Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli lepsze osiagi bedzie miala 2.7BIT :mysli:

seria nie, ale po sofcie juz prawdopodobnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak widać po ilości dłubanych w PL 2.7bitów solidne jednostki są tylko trzeba o nie zadbać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak widać po ilości dłubanych w PL 2.7bitów solidne jednostki są tylko trzeba o nie zadbać :)

wszystkie mocno dlubane sa po remontach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak bylo w planach na podworku stanelo :quattro: z 98r z 2.5 TDI najwarzniejsze ze nie robi 4 sladow ,sedan ,czarna i naprawde w przyzwoitym stanie . Tak ze za pare miesiecy bedziemy przezucac moje wszystkie klamoty -silnik ,wnetrze ,hamulce itd .... do mojego nowego nabytku , ktory pod wzgledem blacharskim jest w duzo lepszej kondycji . Zakupilem od kolegi z forum progi od S4 w planach jeszcze zderzak od ski , nad tylnym sie zastanowie . W zeszlym miesiacu kupilem tez gwinta KW do mojej starej czarnuli ale niestety nie bedzie mi dane go nawet zalozyc :confused4: a klijenta w jakis normalnych pieniadzach nie ma . :gwizdanie:

A to fotka narazie total seria ale to juz nie dlugo :evil:

5ec1cbc0c4ea4b89m.jpg

051eb80b49569863m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi ale ty kochasz te b5-tki :kox:

nom :decayed:

ja też mam drugą tyle że tamtą rozwaliłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myslaleś żeby przełożyć klamoty do polifta? :cool1:

A kupie polifta w Quattro za 10 tys ,gdyby byl to bym kupil :naughty: a czym sie ten polift bedzie roznil od mojej klamkami ,klapa zderzakiem tylnym i podswietlanymi wlotami powietrza . Wszystko mozna wyrezac , zreszta konsole mam z polofta zegary z polifta swiatla z polifa :decayed:

dudi ale ty kochasz te b5-tki :kox:

No wlasnie niewiem dlaczego zawsze sobie po jakims czasie mowie dosyc za ta co w pakowales w ten samochod byla by juz B7 i postanawiam zonie ze sie zmienie :polew: a tu nagle taki numer jej wykrecilem z ta A4 w Q . Ale powiem ci ze nie zaluje jezdzilem szukalem troche sniegu i znalazlem na opuszczonym parkingu , po latalem troche bokami az udezylem w kraweznik , ale jest super Quattro daje rade a zmoim silniczkiem bedzie sie fajnie odpychac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Q :good: Tapicera Gratki będę robił odwrotne kolory jak Ty :naughty: vTylko szkoda te to klekot :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Q :good: Tapicera Gratki będę robił odwrotne kolory jak Ty :naughty: vTylko szkoda te to klekot :confused4:

to jest samolot [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 21:25_________________________________________________

Dudi jak cos to polecam sie do przekladki :cool1:

Dudi jest zadowolony z serii- na żadną dziurę nie musi uważać- na zakręcie jak się zakołysze to działa usypiająco :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi jak cos to polecam sie do przekladki :cool1:

Co prawda jest juz klijent co ma mi to ogarnac ( kolega grzanka ) ale jesli cos nie wypali to sie odezwe nie ma sprawy . :good:

brawo Q :good: Tapicera Gratki będę robił odwrotne kolory jak Ty :naughty: vTylko szkoda te to klekot :confused4:

Musialem tak zrobic z kolorami tapicerki bo mam troche brudna robote i nie ogarnol bym puzniej tego , teraz mam nieraz problem z tymi jasnymi wstawkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak ruszyło coś w temacie przekładki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie sprawy finansowe skomplikowaly ,co nie ktorzy wiedza o co caman :naughty: . Na razie musi byc jeszcze jak jest moze dopiero na wakacje zaczniemy dzialac . Bo musze kupic jeszcze jakiegos angola 1.9TDI i wszystko z niego wpakowac w moja stara A4 a ze starej do Quattro . troche to skomplikowane ale do ogarnicia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche mi sie sprawy finansowe skomplikowaly ,co nie ktorzy wiedza o co caman :naughty: . Na razie musi byc jeszcze jak jest moze dopiero na wakacje zaczniemy dzialac . Bo musze kupic jeszcze jakiegos angola 1.9TDI i wszystko z niego wpakowac w moja stara A4 a ze starej do Quattro . troche to skomplikowane ale do ogarnicia :wink4:

będzie kolejne B5 na high high level :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko mam , nic juz nie modze bo gotowki brak . Mialem nawet je rozbierac na czesci , ale po przeliczeniach i obliczeniach wyszlo ze odzyskam z 500zl a strace 80KM wiec odpuscilem i zostalo jak jest . Troche teraz ciagam przyczepke wiec pare KM wiecej sie przydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...