Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Duży grill od B7


motogrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś juz wsadzał do B6 grill od B7 bo wlanie mam taka koncepcje i myślę czy druzo to będzie roboty i kasy??? a na pewno z dużym grillem będzie fajniej wygladala:) i apropo wie ktoś gdzie można kupić dokładkę zderzaka przedniego z dużymi kratkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nawet jak ktoś był :mysli: to po ujawnieniu takiego pomysłu szybko uciekł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do B5 są gotowe zderzaki stylizowane na B7 na allegro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś juz wsadzał do B6 grill od B7 bo właśnie mam taka koncepcje i myślę czy druzo to będzie roboty i kasy??? a na pewno z dużym grillem będzie fajniej wygladala:)

Ja miałem pomysła, żeby zlecić jakiemuś magikowi przeróbkę ori zderzaka i modyfikacje grilla na wzór tego z B7 z tym, że jeszcze takiego nie znalazłem.

Na pewno byłoby dużo więcej roboty ale pewnie i dużo taniej.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że skoro nikt z VIP'ów forum tego jeszcze nie zrobił to pomysł zostałby wyśmiany i podciągnięty pod wioske :gwizdanie:.

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś juz wsadzał do B6 grill od B7 bo wlanie mam taka koncepcje i myślę czy druzo to będzie roboty i kasy??? a na pewno z dużym grillem będzie fajniej wygladala:) i apropo wie ktoś gdzie można kupić dokładkę zderzaka przedniego z dużymi kratkami??

Ciekawe jak długo będziesz sprzedawał taki wynalazek... :gwizdanie:

Dokładki są w ASO i bywają na Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś juz wsadzał do B6 grill od B7 bo wlanie mam taka koncepcje i myślę czy druzo to będzie roboty i kasy??? a na pewno z dużym grillem będzie fajniej wygladala:) i apropo wie ktoś gdzie można kupić dokładkę zderzaka przedniego z dużymi kratkami??

Ciekawe jak długo będziesz sprzedawał taki wynalazek... :gwizdanie:

Zawsze można napisać "jedyna taka na Allegro" lub sprzedać jakiemuś fanowi tuningu :wink4:

ps. Panowie nie zabijajcie weny twórczej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat o tym na forum, nawet kilka tematów. Użyj :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem taki wynalazek w 3miescie...

nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. b6 jest sliczna, b7 tym bardziej, na cholere psuc udane samochody łączac je ze soba :wallbash:.

oszukasz kogos ze masz nowszy model?

porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie coś z B6 cabrio nie podejdzie do B6 lim/ava?

audicabrioprzodbdachres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dedykowane do zwykłych wersji, nie trzeba kombinować z cabrio :wink4:

http://www.hofele.com/sport_en/produkte/audi/audi_a4_b6_8e/audi_a4_b6_8e_karosserie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dedykowane do zwykłych wersji, nie trzeba kombinować z cabrio :wink4:

http://www.hofele.com/sport_en/produkte/audi/audi_a4_b6_8e/audi_a4_b6_8e_karosserie.html

Sorki ale to okropnie wyglada :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dedykowane do zwykłych wersji, nie trzeba kombinować z cabrio :wink4:

http://www.hofele.com/sport_en/produkte/audi/audi_a4_b6_8e/audi_a4_b6_8e_karosserie.html

Sorki ale to okropnie wyglada :no:

Wiesz co? Mam podobne zdanie. Ohyda :sick3:

Zamiast takich "dziwnych" przeróbek lepiej zainwestować w coś, co się nie będzie gryzło.

Mi sie takie przeróbki kojarzą z zakompleksionymi właścicielami.

Zależy komuś na przodzie B7?

Zamiast wyrzucać kasę na wątpliwe przeróbki, lepiej ja odłożyć i za jakiś czas kupić A4 B7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia gustu. Ja osobiście uważam Hofele za najlepszą opcję jeżeli chodzi o single frame w B6. Podoba mi się bo jako jedyne zgrywa się z resztą sylwetki samochodu. Inne wynalazki jak dla mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tymi grillami to chcecie robić grill RS-4 do B6 :wallbash: albo od B7 do B6 to już całkiem wielka kupa :thumbdown: jak chcesz wydawać kasę na grill od B7 i bawić się w cięcie zderzaka oraz maski to lepiej kup sobie zderzak s line B6 i będzie to o wiele lepiej wyglądało a zmieni Ci samochód na plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tymi grillami to chcecie robić grill RS-4 do B6 :wallbash: albo od B7 do B6 to już całkiem wielka kupa :thumbdown: jak chcesz wydawać kasę na grill od B7 i bawić się w cięcie zderzaka oraz maski to lepiej kup sobie zderzak s line B6 i będzie to o wiele lepiej wyglądało a zmieni Ci samochód na plus :good:

Popieram w 100% - nie kombinujcie, bo to autu na dobre nie wychodzi. Już jedna hybryba B6/B7 jest na forum i efekt ładny jeśli chodzi o wykonanie, ale całokształt troszkę dziwnawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki - moje auto też nie wszystkim się podoba, ale serio - uważam, że przód b7 w b6 fajnie wygląda i dodatkowo nie jest to aż tak duży problem z przeróbką, gdyż wszystkie elementy na 99% pasują i nie trzeba masakrycznie rezać, jak w przypadku b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...