Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Mój w dniu zakupu, kilka lat temu miał 150 tys. Ale po tych kilku latach ma już prawie 200 tys. Oczywiście nie wierzyłem, że to realny przebieg, ponieważ auto jest z 1999 roku. Ale zaufany mechanik powiedział, że jest całkiem prawdopodobne, że przebieg jest realny. Ponieważ jest po prostu w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje ma 343 000 ful syntetyk Motula 5 W 40 i grama oleju nie bierze choć w dolocie olej lekko jest i faktyczny stan to pewnie 450 tysi ale AFNa polecam każdemu nie do zajechania ostatnio byłem świadkiem jazdy AFNa bez grama oleju pompę paliwa rozwaliło po uszczelnieniu jej auto dalej śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo części to pewnie miał 600 mój poprzedni też wymagał doinwestowania na blacie 214 a w praktyce 450 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 AJM 1.9 2001 r - 305 tyś udokumentowane

Jak już rozmawiamy o przebiegach. 2011 r. spaceruje po giełdzie Lubin wsiadam do A4 2000, na liczniku 180 tys km dokumentów na to nie ma. Pytam gościa szczerze Panie powiedz z ciekawości ile ma przejechane on na to Panie oryginal przysiegam na dzieci. Ano nic dalej ogladam patrze a tam z pod siedzenia cos wystaje wyciagam ksiazke (zapomniał wyciągnąć z auta) patrze a tam ostatni przebieg 480.000 !!!!!!

Dzisiaj ogladam pewien znany serwis z autami sprawdzam 2001 rok A4 a tam nie znajdziesz auta powyzej 300 tyś hahaha qr** patologia na maxa niedlugo beda coac do 99 tys :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

297tys rocznikowo koncowka 99, jak go chipowalem to facet powiedzial ze ma 100tys wiecej ale nie wiem po czym to stwierdzil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

297tys rocznikowo koncowka 99, jak go chipowalem to facet powiedzial ze ma 100tys wiecej ale nie wiem po czym to stwierdzil ;)

Bo tyle przebiegu mają auta z 2005 roku a nie z 99' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVB 220tys km, jak do tej pory wymieniona pompa tandem i sprzęgiełko alternatora. Sprzęgło, dwumas, pompki, turbo, zawieszenie itp ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z września 2000 roku. Książka z ostatnim wpisem z 15.12.2005- 90154 w Niemcowni. od 2011 w Polsce, u mnie od końcówki 2012 kupiony z przebiegiem 158 tys. z pełną dokumentacją 4 kluczykami( nawet dostałem umowę z gebelsem ). Stan techniczny poza niedziałającą klimą perfekt, silnik suchy(olej bez dolewki od wymiany do wymiany). Teraz jest 190 tys bez napraw(poza wymianami związaną z eksploatacją )-po kupnie zaraz był zrobiony program . Jeden warunek - wtedy za to auto dałem prawie tyle co kosztowały pierwsze b6 plus ponad rok szukania auta. Prawda jest taka że jak ktoś szuka długo (omijając handlarzy) i jest w stanie zapłacić więcej niż średnia to znajdzie rodzynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 AJM 1.9 2001 r - 305 tyś udokumentowane

Jak już rozmawiamy o przebiegach. 2011 r. spaceruje po giełdzie Lubin wsiadam do A4 2000, na liczniku 180 tys km dokumentów na to nie ma. Pytam gościa szczerze Panie powiedz z ciekawości ile ma przejechane on na to Panie oryginal przysiegam na dzieci. Ano nic dalej ogladam patrze a tam z pod siedzenia cos wystaje wyciagam ksiazke (zapomniał wyciągnąć z auta) patrze a tam ostatni przebieg 480.000 !!!!!!

Dzisiaj ogladam pewien znany serwis z autami sprawdzam 2001 rok A4 a tam nie znajdziesz auta powyzej 300 tyś hahaha qr** patologia na maxa niedlugo beda coac do 99 tys :/

taka już polityka komisów ,handlarzy , nie każdy siedzi po forum lub wogóle w necie ,tylko ludzie mają taki swój świat ,swoją magie.... gdzie poprostu lepiej jest dla nich jak widzą przebieg mniej jak 200tys km do tego stan samochodu na okej to kupują , co z tego ,że auto po za serwisem u handlarza :naughty: nie widziało serwisu od 8 lat. tylko podszykowane na sprzedaz ,każdy patrzy na blache o jaki ładny i na wyposażenie ,mało kto patrzy jak to chodzi , jezdzi to jest dobrze ,mechanik naprawi jak coś...hahaaa ,ta naprawi za cene z kosmosu lub podszykuje na troche bo nie bedzie widział co jest (ps : motor złom ) i bedzie odsyłał do innego mechaniora ,pozniej ten co kupił takiego kibla jak nażeka ze audi to szrot ,cały czas od kupna doklada w tego parcha itp itd. i cały czas w koło to samo od x lat po giełdach najgorsze szroty zawsze stoją ,tam gdzie nie można wypchnąc już na tablicy czy po allegro ,ostatnia droga to giełda ,dziady i róznej masci jezdzi własnie na giełdy i szukają perelek po "okazyjnej" cenie ,znam(tzn wiem kto ) kilku takich druciarzy ,gdzie z najgorszego szrota robią perełki ( szpachla>> to juz jak maja troche kasy,beton >> jak nie mają ) .lakier dorabiany włąsnorecznie z kilku , polerka jak coś . silnik robia na sztuke aby dojechał i przejechał z 500km . dziwne ,że jeszcze ktoś im nie narobił zamieszania. dużo bym mógł pisać ,cała lekture albo ksiażke kiedyś napisze co sie dzieje w pl samochodami sprzedawanymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z 2002r w 2009 przyprowadzony z Niemiec z przebiegiem 204tys z książką z ostatnim wpisem w 198tys w 2009roku. Sprawdzałem wpisy Sprawdzenie VIN wszystko się potwierdziło. Oleju nic nie ubywa, silnik suchy, turbo pompuje dobrze, dwumas chyba się powoli odzywa ale na razie nic co by przeszkadzało w normalnej jeździe.

Na dzień dzisiejszy ma 242000km i myślę ze jeszcze nim troszkę pojeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tyle że wysypał sie synchro 3 xD domniem ze ok pół bańki w takim razie :facepalm: na blacie ostro 224 kkm xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ajm 2000 r jest gdzieś zapisany przebieg poza licznikiem? Bo byłem ostatnio u elektryka i prosiłem go o sprawdzenie czy w sterowniku silnika jest coś twierdził ze nie ma????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterowniku silnika u mnie był a miałem też ajm-a

Można to jakoś odczytać samemu, czy tylko w serwisie jakimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterowniku silnika u mnie był a miałem też ajm-a

Czyli źle patrzył albo mnie olał

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

W sterowniku silnika u mnie był a miałem też ajm-a

Można to jakoś odczytać samemu, czy tylko w serwisie jakimś?

Mozna u elektryka/elektronika ogarnientego, mozna samemu sie bawić jak masz kabel i program.

Banan potejzewam ze mnie olał poprostu i nie spr dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...