Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ma już lekko ponad 400 000. Ostatnio wymieniałem uszczelkę zaworów bo lekko stara puszczała i widok aż miło - wałek w stanie idealnym. 80tys zrobiłem ja i dalej leje pełny syntetyk z 505.01. Wiem, że turbo już mam do wymiany lub regeneracji bo lekko olej puszcza jakiś 1l-1,5l na 15 000tys. musze dolać, ale póki co jeżdże. Pięta achillesowa auta to skrzynia tiptronik której robiłem kapitalny remont za 5500zł. Chyba silnik całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem czarnulkę w czerwcu od Belga z przebiegiem 207000km.Przebieg oryginałny potwierdzony książką serwisową i po vinie w Polsce w ASO.Jak szukałem auta pół roku to były takie w naszym kraju z przebiegiem po 120,130tysi z tego rocznika w tak zwanych "okazjach",ale czytając posty wnioskuję,że wszystkie były "jakoś cudownie odmłodzone" :polew:.Szerokiej drogi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 1.9 AFN rocznik 1996 ma na blacie 352000 i to jest prawdziwa wartość, a silniczek chodzi jak złoto. Nie bierze oleju, a leję pełen syntetyk. Kierownica jest lekko wytarta w jednym miejscu, reszta wygląda bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie 280tys co ma udokumentowane ksiazka i przegladami wiec raczej prawdziwe.Oleju nie dolewam od wymiany do wymiany ani kropli.Olej polsyntetyk shell helix 10w40 ale chyba zmienie na valvoline max life bo wszyscy chwala.A syntetycznego nie chce lac zeby nie przedobrzyc.zreszta w niemieckim serwisie tez leli 10w40, a helmuty chyba sie na tym znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam AJMa z 2000 roku. przebieg 82.000km. kierownica niewytarta, podobnie drążek od biegów, skóra bez śladów uzytkowania, elektryka silnikowa nie nosząca śladów traktowania temperaturą.

za niewielki przebieg musiałem dopłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

186 tys. prawdziwy. Kupowałem od swojej ciotki ewy z niemiec więc raczej mnie nie orżnęła, bo czasem kontrolowałem przebieg będąc u niej w odwiedzinach hehe :przebiegly: Auto serwisowane, bardzo zadbane i co najważniejsze - nie od handlarza.

Miała jeszcze drugie auto - bemke 320d 2001r na którym jej mąż helmut nabił 220 tyś. Fakt faktem - zdecydowana większość liczników jest kręcona. Ale wśród naszych zachodnich sąsiadów są również ludzie, którzy nie mają do pracy po 200 km w jedną stronę.... Ale nie oszukujmy się - żeby znaleźć auto z wiarygodnym niskim przebiegiem to trzeba się sporo najeździć i naszukać.

Ja mam tylko nadzieję, że z rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja akurat mam 2.5 tdi, ale cos opowiem. to, ze Twoje auto wyglada jak nowe, i nic nie wskazuje na przebieg ponad 200tys to nic nie znaczy, troche sie trudnie auto handlem i powiem Ci tak, przyjelo sie w naszym kraju, ze jakiekolwiek oznaki zuzycia wnetrza auto to od razu oznaka przebiegu nie wiadomo jak wielkiego.

wiec kazdy zuzyty element wnetrza mozna wymienic, odmalowac itd. po drugie jezeli auto jezdzilo powiedzmy 100tys km tylko po miescie, to bedzie zniszczone w srodku jak nie wiem, a jezeli np zrobilo 250tys autostrada, moze byc sliczne, bez oznak zuzycia, to wszytsko zalezy jak kto dbał o auto, czy mialo jednego kierowce, czy wielu...

moje b6 ma obecnie 380tys km, oryginalnie, kupilem je od pierwszego wlasciciela, poprzez salon audi, wiem, ze to jest realny przebieg. srodek auto jest jak nowy, nigdy nic nie malowalem, nie kupowalem nowych czesci itd... a to, ze ktos do handlu w 8 letnim aucie robi 160tys km to juz dla mnie jest smieszne, zobacz sobie na niemieckim czy inny autoscout24 ile ma przebiegu 3 letnie a6 3.0 tdi. i powiedz mi jak to jest mozliwe, ze 8 letnie a6 ma mniejszy przebieg...

:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja akurat mam 2.5 tdi, ale cos opowiem. to, ze Twoje auto wyglada jak nowe, i nic nie wskazuje na przebieg ponad 200tys to nic nie znaczy, troche sie trudnie auto handlem i powiem Ci tak, przyjelo sie w naszym kraju, ze jakiekolwiek oznaki zuzycia wnetrza auto to od razu oznaka przebiegu nie wiadomo jak wielkiego.

wiec kazdy zuzyty element wnetrza mozna wymienic, odmalowac itd. po drugie jezeli auto jezdzilo powiedzmy 100tys km tylko po miescie, to bedzie zniszczone w srodku jak nie wiem, a jezeli np zrobilo 250tys autostrada, moze byc sliczne, bez oznak zuzycia, to wszytsko zalezy jak kto dbał o auto, czy mialo jednego kierowce, czy wielu...

moje b6 ma obecnie 380tys km, oryginalnie, kupilem je od pierwszego wlasciciela, poprzez salon audi, wiem, ze to jest realny przebieg. srodek auto jest jak nowy, nigdy nic nie malowalem, nie kupowalem nowych czesci itd... a to, ze ktos do handlu w 8 letnim aucie robi 160tys km to juz dla mnie jest smieszne, zobacz sobie na niemieckim czy inny autoscout24 ile ma przebiegu 3 letnie a6 3.0 tdi. i powiedz mi jak to jest mozliwe, ze 8 letnie a6 ma mniejszy przebieg...

:)))

Racja. Jednakze wszyscy amatorscy kupujący w PL widząc '3' na pierwszym miejscu przebiegu w VW/Audi od razu takie auto dyskwalifikują, a handlarz musi kupic autko taniej czyli albo z wiekszym przelotem albo po przygodach zeby moc pozniej na tym zarobic...

Najlepiej sprzedaje sie np. 5 letnie audi z ori 260kkm na blacie komus kto sie na tym zna i wie ze to auto jeszcze posluzy, ale co wazniejsze takie auto musi byc w oryginale. Teraz coraz czesciej widze ze autorzy ogloszen nie zaznaczaja opcji 'bezwypadkowy', nie bez powodu.

p.s. busian26 - 380kkm i w jakim stanie motorownia (hydraulika, etc)? Cos powaznego bylo naprawiane/wymieniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja akurat mam 2.5 tdi, ale cos opowiem. to, ze Twoje auto wyglada jak nowe, i nic nie wskazuje na przebieg ponad 200tys to nic nie znaczy, troche sie trudnie auto handlem i powiem Ci tak, przyjelo sie w naszym kraju, ze jakiekolwiek oznaki zuzycia wnetrza auto to od razu oznaka przebiegu nie wiadomo jak wielkiego.

wiec kazdy zuzyty element wnetrza mozna wymienic, odmalowac itd. po drugie jezeli auto jezdzilo powiedzmy 100tys km tylko po miescie, to bedzie zniszczone w srodku jak nie wiem, a jezeli np zrobilo 250tys autostrada, moze byc sliczne, bez oznak zuzycia, to wszytsko zalezy jak kto dbał o auto, czy mialo jednego kierowce, czy wielu...

moje b6 ma obecnie 380tys km, oryginalnie, kupilem je od pierwszego wlasciciela, poprzez salon audi, wiem, ze to jest realny przebieg. srodek auto jest jak nowy, nigdy nic nie malowalem, nie kupowalem nowych czesci itd... a to, ze ktos do handlu w 8 letnim aucie robi 160tys km to juz dla mnie jest smieszne, zobacz sobie na niemieckim czy inny autoscout24 ile ma przebiegu 3 letnie a6 3.0 tdi. i powiedz mi jak to jest mozliwe, ze 8 letnie a6 ma mniejszy przebieg...

:)))

Racja. Jednakze wszyscy amatorscy kupujący w PL widząc '3' na pierwszym miejscu przebiegu w VW/Audi od razu takie auto dyskwalifikują, a handlarz musi kupic autko taniej czyli albo z wiekszym przelotem albo po przygodach zeby moc pozniej na tym zarobic...

Najlepiej sprzedaje sie np. 5 letnie audi z ori 260kkm na blacie komus kto sie na tym zna i wie ze to auto jeszcze posluzy, ale co wazniejsze takie auto musi byc w oryginale. Teraz coraz czesciej widze ze autorzy ogloszen nie zaznaczaja opcji 'bezwypadkowy', nie bez powodu.

p.s. busian26 - 380kkm i w jakim stanie motorownia (hydraulika, etc)? Cos powaznego bylo naprawiane/wymieniane?

masz racje,tez szukam aut z drobnymi problemami, zeby bylo taniej i co potem zarobic.

a co do mojego to 380.000 i poza problemem z walkami, zadnych problemow, oleju nic nie bierze, moc ok, nic sie nie poci. naprawde jest ok, zaznaczam, ze do 340tys serwis na oryginalnych czesciach audi i tylko autostrada. w kazdym razie jezeli bys zobaczyl, nie uwiezysz, ze ma tyle przejechane.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coraz czesciej widze ze autorzy ogloszen nie zaznaczaja opcji 'bezwypadkowy', nie bez powodu.

Też zauważyłem taką tendencję ale to chyba dobrze. W sumie nie ma co się handlarzom dziwić, teraz ludzie są trochę bardziej świadomi i przyjeżdżają z miernikami lakieru, vagami, mechanikami i lakiernikami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do mojego to 380.000 i poza problemem z walkami, zadnych problemow, oleju nic nie bierze, moc ok, nic sie nie poci. naprawde jest ok, zaznaczam, ze do 340tys serwis na oryginalnych czesciach audi i tylko autostrada. w kazdym razie jezeli bys zobaczyl, nie uwiezysz, ze ma tyle przejechane.

Moje AKE ma 272000 i poza wtryskiem sterujacym i turbinka, ktora juz miala ubytki wirnika wydechowego - tez jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma obsolutnie zadnej reguły co do przebiegow i stanu aut. jak juz pisałem, wszystko zalezy od warunków eksploatacji, kto jak gdzie i na czym jezdzil... ja nie skreslam auta ktore ma 300tys tylko dlatego, ze tyle ma, dzis kupilem 320d 98rok 310tys przebiegu, a stan naprawde idealny. jedyne po czym mozna poznac, to, ze dwumasa na wykonczeniu... ale naprawde auto bardzo zadbane... wiec cieszmy sie, ze mamy fajne auto, a nie zadreczajmy sie cyframi... :) przyjemnosc z jazdy dobrym Audi jest bezcenna... takie moje skromne zdanie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w golfie 3 silnik 1z przejachane 420 000 tylko sie turbinka troche poci bierze 0.1l/15000

0.1l/15.000km :polew: to naprawde duzo! cos chyba slabo go gnieciesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 1.9 tdi 97/98r 220 tys km ( prawdziwy przebieg, książka serwisowa prowadzona do dnia sprzedaży ) , podczas trasy 1600 km, nie wciągneło nic oleju,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...