Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Kaju ja dostałem za zwłokę z zapłaceniem podatku w US za Audi 150zł "mandatu" :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

wrzucaj foty :jerk:

Przedstawiam moją "nową" pannę... :whistling: Jeszcze trochę nie okrzesana i zaniedbana... ale to kwestia czasu, wizja już jest :kox:

DSC02555.jpg

DSC02556.jpg

Garaż zayebany gratami, ledwo się dopchałem do niej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Naked :naughty: do wiosny masz czas na poskładanie to silnik i heble rób dokładnie.

No ja na razie 2,5 roku mam spokój, zobaczymy co dalej

jakbyś przed złożeniem pitu zapłacił to pomimo roku nic by nie doliczyli. Ja za auta zawsze płaciłem pod koniec roku. Chyba że masz fure z komisu i fakturę vat marża to masz spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked :naughty: do wiosny masz czas na poskładanie to silnik i heble rób dokładnie.

Wszystkie plastiki są i będą założone oprócz czachy :wink:

Dzisiaj zawiozłem je do lakiernika... baczur prawdopodobnie będzie w carbonie (hydro), reszta czarny półmat (na to sticery monster energy :naughty:). Nawet zdążyłem naładować aku, wymienić świecę, oliwę i klocki... za tydzień wymiana napędu na złotego did'a :kox:

Jutro jak pogoda pozwoli, przepalanie :kox: coś czuję, że guma skończy swój żywot :whistling::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naked :naughty: do wiosny masz czas na poskładanie to silnik i heble rób dokładnie.
No ja na razie 2,5 roku mam spokój, zobaczymy co dalej

jakbyś przed złożeniem pitu zapłacił to pomimo roku nic by nie doliczyli. Ja za auta zawsze płaciłem pod koniec roku. Chyba że masz fure z komisu i fakturę vat marża to masz spokój.

Ja totalnie nic nie składałem w US, nawet u tych skurwieli nie byłem, tzn byłem po zaświadczenie o zarobkach, bo młoda do szkoły potrzebowała i do mopsu, żeby na dzieciaki coś tam na waciki pociągnąć od tego smutnego jak piz*a państwa. Mandaty co chwilę jakieś miałem, bo nie płaciłem, to mi po prostu z odliczenia ucinali. Odkąd zacząłem robić, to tam zawsze około 1,5-2k miałem wyjściowy zwrot, z całego roku mi ucinali mandaty to i tak zawsze koło klocka było zwrotu. Może gdzieś po drodze sobie to odliczyli, a jak nie, to h*j im w d*pę. Auto kupiłem prywatnie, jakoś mam uprzedzenie do handlarzy w mojej okolicy - po prostu za dobrze ich znam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wczoraj pierwszy raz od iluś lat byłem u mechanika gdyż wszystko sobie robie sam ale że nie posiadam klucza do spuszczenia oleju ze skrzyni biegów torx chyba 16 z dziurką i żaden z iluś mechaników których odwiedziłęm też nie miał takiego klucza więc sam sobie go załatwiłem normalnie kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce jak najwięcej a wyszło myśle, że i tak ok - za 16 tyś poszła :wink:

piękna cena.

16 to mi proponują za a4 z 2004r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chce jak najwięcej a wyszło myśle, że i tak ok - za 16 tyś poszła :wink:

piękna cena.

16 to mi proponują za a4 z 2004r

mogę Ci dopłacić 5 tysi i zabierasz moją :wink::whistling:

za 16 tyś poszła :wink:

gud prajs :naughty:

reszta czarny półmat (na to sticery monster energy :naughty:)

widzę że z jednej szkoły jesteśmy. Propsy. :gicior:

żaden z iluś mechaników których odwiedziłęm też nie miał takiego klucza więc sam sobie go załatwiłem normalnie kosmos

wystarczyło kupić najtańsze 2 nasadki w castoramie i nawiercić :wink:

Może gdzieś po drodze sobie to odliczyli, a jak nie, to h*j im w d*pę.

dostałbyś info płatne 2.50 pln. Tu nic nie dzieje się przypadkowo. Jak mają Cię pociągnąć po kieszeni to Cię pociągną przy użyciu starszego poborcy skarbowego. u niego dopłacasz z tego co pamiętam 5 pln za wezwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz kiedyś kablami z gumy po łydce to Ci się odechce zabaw :grin: Sprawdzałeś ramę przed kupnem ? nie była prostowana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie była to pierwsza guma...i pewnie nie ostatnia :whistling::decayed:

A rama prosta, czy to 30 czy 160 puszczasz kierę i leci jak po sznurku :wink: żeby bak przy główce przykręcić też nie trzeba naciągać ani pół milimetra :wink: a w ogóle to znany sprzęt bo od kumpla :wink: miał niegroźnego szlifa przy znikomej prędkości, byłem świadkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yol, dzis cos sie dzieje pod mostem?:eusathink:

dzieje sie, o 18 koncert dzemu jest :decayed: mnie na spocie dzis nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...