Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i tu się otwiera pole do popisu dla chłopaków z FABRYKI MOCY w końcu oni go stroili i to oni są tu fachowcami nie ja. Ja tylko dodam od siebie, że naprawde jestem zadowolony i moja własna dupohamownia podpowiada mi że jest szmoc i właśnie dlatego ich polecam.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak bedziesz mial chwile to wrzuc logi kanału 2 i 115

Opublikowano

Pisze sie ktos na grupowy w EcuProjekt ??

Opublikowano
jak bedziesz mial chwile to wrzuc logi kanału 2 i 115

Nie ma sprawy ale dopiero jak pojadę do Fabryki ... bo nie mam vaga.

Opublikowano
Pisze sie ktos na grupowy w EcuProjekt ??

Ja się chętnie wpisze na grupowy ale dopiero w kwietniu jak będę w PL. Możesz mnie wpisac na listę. Jeśli z grupowego nic nie wypali top i tak pojadę :decayed:

Za moja furmanke zawołali mi 1600zł, troszke boli ale ale mieć 143 konie a ponad 180 to róznica jest :wink:

Opublikowano
Pisze sie ktos na grupowy w EcuProjekt ??

Ja się chętnie wpisze na grupowy ale dopiero w kwietniu jak będę w PL. Możesz mnie wpisac na listę. Jeśli z grupowego nic nie wypali top i tak pojadę :decayed:

Za moja furmanke zawołali mi 1600zł, troszke boli ale ale mieć 143 konie a ponad 180 to róznica jest :wink:

Jak juz bedziesz na miejscu i bedzie plan robic program to sie odezwij.

Opublikowano

Ale ja takiego planu nie mam tylko jade tam na milion procent :decayed: prawdopodobnie termin mam zaklepany na 22 kwietnia. Czekam na maila od chłopaków.

Opublikowano

ok.rozumiem.

Opublikowano

Lukas4334 a z czym ty sie tak czaisz?? Z tego co zauważyłem to już od roku próbujesz się wybrać do EcuProject ijakoś nie możesz dojechać. W czym problem? dzwonisz, umawiasz sie i to tyle.

Opublikowano
Lukas4334 a z czym ty sie tak czaisz?? Z tego co zauważyłem to już od roku próbujesz się wybrać do EcuProject ijakoś nie możesz dojechać. W czym problem? dzwonisz, umawiasz sie i to tyle.

Wiesz jak niewiesz co ci przyniesie kolejny dzien.Owszem juz sie zapisalem na liste i juz bylem prawie na finiszu a tu prywatne sprawy i plan runoł...puzniej ciezko bylo z robota i tak do teraz.

Na pokładzie juz wtryski 216 walek sciagniety by wymienic szklanki wszystkie plyny olej i kpl.rozrzad zawor n75 czyli ide powoli z tematem.

A program,no ni ebede robil w zadnym z ww firm jedynei moge u nich zaliczyc hamownie.

Opublikowano

a po co Ci hamownia? vagine zapiac i k-power:wink: dokladnosc do 1%

Opublikowano
a po co Ci hamownia? vagine zapiac i k-power:wink: dokladnosc do 1%

Dla samego wykresu i jakos tak po prostu a auto bedzi faktycznie hamowane do programu na drodze :)

Opublikowano
a po co Ci hamownia? vagine zapiac i k-power:wink: dokladnosc do 1%

Dla samego wykresu i jakos tak po prostu a auto bedzi efaktycznei hamowane do programu na drodze :)

no taa 150 zł + dojazd po ty by koledzy na forum mogli robic ,,Fap Fap Fap'':wink:

Opublikowano
MASTER'S TUNING warto ich odwiedzić na programik?

myślę ze z tym co masz w profilu nie będą chcieli cie przyjąć, już nie jedna osoba usłyszała przez tel że teraz to robią grubsze fury.....

Opublikowano
MASTER'S TUNING warto ich odwiedzić na programik?

myślę ze z tym co masz w profilu nie będą chcieli cie przyjąć, już nie jedna osoba usłyszała przez tel że teraz to robią grubsze fury.....

GRUBSZE FURY?:D dobre świry ;d

Opublikowano

Panowie może ktoś polecić dobrych fachowców do podniesienia mocy w b7 1.9 Tdi 116? Lubuskie ewentualnie zachodniopomorskie lub wielkopolskie. z góry dzięki

Opublikowano

witam poszukuje dobrego tunera do ogarniecia mojego autka jestem z kolobrzegu poszukuje z hamownia 4x4 myslalem o szczecinie albo poznaniu czy nawet gdansku do tune-up planuje kolo 230 ps

Opublikowano

witam, zastanawiam się czy w silniku 1,9 TDi 110KM AVG z 1999r. jest sens grzebać - boję sie, że w takiemu staruszkowi można zrobić więcej krzywdy niż pożytku podnosząc moc? Jeśli jesteście innego zdania to może korzystał ktoś ze speca w rejonie Łodzi i jest w stanie polecić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.