Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem:

Zrobiłem przekładke z 1na 2 din. Wcześniej miałem niefabryczne radio co wiązało się niepełną instalacją (brak Galli). Podłączyłem rns-d dx i nie mam dźwięku (zero szumów). Chciałem zmienić kodowanie vagiem i tu pojawia się problem bo Vag nie widzi urządzenia.

Pytanie brzmi czego mogłem nie podłączyć?

nawigacja podłączona tym przewodem KABEL NAV 26 MAX VW MFD-1 AUDI NAVIGATION PLUS (3601660509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

gala pociągnięta z zegarów wg tego wątku http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radio-gamma-funkcja-galla-2301/.

wtyczka ISO z zasilania oryginalnie u mnie miała 6 pinów (2 były puste).

Złšcza ISO - www.studio24.prv.pl wg schematu dla Audi Symphony zgadzłoby mi się wszystko przy czym na pin 3 mam zrobiony mostek z pinu 7

Pytanie czy tak ma być? A jeśli nie to skąd ciągnąć K-bus??

----------------------------------------------------------------------------------------

dobra ogarnąłem k-bus można wziąć z pinu 7 w złączu diagnostycznym :decayed:

Następne pytanie brzmi:

Niefabryczny wzmacniacz moge podłączyć w gniazdo obok zmieniarki CD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kupiłem navi plus z a6 na koncu kodu jest L i jak włożyłem płytke ze spolszczeniem to nic nie działo sie. t teraz nie chce wyjsc z napędu. powie mi ktoś czy ta moja to DX?? jak wyjąc inaczej ta płyte z napedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi dokładny nr tej navi powiem ci czy to dx co do wyjmowania cd to tu masz

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

jeśli jest to taki nr to możliwe że nie jest dx

rns_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4b0035192l niby z a6 była wyciągniętą. Robię tak jak w tym filmiku Ale słychać że płytą chce wyjść Ale tak jak by Ją coś blokowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że navi jest non dx nie wyciągaj płyty z navi na siłe po uszkodzisz mechanizm czasami nagrywane płyty nie chcą wychodzić zdejmij górną pokrywe i delikatnie pchnij cd w kierunku wyjścia w momencie wciśnięcia cd eject. Menu masz po angielsku czy niemiecku jaki komunikat masz na lcd ja przełaczysz na navi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze navi jest po włosku. za chwile sprawdze co pisze

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 12:15 ----------

płyta wyszła wkoncu. a menu jest po włosku

da sie to zmienic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy posiadam w a4 od nowosci ori naviation plus non dx 8D0 035 192 D zegary z zegarkiem analog, zakupilem navi plus od a6 dokladnie 4B0 035 192 K, jeszcze jej nie posiadam w recach ale czy aby dobrze pasowala plug&play to trzeba rzezbic plastik po bokach czy moge sobie jakos to przelozyc ze starej bez problemu i czy moga wystapic jakies problemy z dzialaniem przy takiej przekladce. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba rozpinać demontujesz górną część ( napęd cd ) zdejmujesz blache i tam widac taśme od lcd wypinasz ją i demintujesz ścianke przednią z lcd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozliwe zeby naviation plus nie chcial wysunac plyty jesli jest ten blad tuner tmc zmienilem kodowanie w adaptacji blad sie nie wyswietla ale dalej brac reakcji na wysuniecie plyty z trybu menu nic nie slychac a pozatym klapa blokuje mechanizm i nie mozna wrzucic innej plyty ani wyjac. cos uszkodzone mechanicznie jak to sprawdzic ??\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej uszkodzenie mechaniczne bo skoro nie słychać mechanizmu to tylko to zostaje jeśli by miała wyjechać to musi być słychać mechanizm błąd nie ma tu nic do znaczenia. Sprawdzenie tylo po rozebraniu mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos widzial gdzies kiedys jakies fotostory z rozbierania tej przedniej atrapy z rns-d ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...