Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze byc niemozliwe dokupienie dywanikow w takim samym odcieniu jak te, ktore juz masz wiec ryzykujesz dwa odcienie badz nowy set 4 dywanow ;>

Opublikowano

moze byc niemozliwe dokupienie dywanikow w takim samym odcieniu jak te, ktore juz masz wiec ryzykujesz dwa odcienie badz nowy set 4 dywanow ;>

Dlaczego nie możliwe?

Opublikowano

bo nie ma fizycznej szansy na porownanie kolorow, zdjecia robisz w roznym swietle wiec zawsze (albo nigdy) nie bedzie to 100% kolor rzeczywisty, tak na allegro jak i w aucie badz na zewnatrz, jesli je wyciagniesz do robienia fotek

Opublikowano

a mój znajomek ma oryginalną folię i do auta zakłada kapcie :polew:

Opublikowano

Jak sie Wam sprawdzają te dywaniki ? Pytam bo do 80-tki kiedys zamówiłem podobne i po przejechaniu 1500 km dywaniki w paru miejscach były juz nadtarte :-(

Opublikowano

Jak sie Wam sprawdzają te dywaniki ? Pytam bo do 80-tki kiedys zamówiłem podobne i po przejechaniu 1500 km dywaniki w paru miejscach były juz nadtarte :-(

ja kupiłem pfi (100zł) i po ponad roku ~25tys dywanik kierowcy jest trochę wygnieciony i na zgięciu troszkę się naderwał. pozostałe 3 jak nowe a prawie zawsze jadę z kimś :decayed:

Opublikowano

ok, ciekawe tylko czy po zakupie ori nie będzie tak samo ?

Opublikowano

ja raczej jestem za kupowaniem najtaniej jak sie da bo i tak oryginalne czy nie, za 100 czy za 50 zl to i tak max 1,5 - 2 lata i trzeba zmienic. trzeba tylko znalezc jakies estetycznie w miare zeby nie wygladaly jak z odpustu :>

Opublikowano

ja raczej jestem za kupowaniem najtaniej jak sie da bo i tak oryginalne czy nie, za 100 czy za 50 zl to i tak max 1,5 - 2 lata i trzeba zmienic. trzeba tylko znalezc jakies estetycznie w miare zeby nie wygladaly jak z odpustu :>

W sumie też mi się tak wydaje chyba zdecyduje się na jakieś za 50 zł. bo te co mam to już porażka... Może i ori się bedzie lepiej trzymać ale też się zużyje a za taka cene to bez komentarza :/

Opublikowano

Ja tam mam "zamienniki" ;) z naszytą łatką pod nogi kierowcy, są nieco twardsze ale jak dla mnie ok. wiadomo że już sie wygniotły nieco ale napewno nie bardziej niż oryginał. Jak kto niema na co kosy wydać to niech sobie kupuje przeszyte złotą nitką :naughty: a nie szpanuje że ma oryginał. Na zimę guma i polatają trochę. Nie wiem moim zdaniem dywanik może mieć inny kolor niż tapicerka, ważne żeby kolory się nie gryzły.

Z resztą łatwo przekalkulować kupując dywaniki za 200 a nie za 100 jesteśmy w plecy 40 browarów około czyli potencjalne spotkanie z kumplami (koszt 40 browarów = 100 zł, wspólne ich wypicie = bezcenne) a dywaniki i tak się podobnie zedrą

Opublikowano

Mimo że oginalne śmierdzą gumą i są ble ale kwestia gustu. Ja wole zmienić zależnie od sezonu aby utrzymać czystość i komfort podróżowania

Opublikowano

eee wcale nie śmierdzą gumą ;-)

Opublikowano

No nie wiem. ja tam wole bez gumy

Opublikowano

Nic nie smierdzi guma..zobaczymy jacy bede zadowoleni z yej gumy itd.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

macie może namiar na firmę, która sprzedaje tylko przednie welurowe dywaniki w dobrej cenie?

Opublikowano

Ja w zimie 2008r kupilem te dywaniki http://moto.allegro.pl/item1099869122_dywaniki_gumowe_audi_a4_b6_b7_2000_2007_stopery.html. Obecnie wygladaja jakby sie wogole nie zuzyly, nie sa przetarte ani w jakis sposob wygniecione, jak sie je umyje wygladaja jak nowe. Zaznaczam, ze uzywam je przez zime i lato, takze goroco polecam te dywaniki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja w zimie 2008r kupilem te dywaniki http://moto.allegro.pl/item1099869122_dywaniki_gumowe_audi_a4_b6_b7_2000_2007_stopery.html. Obecnie wygladaja jakby sie wogole nie zuzyly, nie sa przetarte ani w jakis sposob wygniecione, jak sie je umyje wygladaja jak nowe. Zaznaczam, ze uzywam je przez zime i lato, takze goroco polecam te dywaniki.

Rozumiem, że kupiłeś PETEX'y? Nie wspomniałeś, że trochę jedzie od nich gumą... :gwizdanie:

Opublikowano

wykonczenie brzegów sa tandetne, widac na foto od razu w porownaniu z ori.. wolałbym kupic uzywki ori welur lub gumowe :) cały rok jezdze na gumowych ori i nie narzekam, łatwiej sie je sprzata :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.