Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem w 2010r AFN 110km na zegarku miał 120 tyś (haahahahaa) w tym momencie ma ponad 230 tyś. Po sprawdzeniu po VIN autko z 97r miało w 2000r prawie 190 tyś ... w tym momencie smie twierdzić że posiada min 300 tys albo i dużo więcej. Fotel przetarty (był już jak kupiłem, ja go dojechałem). Niestety na początku roku pompa zaczyna się pocic i musze ją wymienić - natomiast odpalanie zima lato / przyspieszenie / spalanie (około 5l) utwierdza mnie w przekonaniu ze A4 B5 to ostatnie tak wytrzymałe audi ...

Jako ciekawostkę dodam że w 2011 wymieniłem kompletne zawieszenie i 80% kości było oryginał audi 97' .... nie wiem czy to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dół - czyli poprzeczny i banan oryginały z montażu , górę zmieniałem 3 lata temu , więc sytuacja jak najbardziej możliwa , na liczniku 243 tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dół - czyli poprzeczny i banan oryginały z montażu , górę zmieniałem 3 lata temu , więc sytuacja jak najbardziej możliwa , na liczniku 243 tyś km

W A6 które kupiliśmy 7 lat temu, górny wahacz tylny z prawej strony był oryginalny. Przelot auta ~ 450 tys. Banan wytrzymał ok. 490 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w 2010r AFN 110km na zegarku miał 120 tyś (haahahahaa) w tym momencie ma ponad 230 tyś. Po sprawdzeniu po VIN autko z 97r miało w 2000r prawie 190 tyś ... w tym momencie smie twierdzić że posiada min 300 tys albo i dużo więcej. Fotel przetarty (był już jak kupiłem, ja go dojechałem). Niestety na początku roku pompa zaczyna się pocic i musze ją wymienić - natomiast odpalanie zima lato / przyspieszenie / spalanie (około 5l) utwierdza mnie w przekonaniu ze A4 B5 to ostatnie tak wytrzymałe audi ...

Jako ciekawostkę dodam że w 2011 wymieniłem kompletne zawieszenie i 80% kości było oryginał audi 97' .... nie wiem czy to możliwe.

Co do wahaczy to możliwe, ja kupiłem swoją padline z przebiegiem 320 tys miałem jeszcze oryginalne wahacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel w a4 i 550tyś wytrzyma bez przetarcia.

Zależy jak kto wsiada :-) Jak ktoś dupskiem przy każdym wsiadaniu trze o oparcie to i po kilku latach dziura będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto wsiada :-) Jak ktoś dupskiem przy każdym wsiadaniu trze o oparcie to i po kilku latach dziura będzie.

Tekst mnie rozbroił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 98r TDI AFN... 256tys. Chodzi jak złoto.. ;) Fotel kierowcy lekko jaśniejszy w standardowym miejscu i gałaka też lekko przetarta... :wink:

W tamtym tygodniu oddałem do swojego zaufanego serwisu i powiedziałem, że ma być tip top...

Wczoraj zakasowałem 3600zł... po tym jak się super jezdzi nie spodziewałem się, że tyle mnie pochłonie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 tys, ostatnio wymieniłem jeden zawór i uszczelkę pod głowica. Targam przyczepę 1300 kg ok 5 tys km rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zegarach 165000:polew: Ile w rzeczywistości...tego nie wie nikt...jeździ i ma się świetnie!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój afn ma 250tyś ale naprawde ma coś koło 300tyś a znajomego audi z silnikiem ajm ma 370 tyś i jeżdzi dobrze .

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

w mojej audi jeszcze 6 wahaczy jest orginalnych bo 2 banany wymieniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHU 328k na pełnym syntetyku nie bierze grama oleju :decayed:

330 tys, ostatnio wymieniłem jeden zawór i uszczelkę pod głowica.

u mnie podobnie :/ pękł grzybek zaworowy przy ok 180km/h na gps-ie

na którym cyl i który zawór bo byc może to jakas wada fabryczna?? u mnie to wydechowy na 3

wymienione jakieś 40k temu i lata dalej jak głupi jak na 90 kucy w 13 letnim aucie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem miesiac temu Audi A4 B5 90 AHH 2000produkcji/2001 modelowy ostatni raz była w ASO w lipcu 2008 miała 180tys km a teraz ma 260 tys

Mysle ze oryginalny przebieg wymieniłem oryginalny termostat posiada jeszcze oryginalne tarcze hamulcowe Jedyny problem mam z klima to zatarty kompresor ktos nie uzywał i zatarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...