Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W here nie można

W Here nie mozna, myslalem ze pytanie jest o Sygic.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie czy w tej mapie można ustawić punkty pośrednie zeby prowadzila tak jak chcemy jechac?

Mozna.

W here nie można

Dokładnie to jest wada Here, brak punktów pośrednich. Dodatkowo here miewa problemy z wytyczaniem długich tras. Proponuje trasy całkiem inne niż google maps.

Testuje od kilku dni i wg mnie w here najlepszą opcją jest dzielić trase na kawałki i sprawdzać co nam zaproponowało.

Ja w sobote wystartuje na Sygic :)

Edytowane przez pdk

Opublikowano

Dodatkowo here miewa problemy z wytyczaniem długich tras. Proponuje trasy całkiem inne niż google maps.

Nie wiem co to here ani sygic ale z ciekawości sprawdziłem trasy w google. Widzę, że nawet na cro nie pokazuje bdb tras alternatywnych, a moim zdaniem lepszych. Poklikałem jeszcze trochę po eu i nic fajnego nie wytyczyła. Co najwyżej najpopularniejsze/główne drogi :wink: Może here nie wytycza tak źle :)

Tu Roboform550 ma ciut racji, gdzie ta satysfakcja z dotarcia do celu itp :decayed: Miałem kiedyś gościa w firmie, który jeździł w trasy używając 3 navi jednocześnie, dodam że spośród 50 kierowców najczęściej miał problemy z trafieniem.. :facepalm: Przykład - tak zaglądał w navi, że nie zobaczył znaku 3m i w Budapeszcie rozbierali dla Pana barierki, bo nie było innej opcji wyjazdu :decayed: .

By nie odbiegać od tematu, to podłączam się do pytania o ceny na wyspie Vis. Bliżej im do tych na riwierze, czy tych w Bolu np? :)

Edytowane przez Steav

Opublikowano

Ja rok temu na HERE jechalem i bylo ok, ale wlasnie brak punktow posrednich to minus mapy


A i panowie, gdzie mozna zostawic auto za free zeby dojsc na Punta Rata ?

Opublikowano

Ja rok temu na HERE jechalem i bylo ok, ale wlasnie brak punktow posrednich to minus mapy

A i panowie, gdzie mozna zostawic auto za free zeby dojsc na Punta Rata ?

W Sygic jest opcja "zaproponuj parking" u mnie się sprawdziło.

W sygicu można wygodnie planować trasę na GM i później konwertować na format sygica w ITN Converter 1.90, wklejasz na kartę sd i jazda, w programie można dodawać punkty pośrednie jak i całą trasę (im więcej punktów w stosunku do GM tym lepiej wyznacza i prowadzi), u mnie było to 1600 km.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Szaczek

Opublikowano

Ja od dzis w czarnogorze ;)

Opublikowano

Panowie a wie ktos czy Slowacja/wegry/chorwacja maja odpowiednik naszego Yanosika ?

Opublikowano
W sygicu można wygodnie planować trasę na GM i później konwertować na format sygica w ITN Converter 1.90, wklejasz na kartę sd i jazda, w programie można dodawać punkty pośrednie jak i całą trasę (im więcej punktów w stosunku do GM tym lepiej wyznacza i prowadzi), u mnie było to 1600 km.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Kolego możesz bardziej rozwinąć temat. Mam sygica na androida, zainstalowałem ITN Converter na komputerze - udało mi się utworzyć na nim trasę na podstawie map google, wyeksportowałem trasę niby w formacie sygica (mam najnowszego 16 - *.itf ), plik zgrałem na telefon, ale nie mam pojęcia jak go otworzyć. W aplikacji nie ma czegoś takiego jak np. "wczytaj trasę", a klikając w plik w menadżerze plików (na telefonie) nie mam możliwości skojarzenia go z sygic.

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

Zapisany plik *.itf kopiujemy do katalogu w telefonie gdzie zainstalowanego mamy Sygica, a dokładniej: Sygic/Res/itinerary.

Po uruchomieniu Sygic, u mnie v 16.2.11 zapisaną trasę znajdziemy pod gwiazdką obok okna w którym wpisujemy to co szukamy.

Edytowane przez Szaczek

Opublikowano

Ja od dzis w czarnogorze ;)

O to super. Ponoć ciekawy wciąż nieodkryty kierunek? Opisz coś w wolnej chwili. I rzuć fotami !
Opublikowano

Polecam kazdemu. Ja jestem rzut beretem od miasta Budva wczoraj bylismy cos pozwiedzac. Stare miasto robi mega wrazenie.Znajduje sie na takiej jakby wyspie przy brzegu otoczone murami. W srodku mega klimat wszystko zachowane jak dawniej tylko ze przerobione pod sklepy i restauracje. Na prawde klimat nie do opisania. Z plazami problem taki jak na Chorwacji choc sa mniej kamieniste to jest ich nie wiele no i mega tlok. Dzisiaj wybieram sie na jakas wycieczke lodzia zobaczymy co to bedzie. Wieczorem po plazibgu wbijamy na Kotor ponoc super i jest na luscie Unesco. Foty wrzuce wieczorem jakies. Jak bede na kompie bo teraz z kallkulatora pisze. W drodze powrotnej zatrzymuje sie jeszcze na Chorwacj w Promajna. Tylko chce jeszcze zobaczyc na Dubrovnik po drodze. Chcialem jeszcze uderzyc na Albanie ale moja pani ma juz dosc jazdy samochodem hehe.

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Zapisany plik *.itf kopiujemy do katalogu w telefonie gdzie zainstalowanego mamy Sygica, a dokładniej: Sygic/Res/itinerary.

Po uruchomieniu Sygic, u mnie v 16.2.11 zapisaną trasę znajdziemy pod gwiazdką obok okna w którym wpisujemy to co szukamy.

Dzięki [emoji106]

Pozdrawiam, Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

W drodze powrotnej zatrzymuje sie jeszcze na Chorwacj w Promajna.

po drodze zatrzymaj się w Tucepi w Konoba Ranc - nie będziesz Pan żałował :wink:

Opublikowano

Panowie a jak jest z cb radiem po drodze bo duzo osób mówi że jest zakaz korzystania z cb w chorwacji i austrii czy to prawda ?

Opublikowano

Macie parę fotek z Czarnogóry jak ktoś jeszcze tam nie zawitał

809_dsc_2880_copy_.jpg753_dsc_2955_copy_.jpg449_dsc_3136_copy_.jpg729_dsc_3164_copy_.jpg443_dsc_3225_copy_.jpg756_dsc_3326_copy_.jpg656_dsc_3381_copy_.jpg117_dsc_3456_copy_.jpg249_dsc_2562_copy_.jpg

Opublikowano

Panowie a jak jest z cb radiem po drodze bo duzo osób mówi że jest zakaz korzystania z cb w chorwacji i austrii czy to prawda ?

2 razy byliśmy na 2 samochody i nikt nas nie zatrzymał, anteny po 1.5m cały czas na dachu

Opublikowano

bodajże w Austrii jest zakaz, trzeba by poszukać na necie ;)

Opublikowano

Polecam kazdemu.

przyznam że o takich miejscach jak Budva i Kotor to czytałem jak miałem naście lat

chodzi mi to po głowie, oj chodzi


zahacz jeszcze Jezioro Szkoderskie

też jest podobno coś wspaniałego

Opublikowano

Na Hera można ustawiać punkty pośrednie.

https://youtu.be/hNCzaWlBCN4

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

69166d9bbb44a.jpg

7a2ba221a6924.jpg

e238e81ac1e16.jpg

4d4de00fddb07.jpg

31d82dd8eafeb.jpg

507520384cec6.jpg

b433d85e6171e.jpg

Wczoraj w Kotorze taka sytuacja :decayed:

5d1312140f145.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.