Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WROCŁAWSKIE -> Info ostatnie posty.


szczuraz

Rekomendowane odpowiedzi

Zjeździliśmy dzisiaj tą wioskę i fajna... sklepy z alkoholem są a to najważniejsze :decayed: Dojazd ok a jeszcze obwodnica ma być.... nie ma co się roztrącać tylko na spokojnie przemyśleć....

Młody daleko do żłobka by miał :kwasny: wiele + i kilka -

I obok w Chrząstawie masz żwirownie, gdzie można rybki połapać, grila zrobić i tyłek pomoczyć :decayed: fajne miejsce :wink:

Ode mnie Dobrzykowice to koniec świata :grin:

A Ty szukasz domu jednorodzinnego, bliźniaka, szeregówkę czy co? :eusathink: U nas jest fajne nowe osiedle z ładnymi domkami :wink: I wszędzie blisko :wink:

My tu dostaliśmy cynk na bliźniaka 140m2 za .....350 tys :decayed: i do tego działka 650m jeszcze.

rzut parteru

rzutparteru.jpg

i pietro

rzutpoddasza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szczuraz

    4607

  • hornet

    3524

  • kaju

    3181

  • Spartan_Wroc.

    1873

Top użytkownicy w tym temacie

Wioska dalej i ja mieszkam :decayed: Znam właściciela Hornet :wink:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Co do dojazdu, to rano jest "różnie" czasem 15-20 min, a zdarzało się i 1,5-2h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu dostaliśmy cynk na bliźniaka 140m2 za .....350 tys :decayed: i do tego działka 650m jeszcze.

No to cena dobra :wink: U nas domy 120m2 z działką 400m za 450tyś :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioska dalej i ja mieszkam :decayed: Znam właściciela Hornet :wink:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Co do dojazdu, to rano jest "różnie" czasem 15-20 min, a zdarzało się i 1,5-2h :decayed:

dobrze go znasz ? Tak jak pisałem nie ma co się podniecać... na spokojnie ja nie mam ochoty wiązać się z bankiem kredytem a przynajmniej dużym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie jutro sie spotykamy ??

P.S. Pilnie pozycze spinki do mankietu oraz podwiazke :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można coś pogadać, jak będziesz zdecydowany ;)) Ogólnie te strony spoko, bo do Kamieńca Wrocławskiego masz 2 km, tam fitness, restauracja, będzie druga, pizze dowożą, tesco, dino, chata polska, orlen, w kamieńcu szkoła w miare nowa gdzie można salę wynająć na piłkę, siatke itp , do Jelcza Laskowic 8-10km, tam też trochę sklepów, targ, basen, :wink:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Pytanie, co byście brali :

A4 B5 00-01 1,9TDI Avant taka w miarę seria , czy Passat B5 FL 2002-2003 1,9TDI AVANT wypasiony ??

Mam dylemat :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też tak właśnie myśle, jak mam brać a4 z 2 el szybami, klima, moze esp, a paska 6 biegow, 4 szyby, el szyber, parktronic, esp, navi, komp, grzane d*py,no i więcej miejsca, żeby się wózek zmieścił to chyba się skuszę przejściowo na paska :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry sharan zrobiony po trzech dniach walki :facepalm: albo 110 albo awx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie jutro sie spotykamy ??

P.S. Pilnie pozycze spinki do mankietu oraz podwiazke :polew:

Jakie chcesz te spinki bo mam ich trochę. Wezmę kilka sztuk jak chcesz pożyczyć

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Ja mimo, że nie lubię passatów...to ten awx by mnie chyba skusił i skrzynka 6 :kox:

awx ma 5 skrzynie ale brałbym paska bo wymienić skrzynię to pikuś :decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

No też tak właśnie myśle, jak mam brać a4 z 2 el szybami, klima, moze esp, a paska 6 biegow, 4 szyby, el szyber, parktronic, esp, navi, komp, grzane d*py,no i więcej miejsca, żeby się wózek zmieścił to chyba się skuszę przejściowo na paska :decayed:

Ja myślałem o pasku.. to auta które warto kupić bo późniejsze roczniki to już padaczki....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, avf miał 6b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, avf miał 6b.

czekaj czekaj... awx w audi miał 5 a w pasku może i wsadzali 6....trzeba się wyedukować w tej materii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zobacze czy to awx czy avf :whistling:

Jak jest 6 biegów to na 99,9% AVF bo tam też montowali je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem właśnie z festiwalu piwa w lesnicy :naughty: co tam sie działo to woodstok wymięka tyle błota to jeszcze do domu nie naniosłem. A co dobre piwa były to moje :slina: waluty nawet nie liczę bo ceny z kosmosu ... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Chopina na spocie NIET bo ma komunie kuzynki i bedzie super imprezka z fajnym żarełkiem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...