Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje w Chorwacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, Góral65 napisał:

jakie tam teraz temperatury, w sobotę wróciłem z Cro i nie było najcieplej 24-26 stopni

wdzień koło 28-32 , raz padało w nocy.

Wyspa jest zbudowana w 70% z marmuru - więc na plaży takie klimaty :)

plaza6.jpg

 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 333,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

wdzień koło 28-32 , raz padało w nocy.

Wyspa jest zbudowana w 70% z marmuru - więc na plaży takie klimaty :)

plaza6.jpg

 

pięknie:) miłego wypoczynku:hi:

Opublikowano

Za dużo ludzi....w tej Grecji

 

 

Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami.

 

Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa).

 

Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free.

Mogliśmy negocjować ceny.

Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie.

 

To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ja jestem w cro i pogoda jest masakryczny z 9 dni byłem tylko 2dni na plaży, dramat leje wiatry [emoji21]

Opublikowano
13 godzin temu, Armi napisał:

Za dużo ludzi....w tej Grecji

 

 

Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami.

 

Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa).

 

Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free.

Mogliśmy negocjować ceny.

Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie.

 

To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.

 

 

 

 

 

 

jeśli można zapytać to na którym półwyspie ?

Opublikowano
9 godzin temu, Armi napisał:

Za dużo ludzi....w tej Grecji

 

 

Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami.

 

Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa).

 

Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free.

Mogliśmy negocjować ceny.

Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie.

 

To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.

Może zdradzisz gdzie jest tak fajnie? Ostatni raz byłem w 2008, więc się pewnie trochę pozmieniało w Cro. W przyszłym roku planujemy ruszyć ze znajomymi, w 4 osoby dorosłe i 4 dzieci, możesz coś polecić?

Opublikowano
10 godzin temu, Armi napisał:

Za dużo ludzi....w tej Grecji

 

 

Ja tez wrocilem z Cro w sobotę i bylo ekstra, tyle ze na półwyspie i jedzenie robiliśmy sobie sami.

 

Cisza, spokój. Praktycznie prywatna plaża, tylko przejść przez ulicę(nieruchliwa).

 

Gospodarz zorgnizowal kolację z degustacja wina, pierwsze zamowienie w jego barze, tez za free.

Mogliśmy negocjować ceny.

Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem. Rodaków jak na lekarstwo a ci napotkani - trochę na innym poziomie.

 

To najlepszy nasz wyjazd na 5 pobytów w CRO.

 

 

 

 

 

 

Armi my mielismy podobnie.

Tylko szef nie mial baru ale na odchodne szefowa dala nam wyprawke swoich smakolykow:banan:

Zauwazylem ze tubyle ze stalego ladu sa mniej goscinni..

Musisz tez zauwazyc ze juz praktycznie po sezonie dla nas i nie spotkasz tak duzo rodakow.

 

Opublikowano

[emoji33] DSC_0767.JPGDSC_0770.JPG

Opublikowano
32 minuty temu, pajda napisał:

emoji33.pngDSC_0767.JPGDSC_0770.JPG

ło Panie , toż to sztorm :) 

Opublikowano

Ale wwygląda za***iście...

Opublikowano

dafak

nie przelewki

Opublikowano
Ale wwygląda za***iście...
No pięknie! , na żywo to był mega wow
Ale ja tu przyjechałem wypocząć a nie chodzić w bluzie i sztorm oglądać!
Opublikowano

Podobuce, pogoda ideał ab7984f38a4a736e6682c6756c9a232b.jpg

Opublikowano
Podobuce, pogoda ideał ab7984f38a4a736e6682c6756c9a232b.jpg
Tak miało być cały czas a nie sztormy jakieś...
Opublikowano

fake news

 

Opublikowano

Obecnie też przebywam na cro ( jutro rano powrót), jestem tu już 8 raz i takiej pogody jak na obecnym urlopie nie miałem nigdy, a byłem w cro nawet w drugiej połowie października ;(
Na obecnym urlopie słońce mieliśmy przez niecałe 3 dni (7 dni pobytu), obecnie leje jak fiks i wali piorunami.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli chodzi o pogodę to najlepsza w takim podobnym pułapie cenowym jeśli chodzi o Europę jest moim zdaniem Grecja (wyspy), a co do ludzi wiadomo, że jak się jeździ w sezonie to tam gdzie ładnie to i masa ludzi :)
Fajny temat szkoda, że tylko o CRO bo jest dużo innych fajnych miejsc, może jakiś osobny podwieszony temat o wakacjach ogólnie, gdzie każdy mógłby coś napisać o różnych miejscach co poleca a czego nie (hotel/miejscowość/ kraj/ itd)

Opublikowano
14 godzin temu, coal napisał:

może jakiś osobny podwieszony temat o wakacjach ogólnie

nie ma

raz na jakiś czas są wrzutki w dziale rozrywka relaks ale ogólnego, dużego, podwieszonego, nie ma

Opublikowano

Z racji tego że sezon 2017 dobiega końca mam do was pytanie związane z przyszłym urlopem. Po Europie latam wykupując bilety i noclegi na boking. Ale w przyszłym roku chce odwiedzić Kubę, i tu raczej z biuro podróży. Jakie biuro możecie polecić, tak żeby w styczniu wykupić wycieczkę na wrzesień.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Z racji tego że sezon 2017 dobiega końca mam do was pytanie związane z przyszłym urlopem. Po Europie latam wykupując bilety i noclegi na boking. Ale w przyszłym roku chce odwiedzić Kubę, i tu raczej z biuro podróży. Jakie biuro możecie polecić, tak żeby w styczniu wykupić wycieczkę na wrzesień.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Jeśli Kuba to tylko Itaka. Mają bezposrednie połączenie z Wawy. Inni mają przesiadki z Polski. Ew mozna szukać czegoś z Niemiec bo może być taniej.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.