Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 190@230 KM by manuelos


manuelos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

Ty i te twoje zmiany :whistling:

Przynajmniej są normalne. Nie zagrażają  bezpieczeństwu mojemu i innych.:cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NelsonPL napisał:

Przynajmniej są normalne. Nie zagrażają  bezpieczeństwu mojemu i innych.:cygaro:

a przyciemnienie tylnych szyb jakie zagrożenie powoduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, NelsonPL napisał:

Przynajmniej są normalne. Nie zagrażają  bezpieczeństwu mojemu i innych.:cygaro:

na razie jeździsz z uszkodzoną wiązką ABS, od dłuższego czasu, do tego to twoje rozklekotane zawieszenie woła o pomstę do nieba, to dopiero niebezpieczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcin_o23 napisał:

na razie jeździsz z uszkodzoną wiązką ABS, od dłuższego czasu, do tego to twoje rozklekotane zawieszenie woła o pomstę do nieba, to dopiero niebezpieczne 

Tak się składa że zawieszenie jest idealne.

Wymienione wszystkie wahacze, zero luzów itp

Nie wspomnę o ceramicznych hamulcach.:P

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Malec napisał:

a przyciemnienie tylnych szyb jakie zagrożenie powoduje?

Ogranicza widoczność kierowcy.:cygaro:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, NelsonPL napisał:

Nie wspomnę o ceramicznych hamulcach.:P

Co tam masz ceramicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pelonek1 napisał:

Co tam masz ceramicznego?

Smar do prowadnic :grin:

 z góry przepraszam kolegę za zaśmiecanie jego tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Ogranicza widoczność kierowcy.:cygaro:

A jeździłeś kiedyś samochodem bez tylnych szyb ? Takim to dopiero niebezpiecznie :naughty:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tak się składa że zawieszenie jest idealne.

Wymienione wszystkie wahacze, zero luzów itp

Nie wspomnę o ceramicznych hamulcach.:P

 

Heh ceramiczne to jak kolega napisał może kłoski albo smar a nie tarcze . Komplet ceramicznych hamulców warte więcej niż twoja całą Audi jakbyś brał z tego twojego ASO.

 

Ale wiązka ABS niesprawna to nie jest zagrazanie bezpieczeństwa . PojedziesZ w deszczu i będzie awaryjne hamowanie to zobaczysz co się stanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 07:54, Muskel1 napisał:

Najpierw cwanuakują a później jak im ktoś w d..ę wjedzie to srają w pory przed rzeczoznawcą i policją i w pośpiechu zdzierają folię z lamp :facepalm::whistling:

Sorry za OT kolego:hi:

 

Jeżeli miałeś taką sytuację to mi napisz na pw, jeżeli nie to nie opowiadaj głupot. W razie zdarzenia poszkodowany musi wykazać że oklejone lampy były bezpośrednią przyczyną wypadku, a to jest ciężkie do udowodnienia - to tak w skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Awra napisał:

Jeżeli miałeś taką sytuację to mi napisz na pw, jeżeli nie to nie opowiadaj głupot. W razie zdarzenia poszkodowany musi wykazać że oklejone lampy były bezpośrednią przyczyną wypadku, a to jest ciężkie do udowodnienia - to tak w skrócie.

Nie chce mi się szukać a jest tu nawet na tym forum przypadek, że wjechali gościowi w tył i był posrany bo zanim zdążył zdrapać folie, wykonano zdjęcia zdarzenia. Pytał na forum czy będą tego jakieś konsekwencje.  Nie są to więc głupoty tylko fakt z życia wzięty. Poszukaj sobie na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie chce mi się szukać a jest tu nawet na tym forum przypadek, że wjechali gościowi w tył i był posrany bo zanim zdążył zdrapać folie, wykonano zdjęcia zdarzenia. Pytał na forum czy będą tego jakieś konsekwencje.  Nie są to więc głupoty tylko fakt z życia wzięty. Poszukaj sobie na forum. 

Dokładnie.

Też słyszałem o takich przypadkach.:cygaro:

Tuningują, oklejają, a potem płaczą jak przyjdzie co do czego.:P:polew:

Nie raz słyszałem ile to dowodów rejestracyjnych zatrzymano na zlotach gdzie były organizowane nielegalne wyścigi.

Tak samo jest z odblokowaniem możliwości oglądania filmów w samochodzie.

Oklejanie świateł by auto wyglądało lepiej-bezpieczeństwo schodzi na drugi plan.:cygaro:

Nigdy tego typu rzeczy mi się w autach nie podobały. Przyciemnianie szyb, oklejanie świateł, obniżanie auta, naklejanie naklejek  itp

W moim ULTRA czegoś takiego nigdy nie będzie.:cygaro::a4fan:

 

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Nie chce mi się szukać a jest tu nawet na tym forum przypadek, że wjechali gościowi w tył i był posrany bo zanim zdążył zdrapać folie, wykonano zdjęcia zdarzenia. Pytał na forum czy będą tego jakieś konsekwencje.  Nie są to więc głupoty tylko fakt z życia wzięty. Poszukaj sobie na forum. 

Swoje zdanie opierasz na tym co ktoś na forum napisał, no ok ja nie mam zamiaru z tym walczyć znam temat od strony rzeczoznawcy i tyle. 

"Kiedyś na płocie jeden napisał "D*PA", inny uwierzył i chciał pogłaskać, weszła mu drzazga" tak widzę temat zawierzania wszystkiemu co się przeczyta. 

Koniec zaśmiecania wątku.

A nie jeszcze nelson, wiadomo brawo dla Ciebie i Twojego ultra

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2022 o 12:15, NelsonPL napisał:

Dokładnie.

Też słyszałem o takich przypadkach.:cygaro:

Tuningują, oklejają, a potem płaczą jak przyjdzie co do czego.:P:polew:

Nie raz słyszałem ile to dowodów rejestracyjnych zatrzymano na zlotach gdzie były organizowane nielegalne wyścigi.

Tak samo jest z odblokowaniem możliwości oglądania filmów w samochodzie.

Oklejanie świateł by auto wyglądało lepiej-bezpieczeństwo schodzi na drugi plan.:cygaro:

Nigdy tego typu rzeczy mi się w autach nie podobały. Przyciemnianie szyb, oklejanie świateł, obniżanie auta, naklejanie naklejek  itp

W moim ULTRA czegoś takiego nigdy nie będzie.:cygaro::a4fan:

 

Ja miałem boczne przednie szyby oklejone , fajnie to wyglądało jak na amerykańskich filmach gangsterskich ale przeglądu mi nie podbili musiałem zrywać folie. A teraz mi qwa grzeje strasznie słonce ze chyba powrócę do folii przyciemniającej , Do tylnich lamp sie nie przyczepili bo są brązowawe a nie czarne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest zakaz przyciemniania przednich bocznych szyb, one w razie wypadku muszą się zbić, folia by to uniemożliwiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego r rozbijaniem szby tylko z ograniczoną  widocznością. Tylko z tego powodu nie wolno:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

To nie ma nic wspólnego r rozbijaniem szby tylko z ograniczoną  widocznością. Tylko z tego powodu nie wolno:wink:

Dokładnie....

Typowe myślenie nie jednego.

Auto będzie lepiej wyglądać, okleję lampy i szyby, zamontuje chińskie spojlery itd itp :whistling:

A potem wypadek i płacz. :facepalm:

Gorzej jak ktoś przez takiego kierowcę zginie.:cygaro:

Dla takich nie liczy się widoczność w nocy, we mgle, deszczu i ostrym słońcu. :kawa:

Ważne, że fura lepiej wygląda (tylko dla nich -dla mnie to wiocha tuning):)

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NelsonPL napisał:

Dokładnie....

Typowe myślenie nie jednego.

Auto będzie lepiej wyglądać, okleję lampy i szyby, zamontuje chińskie spojlery itd itp :whistling:

A potem wypadek i płacz. :facepalm:

Gorzej jak ktoś przez takiego kierowcę zginie.:cygaro:

Dla takich nie liczy się widoczność w nocy, we mgle.

Ważne, że lepiej wygląda (tylko dla nich -dla mnie to wiocha tuning)

Mnie boczne przyciemnione szyby w niczym nie przeszkadzały w nocy we mgle wszystko widziałem dla mnie to jest po to żeby milicjant mógł zaglądać przez boczną szybę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...