Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co, robią łajzy to za darmo ????

klient płaci i wymaga, więc nie rozumiem w czym problem...

nie lubią zarabiac pieniedzy ????

nikt nie mowi ze za darmo ...

ich zaklad,oni wybieraja klientow ... ja w tym nic zlego nie widze ...

znałem juz takich co przebierali w klientach

dzisiaj w tych miejscach gdzie mieli warsztaty rosną ponad metrowe krzaki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to akurat chyba nie Twoj/mój/nasz problem ... wiec chyba dyskusja na ten temat jest zbedna ...

nie pasuje w jednym,jedzie sie do drugiego ... proste choc moze czasami malo wygodne ...

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Przejrzalem poscik i nie znalazlem albo zle przejrzalem moze ktos powiedziec cos na temat MASTERS TUNING LUBLIN grzebali w klubowej a4 i jakie rezultaty ????

Opublikowano

Ceny z kosmosu,ale komu drogo niechaj nie je.

Opublikowano

GTO www.digitun.pl

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:50_________________________________________________robi bardzo dobrze i w przystepnych cenach !! POLECAM

Opublikowano

GTO www.digitun.pl

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:50_________________________________________________robi bardzo dobrze i w przystepnych cenach !! POLECAM

również mogę polecić

szczególnie 1.8T AEB :good:

Opublikowano

no Poziek wkoncu sie ze mna zgodziles :P:good:

Opublikowano

Witam serdecznie

Planuje chiptuning audi 2.0 TDI z 2005 r. i nie bardzo wiem, na kogo się zdecydować Masters Tuning: V-Tech: Rogalotti czy Diagtronik bardzo proszę o jakieś sugestie

:)

Opublikowano

Witam serdecznie

Planuje chiptuning audi 2.0 TDI z 2005 r. i nie bardzo wiem, na kogo się zdecydować Masters Tuning: V-Tech: Rogalotti czy Diagtronik bardzo proszę o jakieś sugestie

:)

miałem do czynienia tylko z jednym: -z Rogalottim więc Go polecam :good:

ale mysle ze opinie i o Rogalu i o reszcie tunerów były napisane wczesniej :wallbash:

Opublikowano

najwięcej pochlebnych opinii zbiera tutaj Rogal

wiec nie zastanawiaj sie za długo i smigaj na Mineralną

ja niebawem podjade do niego z Passkiem 2.0TDi na DSG

Opublikowano

nie bardzo wiem, na kogo się zdecydować Masters Tuning:

drogo

V-Tech

Boże broń :gwizdanie:

Rogalotti czy Diagtronik

jak najbardziej :good:

Opublikowano

Diagtronik do samego czipa jak najbardziej... grubsze mody to Rogal.

Opublikowano

We Wrocławiu dobra i w miarę tania firma c-tronic na zernikach za chip audi a4 b5 1,9tdi 1000zl z wykresami z hamowni itp pełna profeska 1 auto u nich robiłem i teraz audice tez będę robił nie ma co oszczędzać i płacić po 500zl na allegro bez chamowni i odpowiedniego strojenia w końcu chodzi o serce naszej maszyny :)

Opublikowano

We Wrocławiu dobra i w miarę tania firma c-tronic na zernikach za chip audi a4 b5 1,9tdi 1000zl z wykresami z hamowni itp pełna profeska 1 auto u nich robiłem i teraz audice tez będę robił nie ma co oszczędzać i płacić po 500zl na allegro bez chamowni i odpowiedniego strojenia w końcu chodzi o serce naszej maszyny :)

V-tech czasem im programów nie pisze ? :gwizdanie:

Opublikowano

A co powiecie o tym temacie http://www.oct-polska.pl/ ?

dzwoniłem do nich i zrobienie mojego samochodu kosztuje 2 tysiące zł :blink: (oczywiście chciałem tylko zorientować się w kosztach) :hi:

Opublikowano

Panowie a coś na terenie zachodnio-pomorskiego kogoś sprawdzonego ktoś poleci?

Opublikowano

Panowie a coś na terenie zachodnio-pomorskiego kogoś sprawdzonego ktoś poleci?

Świnoujście i Koszalin

ale danych na razie brak :confused4:

Opublikowano

A co powiecie o tym temacie http://www.oct-polska.pl/ ?

dzwoniłem do nich i zrobienie mojego samochodu kosztuje 2 tysiące zł :blink: (oczywiście chciałem tylko zorientować się w kosztach) :hi:

byla spora dyskusja na ten temat na forum. w kazdym razie nie licz na program indywidualny ...

Opublikowano

Panowie a coś na terenie zachodnio-pomorskiego kogoś sprawdzonego ktoś poleci?

Jakis rok temu sie pytalem o kogos u nas w wojewodztwie ale nikogo nie bylo,watpie ze ktos sie pojawil,ja na wiosne wybieram sie do Gdanska do Roberta z Tune Up,Gdansk nie jest tak daleko a pewnosc ze auto dobrze zrobione :> no i mozna pozwiedzac :gwizdanie:

Opublikowano

A co powiecie o tym temacie http://www.oct-polska.pl/ ?

dzwoniłem do nich i zrobienie mojego samochodu kosztuje 2 tysiące zł :blink:

wgrywają gotowe programy, cena jest straszna jak za taki proceder

Opublikowano
http://www.zastec.pl - ktoś zna tych rezaczy , grubo kroją japonczyki , jakieś opinie , ceny itp??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.