Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rezerwuję, bo raz byłem bez rezerwacji i trochę było problemów ze znalezieniem wolnej kwatery.

Zobacz tu: http://www.adriatic.hr/pl

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, planuje po drodze spać w Mikulovie (podobno bardzo często nasi rodacy robią tam nocleg), czy macie jakieś sprawdzone hotele/kwatery w tym miejscu?

Opublikowano

Panowie, planuje po drodze spać w Mikulovie (podobno bardzo często nasi rodacy robią tam nocleg), czy macie jakieś sprawdzone hotele/kwatery w tym miejscu?

cieżko na miejscu coś poszukac, musisz rezerwować.

Można spać też z Znojmie.

Pomyśl o spaniu w Słowenii :)

Opublikowano

Ojatam....trzeba się spiąć i na raz a nie z 10-cima noclegami...

Ja mam 1360 km....

Optymistycznie zakładam 12 h jazdy

Opublikowano

Ja zawsze jadę na raz

Opublikowano

Ja zawsze jadę na raz

Ja też. Co to jest 15h drogi. Tylko auto będzie co jakiś czas odpoczywać ja nie potrzebuje :wink: No i dolewka oleju :bag:

Opublikowano

Tez na raz jechalem, jedynie na stacji drzemka pol godzinna i tyle :)

Opublikowano

Dobrze mieć dugiego kierowcę (żonę)

Przeważnie zajeżdżamy około 3:00 nad ranem na granicę Chorwacji i drżemka na tym parkingu za przejściem ze 2-3 godziny

Opublikowano

Właśnie wróciłem.

W promieniu 100km od granicy Słowacja - Węgry - 50% aut miało polskie blachy hehehe,

Wszyscy do Chorwacji :)

Opublikowano

Jestem w baska voda od piatku...ludzi sporo ale dzis to masakra na plazy kolo 10.30 to miejsca praktycznie brak...ale ma to swoje plusy...idac plaza w kierunku makarskiej gdzie juz tereny bardziej dziewicze mozna sie natknac na plazowiczki w stroju toples...

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ :decayed:

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ :decayed:

Grubo :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Ja jadę 18 07 na Rab :) do miasta Palit na 2 tygodnie, kumpel tam był już 3 razy i mnie naciągną abym z nim pojechał :naughty: mamy wynajęty parter cały w domu 3 pokoje wspólna kuchnia każdy pokój z prysznicem i własnym balkonem :whistling:

Opublikowano

Jestem w baska voda od piatku...ludzi sporo ale dzis to masakra na plazy kolo 10.30 to miejsca praktycznie brak...ale ma to swoje plusy...idac plaza w kierunku makarskiej gdzie juz tereny bardziej dziewicze mozna sie natknac na plazowiczki w stroju toples...

Być w Chorwacji i nie być na FKK to grzech :decayed:

Opublikowano

Nic nowego ,norma :grin::grin::grin::grin::naughty::naughty::naughty::naughty:

dokładnie, to ulubione miejsce Niemek 50+ :decayed:

dodałbym jeszcze 120kg+ :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.