17 cali i ... nie ma tragedii. Tyle tylko, ze ja jeżdżę głównie po ekspresówkach wokół Warszawy i jedyne z czym mogę mieć do czynienia to progi zwalniające pod domem - tu zero problemów, nawet 35km/h można przeskakiwać ;)

Czasami żałuję że nie poszedłem w 20tki :D

Opublikowano

wiele osób twierdzi, że profil 35 to jakaś masakra, a wcale tak źle nie jest :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No cóż, na akebono mnie na razie nie stać żeby się szarpnąć (ponad 5k PLN), więc póki co wjechał dechrom folią :)

spacer.png

spacer.png

Opublikowano

Pomyśl nad delikatnym przyciemnieniem tylnych lamp.

20220514_130401.jpg

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, Awra napisał:

Pomyśl nad delikatnym przyciemnieniem tylnych lamp.

Jest w planach :)

 

Ktoś się orientuję co można jeszcze zrobić żeby zwiększyć moc ?

Opublikowano
  • Autor

No dobra, to jeszcze jedna fotka uwidaczniająca zmiany od zakupu:

spacer.png

Opublikowano

Bardzo dobry kierunek zmian według mnie 

Opublikowano
8 godzin temu, Awra napisał:

Pomyśl nad delikatnym przyciemnieniem tylnych lamp.

20220514_130401.jpg

 

Opublikowano

Tez polecam przyciemnić tylko szarą folia bo czarną jest w Polsce nielegalne przeglądu nie przejdzie

Opublikowano

Nie wiem czy wiesz ale oklejenie lamp jakąkolwiek folią, która nie jest przezroczysta jest nielegalne w Polsce.

Opublikowano

Każde oklejenie malowanie lamp traci ich legalność , lampy są dopuszczone do ruchu tak jak wyszły z fabryki. Ale lekko przydymione lepiej wyglądają . U siebie lakierowalem mieszanka pigmentów by je ściemniać a potem bezbarwny 

Opublikowano

Pytanie dlaczego u mnie tak nie siadł ładnie na pro kit jak u ciebie ? 

Opublikowano
W dniu 23.07.2022 o 14:55, manuelos napisał:

No dobra, to jeszcze jedna fotka uwidaczniająca zmiany od zakupu:

spacer.png

Folia Stek Dynosmoke przód/tył i będzie git :evil:

Opublikowano
17 minut temu, Michu1996 napisał:

Folia Stek Dynosmoke przód/tył i będzie git :evil:

Brak homologacji, możliwa utrata dowodu i zmniejszona widoczność. Same argumenty za.

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Brak homologacji, możliwa utrata dowodu i zmniejszona widoczność. Same argumenty za.

To była tylko propozycja dla właściciela , i tak zrobi jak zechce. Nikt nie powiedział, ze jest to w pełni legalne. 

Opublikowano

Oklejanie , malowanie itp lamp to według mnie czysta głupota.:cygaro:

Opublikowano

Najpierw cwanuakują a później jak im ktoś w d..ę wjedzie to srają w pory przed rzeczoznawcą i policją i w pośpiechu zdzierają folię z lamp :facepalm::whistling:

Sorry za OT kolego:hi:

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Najpierw cwanuakują a później jak im ktoś w d..ę wjedzie to srają w pory przed rzeczoznawcą i policją i w pośpiechu zdzierają folię z lamp :facepalm::whistling:

Dokładnie  :grin:

Tak samo przyciemnianie szyb. Nigdy takich zmian u siebie nie zrobię. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.