Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kogoś dobrego do wgrania mapy w a4 b7 1.8t w rejonie trójmiasta lub do 100km od Torunia. Jesli ktos zna kogoś prosze o info 

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 22.07.2019 o 20:43, krzychupower napisał:

Szukam kogoś dobrego do wgrania mapy w a4 b7 1.8t w rejonie trójmiasta lub do 100km od Torunia. Jesli ktos zna kogoś prosze o info 

tune-up

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kogo polecacie do tuningu 2.0 CR z mazur?
Czy jest ktoś kumaty kto w tej części polski się tym zajmuje czy trzeba jechać 200-300km?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ponoć EcuSpec ? Łomża . 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.07.2019 o 14:04, radimm napisał:

TTC -> Daniel

A pełna nazwa ,gdzie oni się mieszczą w  tym kra...

Opublikowano

A  na CONMIR W KRAKOW ,co powiecie

Opublikowano

1.8T  AVJ pb + lpg okolice Katowic, kogo polecacie? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
WWW.ECU-TUNERS.COM

Zdalne modyfikacje oprogramowania twojego auta. Chiptuning, wyłączenie DPF, wyłączenie FAP, wyłączenie EGR, wyłączenie klap wirowych...

ktoś zna, coś robił, ma opinie, poleca czy nie?

Opublikowano

Witam, 

czy ktoś może polecić dobrego chip tunera w okolicach Warszawy? Mam a4 b7 1.8t 163KM(manual, przód) i przed założenie LPG chciałbym podwyższyć mu moc do tych ok 190KM(czy ile jest w stanie) :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wykonuję różnego rodzaju flansze, adaptery itp. Turbo, Kompresory, Tipy.. W dowolnym wymiarze i grubości ze stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium. Zapraszam do kontaktu:

[email protected]

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.02.2019 o 21:01, marcin4x4 napisał:

weźcie wy go już tymi padłami nie męczcie ;]

że auto ma swoje lata to nie znaczy że padło nie jedno twoim zdaniem padło objeżdża nowsze auta i jest w super stanie i kondycji :wink:

Opublikowano
16 godzin temu, hopek03 napisał:

że auto ma swoje lata to nie znaczy że padło nie jedno twoim zdaniem padło objeżdża nowsze auta i jest w super stanie i kondycji :wink:

to żem się uśmiał... wsadzisz 10k żeby dogonić nowszy silnik po samym sofcie.

Po za tym nie chodzi o licytację tylko o ogólnie rozumianą przyjemność pracy, sterowniki są toporne i ograniczone, w silnikach często są jakieś problemy i usterki. Znam ludzi którzy 1.8T nie chcą na oczy widzieć, za to 1.4 przewalają na tony, zwłaszcza fiatowskie, piękne przerosty.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

ja powiem tylko jedno dobra motoryzacja  się skończyły w 2005 r teraz to masówka która się sypie po kilku latach ale ok każdy ma prawo mieś swoje zdanie

Opublikowano

A dlaczego w 2005? Moim zdaniem w 1995.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 3.04.2019 o 14:10, Marciol napisał:

Kogo polecacie w Bielsku Białej lub ścisłej okolicy? Wiem że G10 byłby idealny ale kawałek jest.

Wiem że w Kato czy w Gliwicach Dynosoft jest ale coś bliżej niż Kato ?

 

Jakieś opinie o ModPro i CompSport z Bielska ?

NIE WARTO OSZCZEDZAC DYNOSOFT JEST NAJLEPSZY 

Opublikowano

Popieram, Dynosoft najlepszy.

Jak z Bielska to Compsport

Opublikowano

Witam,

Interesuje mnie kilka przerobek w CCWA 3.0TDI. Chcialbym zalozyc pompe CP3, downpipe, FMIC i wszystko wystroic. Skrzynia s-tronic, dobrze by bylo tez poprawic jej prace tuningiem.

Kogo polecacie, w calej Polsce? Czy wie ktos cos o BizonGarage, ewentualnie Dieselsoft? Jade z Lublina, ale moge gdziekolwiek w Polsce.

Opublikowano

Pogadaj z Karolem z softmod performance.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.