Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

A4 B5 AJM 2001r. przebieg 201000km...sprawdzałem w ASO (usługa bezpłatna w Białymstoku) poszczególne wpisy w książce serwisowej i się zgadzały w tym co mają w systemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoją a4 gdy miała 195.000 , grudzień 2008 . . . z uszkodzoną skrzynią automatyczną. Wizyta w ASO i już wiedziałem że w 2006 roku miała 210.000 :):):). Teraz mam na desce 220.000, + pewnie 60.000 w pamięci.

Poprzednio miałem mercedesa w210 2.2 D 95KM i miał kolo 700.000 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zimny Chirurg

W moim AJM 2000 r 218 000. Mam nadzieje ze prawdziwy bo ksiązka prowadzona do konca a targałem go z francji. Jak narazie cyka i ma kopa nieziemskiego. Ksiązka prowadzona do 2008 r i ostatni wpis ok 180 000 . Zrobiłem tylko czyszczenie turbo, paski i nadal olej pełny syntetyk Mobil synt 5w-30 505 01. co 10 k km. Wciąga sladowe ilości. 0,2l od wymainy do wymiany. Wywaliłem kata i to mam nadzieje ze będzie wszystko. Musi jeszcze ze 2 latka wytrzymać. Po wywaleniu kata 0 zadymienia, nawet jak go cisne do 3,5- 4 tyś obr. A niekiedy by sie z nagaru przeczyścił dam ostro w palnik.

Sprawdzałem wtryski w DYNOSOFCIE we Wrocławiu i koleś powiedział ze igły i mozna walic chipa. :)

Pozdro

ZC

P.S. Zycze wsdzystkim tak trafionych silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Audiczka sciągnięta z Belgii i ma książkę serwisową orginalną z wbitymi przęglądami i wychodzi że przebieg 266 tyś orginał. Wnętrze zadbane, kierownica nie wytarta, lewarek też :cool1: zobaczymy jak się będzie jeździć??? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Audiczka sciągnięta z Belgii i ma książkę serwisową orginalną z wbitymi przęglądami i wychodzi że przebieg 266 tyś orginał. Wnętrze zadbane, kierownica nie wytarta, lewarek też :cool1: zobaczymy jak się będzie jeździć??? :wink4:

ładuj chipsa to pojeździ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzedniej b5 z 98 r jak sprzedawałem miała 225 tys teraz w b6 z 03r mam 165 tys ale bez ksiązki więc nie do końca wierze aczkolwiek silnik w stanie idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 131tyś rok 2001 sprawdzane z książką (niestety nie podbijana w serwisach audi, lecz w jakimś zwykłym, więc nie udało się poznać pełnej historii) sprawdzone też kompem z jakimś oryginalnym serwisowym vagcomem i wychodzi ze przebieg autentyczny

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma 10 letniego diesla to ma najbidniej 300tysiecy. Nie łudzicie sie ze maci mniej. :hi:

Mam na 100% tyle ile mam (230kkm)

cały czas serwisowane w ASO Audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. U mnie 205000 na wyświetlaczu, przebieg rzeczywisty 335000 sprawdzone w serwisie. Rok przed sprowadzeniem do polski na ostatnim serwisie w ASO miał 270000, kupił go handlarz, zrobił korektę na 230000 (wpis z przeglądu w ASO pół roku później) a jak kupił go nasz rodak handlarz to zrobił mu idealny przebieg 170000... Taka nasza polska mentalność, auto które ma powyżej 200000 przebiegu nie ma wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 168 tys sprawdzany w ASO frezowanie wałka wymiana popychaczy i jeden pompowtryskiwacz do wymiany hihi, auto ściągane z Niemiec z przebiegiem 148 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...