Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie w mieście samo odgrzybianie kosztuje 30 zł i trwa 20 minut. Efekt murowany

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Co do pianki ja zrobiłem u siebie i śmierdzi ;/

Eee to tanioszka :) Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem?

1183_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze... klapki macie na linkach... pianka osadza się na nich i dostaje się brud... chyba nie muszę dalej pisać co dzieje się po pewnym czasie... jedna strona może chłodzić a druga nie :grin:

Pudrujecie pryszcze a one dalej są :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście samo odgrzybianie kosztuje 30 zł i trwa 20 minut. Efekt murowany

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Co do pianki ja zrobiłem u siebie i śmierdzi ;/

Eee to tanioszka :) Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem?

http://www.autochemia24.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/1183_1.jpg

W biedronce było coś takiego z k2 za 10zł stawiasz za fotelem ustawiasz obieg wewnętrzny i wciskasz zawór na puszce i to samo się rozpyla i chyba 15 minut auto ma chodzić. Niewiem dobre to? Bo do pianki nie jestem przekonany. Ojcu gościu wpuścił piankę to radio się zalalo i się zepsuło...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście samo odgrzybianie kosztuje 30 zł i trwa 20 minut. Efekt murowany

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Co do pianki ja zrobiłem u siebie i śmierdzi ;/

Eee to tanioszka :) Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem?

http://www.autochemia24.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/1183_1.jpg

W biedronce było coś takiego z k2 za 10zł stawiasz za fotelem ustawiasz obieg wewnętrzny i wciskasz zawór na puszce i to samo się rozpyla i chyba 15 minut auto ma chodzić. Niewiem dobre to? Bo do pianki nie jestem przekonany. Ojcu gościu wpuścił piankę to radio się zalalo i się zepsuło...,

No to to jest to samo tylko z plaka. Ogólnie kolega raz pojechał na odgrzybianie do zakładu mechaniki i serwisu klimatyzacji niby i mówi właśnie że mu 35 zł policzyli za to odgrzybianie i właśnie takiego "granata" zaaplikowali. Nie sadze żeby było to profesjonalne rozwiązanie, ale może doraźnie pomoże. Jak bede po wypłacie i nie zda to egzaminu pomyślę nad akcją z parownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował sprawdzić chłodnicę i osuszacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie daje tylko po włączeniu zwykłego nawiewu, a nie klimy na klimie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie daje tylko po włączeniu zwykłego nawiewu, a nie klimy na klimie gra :)

To jak wiesz co jest nie tak to po c**j zawracasz gitarę. :facepalm:Koledzy Ci proponują co zrobić, ale każdy pomysł Tobie się nie podoba.

żartuję.:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście samo odgrzybianie kosztuje 30 zł i trwa 20 minut. Efekt murowany

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Co do pianki ja zrobiłem u siebie i śmierdzi ;/

Eee to tanioszka :) Byłem wczoraj na zakupach w Kauflandzie i miałem tego nie kupować ale na półce stał "granat" z plaka za 16,99 to mówie może obejdzie się bez rozkręcania, wurtha za 50 zł i straconego popołudnia. Zaaplikowałem wczoraj: 15 min odgrzybiania i 10 min wietrzenia samochodu. Zobacze czy pomogło, ale u ciebie to odgrzybianie to czym oni robią? Chyba nie takim granatem?

http://www.autochemia24.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/1183_1.jpg

Nie wiem jak to nazwać :grin: , ale wkłada do auta , za auto jakąś kulkę na wężyku i włącza urządzenie do prądu. Klime na obieg i auto chodzi 20 minut albo szybciej zależy od tego kiedy lampka się zapali na zielono :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje jutro wam jutro będę tarabanić bo dziś lekko je zakleiłem taką taśmą "amelinową" ale to na pewno na długo nie pomoże więc ślicznie dziękuję :D a tak apropos to mam znajomka we Wrocławiu który tanio i dobrze przyciemnia szybki, więc jak by ktoś potrzebował to 783-673-620 i przekaże temacik dalej :naughty:

Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi :decayed:

Całe czy tył tylko ?

Dziękuje jutro wam jutro będę tarabanić bo dziś lekko je zakleiłem taką taśmą "amelinową" ale to na pewno na długo nie pomoże więc ślicznie dziękuję :D a tak apropos to mam znajomka we Wrocławiu który tanio i dobrze przyciemnia szybki, więc jak by ktoś potrzebował to 783-673-620 i przekaże temacik dalej :naughty:

Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi :decayed:

Ja również byłbym chętny:decayed:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

częsci a4 kwidzyńska koło korony tel 697781460 oni tam rozbierają audi i paski

Nie ma już sensu tam dzwonić:kwasny:

To gdzie dzwonić ?:wink:

jak tylu chętnych do przyciemnienia szybek, to może uderzylibyśmy w parę aut, to taniej by zrobił?? ;)

Coś pewnie uda się ugadać, choć pewnie nie wiele bo i tak już bardzo mało bierze :naughty:

Jak coś to piszcie sms-a jakie autko i wgl to po przekazuje temat :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką folią ściemnia ?

Na ul. Żmigrodzkiej sprzedają tą folie, nie znam firmy ale jest wysokiej jakości. z tego co czytam na ich stronie to mają firmy Global, Armolite oraz firmy Sun-Gard. A jako że ma spore zniżki tam to klient płaci znacznie mniej :) Ponadto widziałem sporo prac z pod jego ręki i nigdy do niczego nie mogłem się przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe wszystkie oprócz czołowej, on daje jakąś gwarancję że to nie zblaknie np na 2 lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się pisał na folię także, ale kwestia ile $$ bo ostatnio wpakowałem dwie naczepy pieniędzy w zakup i przygotowanie nowego qrczakowozu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolege co ma firme z szybami, rowniez przyciemnia na krakowskiej, auto szyby, pilington, jakbyście chcieli to mogę dowiedzieć jakie ceny .... Przyciemniałem tam a4 kiedyś, a później już na Czechowickiej robiłem b6 ....

Kontakt - Autofolie, folie okienne, przeciwsłoneczne, ochronne - Przyciemnianie szyb Wrocław -

Jutro lece do szpitala, na 10 termin miała moja żona, a mała nie chce wychodzić, może wywołają :decayed:

Wódka już od 10 się chłodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj o skoda superb 2 sedan. Trzy z tyłu na mega ciemne tak, żeby nic z zewnatrz nie było widać totalna ciemność, za to dwie przód najsłabszą ale nie przezroczystą

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

tylko nie zachlapać monitorów :decayed:

Spalanie spadło przy 115 km /h :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie daje tylko po włączeniu zwykłego nawiewu, a nie klimy na klimie gra :)

To jak wiesz co jest nie tak to po c**j zawracasz gitarę. :facepalm:Koledzy Ci proponują co zrobić, ale każdy pomysł Tobie się nie podoba.

żartuję.:polew::polew::polew:

Po ch*j to sie w wodzie stoi nie słyszałeś?

Żartowałem hehehe :P

Ps. Not cool bro

Ps2. Myślę o tym żeby pogonić swoje 16'stki (biedronki) i założyć coś ciekawszego np. FELGI AUDI A6 A4 A3 VW SEAT 5x112 16" +ŚRUBY (3344984197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co myślicie?

Mam jeszcze taki dylemat. Niemiec oszczędził chyba i zamiast koła zapasowego mam ten zestaw naprawczy sprężarkę itd. ale jak mi ktoś przebije oponę nożem z boku (co się zdarza) to taki zestaw na niewiele się zda prawda? Dlatego chciałem kupić sobie jakąś zapasówkę. Mam felgi 16' letnie i ze starej B5 15' alusy myślałem na zimę (chyba będą pasować). I teraz nie wiem jaką zapasówkę kupić lepiej chyba 15' bo tańsza nie? A jak złapie kapcia w lecie to bedzie na trzech 16-stkach i jednej 15ste? Hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli beda takie same wymiary kola - odpowiedniki to mozesz jechac tak jak piszesz na 15

195/65/15 odpowiada 205/55/16 i dalej 225/45/17

ja jezdzilem na zapasie 16 z trzema 17 ale to do najblizszej wulkanizacji...

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Wie ktos moze kto to sprzedaje/ zna sprzedajacego?

Audi A3 13900.00 PLN. WROCLAW - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak ni z gruchy, ni z pietruchy...

ktoś wie, co się dzieje z Gobim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni raz byłem na przedmiejskiej w stacji kontroli pojazdów. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...