Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A będę będę :-P

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Chyba 17 albo MM i opijamy fure Nelsona

wysłane z audi goldiego

Jestem za 17 bo potem piwa bym się napil.

Opublikowano
Ja z Ocą chyba odpadamy bo wyjazd rano. Chyba że wrócimy wcześniej to zajedziemy.

Słabo to widzę , raczej sie nie wyrobimy .

Opublikowano
Ja z Ocą chyba odpadamy bo wyjazd rano. Chyba że wrócimy wcześniej to zajedziemy.

Słabo to widzę , raczej sie nie wyrobimy .

To dojedziecie później , jaki problem

Opublikowano
:hi: też chyba wpadnę wyjątkowo :decayed::grin:
Opublikowano

Ja będę pod MM po 17.

Opublikowano

Czemu wy sie pakujecie pod ten most ? Chcecie znowu niepotrzebnie zawracac na magnolie ?

Opublikowano
Czemu wy sie pakujecie pod ten most ? Chcecie znowu niepotrzebnie zawracac na magnolie ?

a co się tam dzieje, że trzeba zawracać?

Opublikowano

Siema. Panowie goldik lub szczuraz, weźcie jak możecie Vaga. Mi wysypała się matrycą w lapku i nie ma jak błędów zczytać:thumbdown:

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Siema. Panowie goldik lub szczuraz, weźcie jak możecie Vaga. Mi wysypała się matrycą w lapku i nie ma jak błędów zczytać:thumbdown:

Wysłane z monopola 24/7

Nelson ale Ty dzisiaj z kierowcą :D bo opijamy Twoją srebrną strzale :D i stawiasz ;)

Opublikowano

Nie dam rady dzisiaj. Mam parę rzeczy do załatwienia przed jutrzejszą trasą.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Można pod most dzisiaj chociaż tam ujnia ale mam dyżur z dzieciokami a na magnolie ich nie weżmę.

Opublikowano
  • Autor
Czemu wy sie pakujecie pod ten most ? Chcecie znowu niepotrzebnie zawracac na magnolie ?

a co się tam dzieje, że trzeba zawracać?

Chopin sieje taką obore że musimy za każdym razem uciekać .

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

Siema. Panowie goldik lub szczuraz, weźcie jak możecie Vaga. Mi wysypała się matrycą w lapku i nie ma jak błędów zczytać:thumbdown:

Wysłane z monopola 24/7

Muszę odkopac ladowarke bo od sylwestra leży gdzies za szafa bez prądu

Opublikowano
Siema. Panowie goldik lub szczuraz, weźcie jak możecie Vaga. Mi wysypała się matrycą w lapku i nie ma jak błędów zczytać:thumbdown:

Wysłane z monopola 24/7

Ja wezmę :whistling:

Opublikowano

Może uda mi się wpaść dzisiaj tylko napiszcie gdzie konkretnie czy MM czy magnolia i na którą - 17 czy 18 ?

Opublikowano

Pod MM chcę zrobić logi z boostem. Na 17

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

:hi:bry ze wśi wczoraj kuzyn miał tu urodziny w klubie na 30 osób i tak go podrzucali trzydzieści razy że za trzydziestym razem go nie złapali :facepalm: i teraz jest na ostrym dyżurze i puchnie masakra

Opublikowano
:hi:bry ze wśi wczoraj kuzyn miał tu urodziny w klubie na 30 osób i tak go podrzucali trzydzieści razy że za trzydziestym razem go nie złapali :facepalm: i teraz jest na ostrym dyżurze i puchnie masakra

:hi: dobry hehe to do końca życia zapamięta te urodziny :decayed: Pany jak 17 MM to ja chętnie też wpadnę :naughty:

Opublikowano
:hi:bry ze wśi wczoraj kuzyn miał tu urodziny w klubie na 30 osób i tak go podrzucali trzydzieści razy że za trzydziestym razem go nie złapali :facepalm: i teraz jest na ostrym dyżurze i puchnie masakra

Gruba impreza :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Mnie nie ma dzisiaj... :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.