Wakacje w Chorwacji

Flyer

Witam, wybieram się ok 10-go sierpnia do Chorwacji (żona + dziecko 4 lata) . Poczytałem trochę forum plus inne polecane stronki i znalazłem 3 najczęściej polecane miejscowości: Baśka Voda, Makaraska, Promajna - mam nadzieje, że nie przekręciłem nazw. Którą miejscowość polecacie na pierwszy raz i kiedy bukować miejsce noclegowe, żeby nie było za późno ? Może ktoś był w jednej z tych trzech miejscowości i poleci jakieś noclegi :)

Edytowane przez tomekxp2

• Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jelena. Bojka już full :kwasny: Bliżej morza Bojka i z basenem ale te 90m przeboleje :wink: Tyle samo bym zapłacił w PL nad zimnym bałtykiem. Dzięki jeszcze ra Artur :hi:

Będziesz miał blisko do wodopoju bo ta willa jest obok jedynego marketu w mieście :)

mogę Ci jeszcze polecić Tucepi :)

A masz może kolego jakieś namiary na sprawdzone pensjonaty/hotele/gospodarzy w Tucepi ? :)

Edytowane przez tomekxp2

DSC0106JP_weshnpa.jpgDSC0074JP_weshnhp.jpg

tutaj byliśmy 2 lata temu, do morza przejść przez ulicę i 100m spacerkiem :)

A jak warunki ? ile płaciłeś za dobę ? Polski znają czy po angielsku można się dogadać ?

Baśka Voda i Makarska faktycznie fajne miejscowości ale są istotne minusy , tłumy ludzi ,ciasno na plaży,plusy dużo atrakcji (fajne miejsca ale na wizytę)

Promajna mała kameralna miejscowość plusy spokój cisz minusy mało atrakcji .

Podgora złoty środek tzn.atrakcje vs wypoczynek .Polecam.

Ok, poczytam i zastanowię się jeszcze. Narazie decyzja gdzie jechać nie zapadła ostatecznie.

dogadasz się w miarę po polsku, sprawdzę ile płaciłem, chyba, że Pajda sobie wcześniej przypomni :wink:

Poczytałem trochę i muszę przyznać, że ciekawa ta miejscowość Podgora. Czy ktoś ma jakieś sprawdzone/ polecane noclegi w tej miejscowości ? :)

Z tego co pamiętam to 15 euro na dobę od osoby

Kurcze przepłaciłem ;) ,ja u nich zapłaciłem 20 euro za osobę ,chyba słabo się targowałem.

Wiśniówkę z kardamonem mają zajeb....ą :kox: .

mam jeszcze od nich jakąś nienapoczętą flaszkę :kox:

Zależy kiedy byłeś? My we wrześniu i dla tego taka cena [emoji6]

A planuje koniec sierpnia początek września. Makarska a dokładnie promajna. Jakie ceny za kwatery?

Ja też w Promajna już mam zaklepane :kox: 100e za apartament 3 pokojowy z kuchnia i lazienka :wink: od 27 sierpnia będe daj info jak będziesz szczelimy jakąś butlę :wink:
Będzie spot [emoji41]

My ze stanleyem mamy od 7.09 [emoji3]

Szkoda, że nie w czerwcu:/

Do kiedy będziesz na miejscu?? Ja zaczynam pobyt w Makarskiej 04.07 :wink:

Szkoda, że nie w czerwcu:/

Do kiedy będziesz na miejscu?? Ja zaczynam pobyt w Makarskiej 04.07 :wink:

Mam urlop do 04.07 ale może uda się go przedłużyć albo przesunąć. Będę w Podgórze, jakby co :drinks:

Edytowane przez Armi

Napiszcie Panowie, kto, kiedy i gdzie jedzie - w wolnej chwili podepnę to do pierwszego posta :wink: