Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

korzystal juz ktos z uslug DIESEL TUNING TDI, CHIP TUNING, CHIPTUNING TDI, HAMOWNIA, PODNOSZENIE MOCY, Tuning diesla, KODY BŁĘDÓW, Więcej mocy Więcej koni, Tuning elektroniczny, (Brodnica - kujawsko-pomorskie) ? Podobno w Iławie też ktoś jest ale nie znalalem gdzie, moze ktos wie?

Zastanawiam sie nad wirusem do mojego AWX i nie wiem czy podjechac tam czy jak bede w Warszawie do rperformance, bo widze ze z Wawy to wlasnie ten zaklad polecacie...

orientuje sie ktos jak wygladaja ceny w rperformance?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słyszeliście o zachowaniu "mistrza Rogala" gdy w czasie jego strojenia auta "wybuchło" turbo :whistling: ?

LeonClub • Zobacz wątek - R-Performance - korekta i wybuchło turbo

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

"I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić ":whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o zachowaniu "mistrza Rogala" gdy w czasie jego strojenia auta "wybuchło" turbo :whistling: ?

LeonClub • Zobacz wątek - R-Performance - korekta i wybuchło turbo

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

"I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić ":whistling:

Dla mnie tacy ludzie to dziady niestety :thumbdown: rzucam temat na kolejne fora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o zachowaniu "mistrza Rogala" gdy w czasie jego strojenia auta "wybuchło" turbo :whistling: ?

LeonClub • Zobacz wątek - R-Performance - korekta i wybuchło turbo

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

"I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić ":whistling:

No i wkoncu wyszło szydło z worka ale zaraz się posypią komentarze itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o zachowaniu "mistrza Rogala" gdy w czasie jego strojenia auta "wybuchło" turbo :whistling: ?

LeonClub • Zobacz wątek - R-Performance - korekta i wybuchło turbo

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

"I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić ":whistling:

No to mnie rozwaliło bo dla samej marki jaką sobie wyrobił mógł odżałować parę stówek na turbinę do starego chrupka, i jeszcze telefony z pretensjami chyba komuś puściły nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdarzenie IMO przerosło Rogala, bo zamiast pomyśleć, że okay...zrobię wyjątek i naprawię mu auto, tzn pokryję koszta i doprowadzę do serii (albo chociaż zrobię jakąś promocję) i wtedy wezmę się za tuning, to zamyka się przed forami i teraz ploty się będą z tego robić. Sam chyba nie wie jaką antyreklamę może mu to przynieść. Chyba myśli, że jest już tak wielki, że coś takiego mu nie zaszkodzi. Tylko, że tuning, który uskutecznia jest już dziś dostępny po wiele niższych cenach, zachowując jakość of course.

A telefon z pretensjami świadczy o tym, że już trochę spodnie się zatrzęsły. Po tylu latach tuningu no patrz wywaliło turbinę, wiadomo, że się tego nie spodziewał, dlatego IMO powinien inaczej do tego podejść.

Podchodząc do tego inaczej, przychylnie do klienta z wys*aną sprężarką, oferując mu naprawę... nawet nie wie ile to by mu mogło przynieść dobrego marketingu. A tak teraz...każdy będzie smarował, bo każdy niestety dla pana R. pisze z perspektywy klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło ale dobrze że info krąży między forami każdy powinien wiedzieć co się dzieje po firmach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma lepszy i gorszy dzień, grunt to temat wyjaśnić do końca i tyle. możliwe że wszystko się naraz skumulowało, problem w silniku, zbyt duże nastawy i efekt gotowy. każda motorownia inaczej zareaguje, bo nikt tak do końca nie zna faktycznego stanu silnika

ja robiłem w MR Motors program prawie 3 lata temu u siebie w AVF'ie i autko śmiga do tej pory aż miło, a zrobiłem ponad 65000 tyś km i wyplute jest 390 NM na seryjnych gratach.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poważnie zastanawiam się, czy nie odwiedzić Spanky'iego w Otwocku :) Z tego co czytałem jest godny polecenia, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poważnie zastanawiam się, czy nie odwiedzić Spanky'iego w Otwocku :) Z tego co czytałem jest godny polecenia, tak ?

mozesz jechac smialo bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowiez polecam Spankyego :wink:

jak pisałem do niego do benzin nie ogarniał,czyżby coś się zmieniło?czy klekota robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowiez polecam Spankyego :wink:

jak pisałem do niego do benzin nie ogarniał,czyżby coś się zmieniło?czy klekota robiłeś?

Benzyne serie czy modyfikowana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...