Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 5.03.2023 o 20:10, dawkon13 napisał(a):

co dokładnie zmieniłeś w klapie i o jakich numerach części żeby znaleźć? sam mam sedana i się zastanawiam nad czymś takim :)

Robię dalej zawiasy ;) Jak coś zapraszam na priv powiem co i jak ?

 

 

W dniu 21.02.2023 o 17:28, Misieqq7 napisał(a):

dzisiaj zakupiłem w dobrej cenie 17 z a5, szukałem ładnych 18 ale te 17 mi się podobają i cena naprawdę dobra:)

20230221_162303.jpg

20230221_162258.jpg


Felgi sztos, miałem a4 b6 na nich ;) dla mnie najładniejsze  były :D:D  Wklęsłe robiły robotę i to odsadzenie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie tu nie było  ale działam  troszkę.  Wewnątrz  wpadła  kiera  z b7, do tego tunel środkowy  z ładowarką usb i osłona pod kierownicę  z b7, kolor fis, zregenerowana klapka  schowka, nowy mieszek plus klapka podłokietnika,  zregenerowane rączki  drzwi i przyciski  w ładnym  stanie,  plus cup holder  uk  tylko odpadł  front:D następnym  krokiem w środku  będą  fotele półskóry takie jak miałem  w b7 albo speed bo wczoraj jechałem  z kolegą  i jest mega rozniaca  z tymi moimi taboretami:D oraz dołoże tempomat:)

20230421_113918.jpg

20230421_113943.jpg

20230405_135553.jpg

Opublikowano

Schowek też malowałeś? 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, dawkon13 napisał(a):

Schowek też malowałeś? 

Rączki  kupiłem. Na forum a schowek malował  mi kolega

Opublikowano

kurcze schowek wygląda super.... zdradzisz tajemnicę jak to malował, czym? ta guma rozumiem zdrapana ?

Opublikowano

Też chętnie bym poczytaj czym/jak był malowany schowek. Możesz wrzucić jakieś zdjęcie z bliska?

Opublikowano

Czołem, żadna tajennica się za tym nie kryje. Starą powłoką ściągnięta preparatem do usuwania powłok lakierniczych firmy dragon. Wszystko starannie usunięte, następnie podkład do plastików firmy boll 2-3 warstwy wedle uznania. Wierzchnia warstwa to również boll czarny do zderzaków. Konkrety na fotkach 

579110_1.jpg

BOLL-LAKIER-DO-ZDERZAKOW-PLASTIKOWYCH-CZARNY-500M.jpeg

20230308_213629.jpg

20230321_080142.jpg

Opublikowano

Ja odswiezylem schowek polytrolem

IMG_20220813_203740.jpg

IMG_20220723_135738.jpg

Opublikowano

@Mukade93czy Twój schowek jest jaśniejszy od reszty elementów deski, czy tylko zdjęcie tak wyszło??

@Xaskomasz jakieś zdjęcie zamontowanego schowka, takie na którym można by porównać schowek z elementami sąsiednimi??

Generalnie i tak wam gratuluję - zrobiliście świetna robotę.??

Opublikowano
3 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

@Mukade93czy Twój schowek jest jaśniejszy od reszty elementów deski, czy tylko zdjęcie tak wyszło??

@Xaskomasz jakieś zdjęcie zamontowanego schowka, takie na którym można by porównać schowek z elementami sąsiednimi??

Generalnie i tak wam gratuluję - zrobiliście świetna robotę.??

Było jaśniejsze bo schowek z 03 roku w boczek 11

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Miedzowy  wjechał:D miałem żółte i czerwone  więc czas na inny kolor :P

20230525_104958.jpg

 

Jako że w c7 podobało mi się podświetlanie  przestrzeni nóg i schowków to wpadł taki mały mod, narazie zrobione schowki, delikatne  Ledy podłączone pod oświetlenie przełącznika  szyb.. 

20230526_211235.jpg

20230526_211226.jpg

Opublikowano
W dniu 27.04.2023 o 08:44, Lukasz_mk2 napisał(a):

@Mukade93czy Twój schowek jest jaśniejszy od reszty elementów deski, czy tylko zdjęcie tak wyszło??

@Xaskomasz jakieś zdjęcie zamontowanego schowka, takie na którym można by porównać schowek z elementami sąsiednimi??

Generalnie i tak wam gratuluję - zrobiliście świetna robotę.??

Drobna różnica jeśli chodzi o odcień widoczna tylko przy otwarciu drzwi. Ogólnie trzeba szukać różnicy normalny Kowalski nic nie zauważy ?

20230322_102636.jpg

20230322_102631.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, od zakupu  b6 coś tam działam, wpadły listwy progowe i drzwiowe w kolor, lotka na klapę, folia delikatna na lampy tył, dwie końcówki wydechu 90, nakładka zderzaka na dwie rurki, wymieniłem 3 sztuki drzwi w kolor bo ruda wyszła:) blendy lusterek z diodami led, na montaż czekają hamulce  320mm. 

zrobiłem  polerkę  i położyłem  wosk soft:)

dodatkowo  oświetlenie  wnętrza. Dodatkowo wpadły ledy w  kierunek  jako dzienne , przycisk  otwierania klapy bagażnika z kabiny. Niebawem kolejne mody :D

20230608_151058.jpg

20230601_205638.jpg

20230608_151045.jpg

20230531_214506.jpg

 

Mała zapowiedź.. graty już czekają tylko lakierować:D przedni zderzak przerobiony na s line :D także zewnętrzne s line już niebawem,  pytanie czy mając zewnętrzny pakiet s line występują  emblematy na listwach tylnych drzwi ? 

20230621_175338.jpg

20230612_191644.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładka z przodu oryginał czy zamiennik?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Michal2427 napisał(a):

Dokładka z przodu oryginał czy zamiennik?

Zamiennik 

Opublikowano
2 godziny temu, Misieqq7 napisał(a):

Zamiennik 

I jak to pasuje? Da radę to pięknie zamontować?

Opublikowano

Ja mam sline exterior package for england (PQC) i nie miałem żadnego emblematu sline, zawieszenie 1BE, dokładki sline, sportowa kierownica i mieszek biegów

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.06.2023 o 04:59, Michal2427 napisał(a):

I jak to pasuje? Da radę to pięknie zamontować?

Powiem Ci ze da rady , jak postępujesz  zgodnie z instrukcją  przycięcie to bez problemu:) efekt dopiero będzie  po lakierowaniu :D

 

W dniu 22.06.2023 o 10:16, Ivanek napisał(a):

Ja mam sline exterior package for england (PQC) i nie miałem żadnego emblematu sline, zawieszenie 1BE, dokładki sline, sportowa kierownica i mieszek biegów

Dlatego pytam bo większość widzę że ma na tylnych listwach drzwi znaczek. Chce zrobić  zewnętrzny s line jak ori  dlatego  pytam:) 

Opublikowano

Tu sobie poczytaj.

 

Opublikowano
Godzinę temu, Misieqq7 napisał(a):

Dlatego pytam bo większość widzę że ma na tylnych listwach drzwi znaczek. Chce zrobić  zewnętrzny s line jak ori  dlatego  pytam:) 

Dodatkowo również nie miałem i nie mam listew progowych po otwarciu drzwi z napisem sline, zwykłe mam. Może edycja na Anglię była inna i to nie wchodziło w skład :)

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.