Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany wykupował ktoś z Was assistance na drogę?

Ja mam w ramach AC z lawetą do 1000km.

Jak jechaliśmy autem bez AC to wykupowaliśmy assistance na 2 tygodnie.

Koniecznie sprawdź jakie są opcje ubezpieczenia bo wielokrotnie się zdarzało (na forum cro.pl), że ludzie jechali i myśleli, że ich assistance to spokojna głowa. A okazywało się, że mieli lawetę ale do najbliższego warsztatu. Naprawa kosztowała kosmiczne pieniądze np. poszła pompa wody, strzelił rozrząd i musieli zamawiać lawetę z Polski. Koszmar.

Edytowane przez Armi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nic nie wykupuje.

Auto sam naprawiam a na drogę biorę narzędzia i kilka części (cewki, świece, itp)

Edytowane przez edekxp

Opublikowano

Ja mam pakiet w Compensie bez limitu km :wink:

Opublikowano

w mordkę misia....ja tak na wariata byłem bez żadnych ubezpieczeń czy narzędzi :| ...jak to czytam to się pukam w głowę i cieszę że nic nie stało bo byłbym w plecy chyba drugi taki wyjazd :facepalm:

Opublikowano

w mordkę misia....ja tak na wariata byłem bez żadnych ubezpieczeń czy narzędzi :| ...jak to czytam to się pukam w głowę i cieszę że nic nie stało bo byłbym w plecy chyba drugi taki wyjazd :facepalm:

Tak, laweta to koszt 3-4k w zależności od rejonu PL.

Niestety naprawy w CRO są drogie. W przypadku awarii rozrządu, skrzyni biegów czy konkretnej awarii silnika bardziej opłaca się zamówić lawetę (i znaleźć wariata, który lawetą do Cro pojedzie) niż naprawiać na miejscu.

Ja brałem tylko vaga, skrzynkę z narzędziami, taśmę klejącą (mocną), trytytki.

Oczywiście przegląd przed wyjazdem jak najbardziej wskazany.

Mi zostało 3 tygodnie do wyjazdu :banan:

Na razie na lodówce :)

P1080544.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

urlop ogarnięty :heat: w ostatniej chwili .....22 wyjeżdżam również :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

urlop ogarnięty :heat: w ostatniej chwili .....22 wyjeżdżam również :)

którego miesiąca i gdzie ? :naughty:

Opublikowano

czerwiec ...szukam dopiero mety...bo decyzje dostałem wczoraj o 23 :D

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

czerwiec ...szukam dopiero mety...bo decyzje dostałem wczoraj o 23 :D

jedź w ciemno, na bank coś znajdziesz :wink:

Mogę dać Ci też namiar gdzie my jedziemy we wrześniu

Opublikowano

trochę ryzykownie...z dzieckiem tym bardziej chyba....;)

Opublikowano

we wrześniu na bank coś znajdziesz na miejscu

Opublikowano

we wrześniu na bank coś znajdziesz na miejscu

czerwiec ...szukam dopiero mety...bo decyzje dostałem wczoraj o 23 :D

;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

trochę ryzykownie...z dzieckiem tym bardziej chyba.... ;)

Jak tylko na waszą trójkę to w ciemno :wink:

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

jedziemy z ekipą w to samo miejsce :wink:

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Ile płacisz za noc ? Szukam czegoś na czerwiec końcówkę lub lipiec...

Opublikowano

no sami ;)

Opublikowano

spoko dawaj w ciemno, siedzę właśnie w promajna pogoda zejebiaszcza dzis 31 poki co a ma być 33.. słońce w pełni.

wolnych lokali jest w pip.. w baskiej vodzie trochę więcej ludzi ale też nie ma tragedii... w makarskiej w zasadzie to samo..

atrakcje typu paraseiling skutry itp jeszcze nie czynne.. ale pomału widze się szykują do startu..

w promajna w zasaadzie 90% to lokalni i bośniacy, kilka par polaków i germanów.... także w lokalach można przebierać ;)

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

jedziemy z ekipą w to samo miejsce :wink:
Kaj tam do wrzesnia ...
Opublikowano

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Polecam się :hi::naughty:

Opublikowano

jakby co jestem w jelena i bojka mam apartament bojka 1 i powiem wam standard jest za***isty plus basen i murowany grill na dworze poprostu petarda :)

Polecam się :hi::naughty:

tak tak to dzięki Tobie :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.