Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Tomaszust jak będzie w Radomiu to się pojawie

Murzynku jest depresja i po poźkowym killu i kupa roboty w pracy i małe dziecko które przez 3 dni miało 39 stopni gorączki ( ale juz ok) i ,, ciche dni" w domu i kochanek mnie nie chce i wszystko się ........ Jak tak dalej pójdzie to będziesz robił 2 osobne projekty na dwa domy, tylko mniejsze

nie ma jak pozytywne nastawienie do życia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brynka" głowa do góry! Wszyscy jestesmy z Toba :afro: Dobrze, ze z dzieckiem wszysko ok! Lukaszowi zawsze mozemy zrobic "maly spocik" :evil: i przypomniec mu kto jezdzi skoda :evil: ....a wogole to jesien niedaleko... liscie spadaja...z kochankiem tez sobie poradzimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, w takim razie chcesz czy nie to ja zostaje na niedziele w Radomiu. Inni mysle, ze tez zostaną. Zapalimy kiełbaskie, łykniemy jake piwko i moze Ci sie humorek deczko poprawi. W kupie raźniej. A męża to zabierz jak dasz rade. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie rudo!! rude sa falszywe

Oj to prawda, ostatnio sie o tym przekonałem. :angry: No ale to tylko oryginały takie są. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia. Jak powiesz wprost, ze Radom tez Ci nie pasuje to pojedziemy do tego KR. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia. Jak powiesz wprost, ze Radom tez Ci nie pasuje to pojedziemy do tego KR. :grin:

Ale ja widze że w Kr-wie się super impra szykuje i będzie dużo ludzi, więc bez sensu żebyście nie pojechali.

święte słowa :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne. Chcesz czy nie to ja zostaje, tym bardziej, ze i tak srednio mi pasuje jechac do KR. Palimy grila w wyznaczonym miejscu. Kto może to zapraszam, kto nie to sie mowi trudno i spotkamy sie innym razem. Koniec tematu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest panie kierowniku. Start o 15:00. Obecnośc obowiazkowa. Brynia, mam nadzieje, ze w tym momencie nie krzyżujemy Ci planów... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Brynia, bo i my sie zakochamy, no i co to bedzie. :grin:[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:34 _________________________________________________Tak sie ostatnio zastanawiałem, ze mało nas na forum z Radomia, a po miescie sporo :a4fan: jeździ. Trzeba sie jakos zareklamowac. Na spocie to obgadamy. Mysle, ze wskazane bedzie zrobic jakies ulotki i wrzucac za wycieraczki. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie myslalem o tych kaledarzykach, ale dałas mi tylko 2. Masz tego więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Bede mógl reklamowac na miescie. :smiley:

Dobra, wychodze juz z tego forum, bo ostatnio non stop tu siedze, a robota zając - ucieknie.. :grin:

Tzn. znając życie to sie tu jeszcze pojawie dzisiaj... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waliło troche pierunami, łamało drzewy, to może już teraz bedzie ładna pogoda. Może byc nawet zimno byle tylko nie padało. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...