Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Ze noszę się z zamiarem kupna A4 3.0 TDI Quattro i rzecz jasna trzeba będzie ją podkręcić do jakiś 280 kucyków i jakieś 560 niutków mam pytanie ile ta imprezka kosztuje??

Oczywiście wszystkim zajmie sie Rogal bo do warszawy z Leszna ok Poznania mam tylko 350km więc nikogo innego szukał nie będę, to jedyny tuner któremu pozwole grzebać przy moim aucie :)

Nie będę do niego pisał zeby nie zawracac mu gittary bo nie mam jeszcze auta ale chce wiedzieć ile ta zabawa mnie uczyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ze noszę się z zamiarem kupna A4 3.0 TDI Quattro i rzecz jasna trzeba będzie ją podkręcić do jakiś 280 kucyków i jakieś 560 niutków mam pytanie ile ta imprezka kosztuje??

Oczywiście wszystkim zajmie sie Rogal bo do warszawy z Leszna ok Poznania mam tylko 350km więc nikogo innego szukał nie będę, to jedyny tuner któremu pozwole grzebać przy moim aucie :)

Nie będę do niego pisał zeby nie zawracac mu gittary bo nie mam jeszcze auta ale chce wiedzieć ile ta zabawa mnie uczyni.

Napisz do Mirona w tej sprawie :wink4:

z tym że on u Compotów robił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze noszę się z zamiarem kupna A4 3.0 TDI Quattro

a Ty nie miales kupowac a6? :gwizdanie:

Witam

a co sądzicie o tym gostku ? : www.chiptuning.com.pl

cena 500zł, hamowanie..

ja bym sie nie pchal tam,placisz za jakosc uslugi,a 500zl to podejrzanie malo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jestem z dolnegoslaska posiadam a4 b5 1.9 tdi afn i mysle nad chipem co sadzicie o dynosofcie wrocław kogo polecacie pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jestem z dolnegoslaska posiadam a4 b5 1.9 tdi afn i mysle nad chipem co sadzicie o dynosofcie wrocław kogo polecacie pozdrawiam i dzieki

myślę, że możesz sam przejrzeć temat z wykresami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a coś na terenie zachodnio-pomorskiego kogoś sprawdzonego ktoś poleci?

Jakis rok temu sie pytalem o kogos u nas w wojewodztwie ale nikogo nie bylo,watpie ze ktos sie pojawil,ja na wiosne wybieram sie do Gdanska do Roberta z Tune Up,Gdansk nie jest tak daleko a pewnosc ze auto dobrze zrobione :> no i mozna pozwiedzac :gwizdanie:

Witam, ja robiłem w Szczecinie u LEO :good: :good: :good:

chętnym udostępnie namiary na priv

u mnie wygląda to tak:

3b242f8d4fc8727emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym wykresie nie robili testów serii...chyba... tylko od razu chip i pozniej druga proba,ktora niewiele wnisła nowego :/ ale i tak ładnie 115^ na 153 :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie :decayed: nie robili pomiaru serii, nie wiadomo czy robili chociaż logi ale doj**ali koksu i jest wynik na paintowskiej hamowni Vałtecha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Poznania to już tu się wypowiedziałem u Robsona koksu tyle że 2 turbiny by obsłużyło w geko olewka totalna nawet po monicie więc sobie odpuściłem ,a z tego co wyczytałem to też gotowce wgrywają .Za radą obeznanego w temacie wybrałem Wrocław Dynosoft i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam warsztat P. Dariusza Łaty w Majdanie Sieniawskim. Zamienił moją audi w pocisk.

P.S. Należy on do grupy GoodHope-Factor S.C.

P.P.S. Tuning B5 około 700zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...