Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pytanie zadaj gosciowi z Tune-up

dokładnie :good: najlepiej zadzwoń i sie umów bo z czasem tez czasami u nich ciężko :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok dzięki zadzwonie i będę wszystko wiedział pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Witam serdecznie,

Przekopałem się przez 70 stron w tym wątku i w końcu nie wiem czy pan Rogalotti robi także silniki 1.8T, a dokładniej to serie BFB 163 k.m?

Z tego co wyczytałem to polecane są 3 firmy do silników 1.8T :

1. http://www.compsport.pl/

2. http://www.dynosoft.pl/ - Tychy, a w.g. tego co na stronie pisze to chyba firma zmieniła lokalizacje i przeniosła się do Katowic? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

3. http://unitronic.pl

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Witam serdecznie,

Przekopałem się przez 70 stron w tym wątku i w końcu nie wiem czy pan Rogalotti robi także silniki 1.8T, a dokładniej to serie BFB 163 k.m?

Z tego co wyczytałem to polecane są 3 firmy do silników 1.8T :

1. http://www.compsport.pl/

2. http://www.dynosoft.pl/ - Tychy, a w.g. tego co na stronie pisze to chyba firma zmieniła lokalizacje i przeniosła się do Katowic? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

3. http://unitronic.pl

Pozdrawiam :hi:

Dodaj jeszcze GTO - http://digitun.pl/

;):hi:

Opublikowano

:>Pan Rogalotti robi 1,8T BFB na 100%.

Opublikowano

Dodaj jeszcze GTO - http://digitun.pl/

;):hi:

Oczywiście :wink4:

:>Pan Rogalotti robi 1,8T BFB na 100%.

Rozumiem, że kolega swój motorek wzbogacił u Pana Rogallotiego :)

Tak więc polecane firmy dla silników 1.8T (może się komuś przyda) :

Pozdrawiam serdecznie :hi:

Opublikowano

Robią.

Tylko trzeba wiedzieć gdzie, zależy też jakie silniki.

Opublikowano

Witam mieszkam nie daleko Płocka jest tu jakis szpec żeby podkręcić moją 90-ątke ??

Opublikowano

Witam mieszkam nie daleko Płocka jest tu jakis szpec żeby podkręcić moją 90-ątke ??

a czytałeś wątek ? :facepalm::)
Opublikowano

Witam mieszkam nie daleko Płocka jest tu jakis szpec żeby podkręcić moją 90-ątke ??

a czytałeś wątek ? :facepalm::)

W Płocku masz tunera, odezwij się do dejf-a.

Opublikowano

dzieki nie czytalem calego watku

Opublikowano

Robią.

Tylko trzeba wiedzieć gdzie, zależy też jakie silniki.

No brawo panie vip ,jak ładnie Cię ktoś poprosi to zdradzisz tę tajemnicę czy nie ma na to szans ?

http://www.tuningforum.pl/viewforum.php?f=81 Ale bez konkretów więc albo wycieczka do znanych i polecanych ,albo prosić szoguna

Opublikowano

Są co najmniej 3 oddziały Goodhope-a.

Jest RS-service w Rzeszowie, który ogarnia 1.8T.

A jak chcesz to jest cała masa ludzi, którzy mogą ci wgrać program ot tak.

Hamownia jest w Rzeszowie, jest w Krośnie.

Jest kolega w Boguchwale, który ma całkiem niezłe sprzęty.

Możliwości jest dużo.

Opublikowano

Witam mieszkam nie daleko Płocka jest tu jakis szpec żeby podkręcić moją 90-ątke ??

a czytałeś wątek ? :facepalm::)

W Płocku masz tunera, odezwij się do dejf-a.

Mariusz Robak / M-Tronik w okolicach Plocka, w google'u znajdziesz namiary na niego.

Opublikowano

Polecam Rogala :)

pełen profesjonalizm :hi:

Opublikowano

Chłopaki a w Małopolsce gdzie można zrobić dobrze chipa ? w A4 B8 2009 model :) będę wdzięczny za pomoc

Opublikowano

Panowie ogarnia ktos juz 1.2 TSI z DSG ?

Zadzwon do tunerow w twoim rejonie to sie dowiesz...

Opublikowano

Czy są jakieś grupowe zapisy na chipa bo z chęcią bym z tego skorzystał ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.