Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

raggaman a co tam Ci nie wyszlo z testem z weglem . Laminowales cos czy robiles forme i caly element chciales zrobic .

Laminowałem :wink4:

Do formy się jeszcze nie zabierałem - brak odpowiednich materiałów.

Tak czy siak to i to rezanie carbonu nie należy do najłatwiejszych.. trzeba się trochę napocić..a praca mozolna.

dekory z Viagry Ragusia miałem sprzedać ale stwierdzilem ze niech chociaż część jego auta bedzie dalej żyła ,

Miło z Twej strony Bro :):wink4::kox:

Dekory wyhaczyłem po częściach..najpierw cała przednia listwa ( 200 zł ) później szukałem dłuuugo dłuuugo reszty na boki..w ASO krzyknęli mi 750 zł/szt :kox:

Obczaiłem jak koleś sprzedawał boczki od S/RS4 i miał dekory..namówiłem go na odsprzedaż samego węgla za 170 zł :naughty:

Czyli mnie komplecik wyszedł 370 zł + jakieś przesyłki o ile pamiętam.

PS. To jeszcze nie jest cały komplet.

Reszta jest do konsoli poliftowych.. ramka górna tu gdzie przycisk awaryjnych, popielniczka, plastik wokół lewarka :kox:

Mniej więcej tak , tylko ten jest chyba dorabiany bo nie ma magicznej..niebieskiej nici :kox: :kox: :kox:

Interior1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taj fotce prawie jak u mnie , a ty sie z moich carbonow nabijales :polew:

Musze z ciekawosci sprubowac tego laminowania :cool1: bo efekty sa sliczne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taj fotce prawie jak u mnie , a ty sie z moich carbonow nabijales :polew:

Prawie..to prawie to przepaść wielkości Kanionu Kolorado :decayed::tongue4::D

To tak jakbyś siedział w kinie 4 miejsca dalej od Carmen Electry i powiedział kumplom, że robiła Ci parówkę :decayed::polew:

Oryginały są śliczne..przepięknie się mieni splot włókna i te niebieskie niteczki.. :naughty: :naughty:

Co do laminowania..próbuj Pan :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały są śliczne..przepięknie się mieni splot włókna i te niebieskie niteczki.. :naughty: :naughty:

Dokładnie , Dudi jeśli nie widziałes węgli z esy na żywo to nie masz punktu odniesienia , zdjecia nie oddaja tego jak są sliczne. jesli kiedys takie zobaczysz dostrzeżesz różnice i to kolosalną :wink4:

Żadna folia im nie dorówna :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały są śliczne..przepięknie się mieni splot włókna i te niebieskie niteczki.. :naughty: :naughty:

Dokładnie , Dudi jeśli nie widziałes węgli z esy na żywo to nie masz punktu odniesienia , zdjecia nie oddaja tego jak są sliczne. jesli kiedys takie zobaczysz dostrzeżesz różnice i to kolosalną :wink4:

Żadna folia im nie dorówna :thumbdown:

Ja nigdzie nie powiedzialem ze folia dorowna ori listwom :sesese::cool1:

Ale laminat wyglada w miare fajnie i przyzwoicie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zamiast K03?

zostaje bo ten tip pod stożek jest pod K03 , na razie zastanawiam sie z jakiej średnicy robić orurowanie do fmica , fmic juz zamowiony , jak wszystko założe jade w lutym do GoodHope , i zaraz potem do Nowotczyńskiego zmieniać reduktor i wtryski bo szkoda marnować potencjału po sofcie :wink4:

zobaczymy ile wypluje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

152KM :tongue4:

już teraz ma wiecej wiec nie swiruj mi tu pawiana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob 2" rury wieksze nie maja sensu zwiekszy sie tylko lag. Co do gazu : jaki masz sterownik ? Niestety jak podniesiesz moc gaz do poprawki : wdg mnie trzeba wlozyc scorpiona GT + Magicjety . Koszt jakies 550 zl elementow. Bedzie smigalo jak nalezy. Jak chcesz lepiej zamiast MJ matrix hd544. ale one same 500 :) Caly gaz na nowo do wyregulowania + mozliwe ze bedzie potrzeban przerobka wielozaworu w butli i wymiana weza na 8 mm ( ale raczej do 200ps nie bedzie trzeba tego dotykac) .

Podeslij mi foto elementow co tam masz teraz od LPG i jak wwiercone dysze :) Jak lubisz wycieczki zapraszam do mnie ogarne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz wycieczki zapraszam do mnie ogarne :decayed:

a ja to nie pamiętam kiedy ostatnio zaproszenie dostałem :thumbdown:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz wycieczki zapraszam do mnie ogarne :decayed:

a ja to nie pamiętam kiedy ostatnio zaproszenie dostałem :thumbdown:

:decayed:

Nosb zaprasza tylko LPG-owcow z ropniakami nie chce nawet gadac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gaz mam CI poprawic ? :polew:

gaz nie ale miałeś coś załatwić :naughty:

ok nie róbmy Moskalitowi OT :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 15:32_________________________________________________

Nosb zaprasza tylko LPG-owcow z ropniakami nie chce nawet gadac :gwizdanie:

sekta butli gazowej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal sie napewno ucieszy ze ktos sie jego parowka zainteresowal. zawsze z boku stoi bo sie boi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze z boku stoi bo sie boi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 15:47_________________________________________________

Podeslij mi foto elementow co tam masz teraz od LPG i jak wwiercone dysze :) Jak lubisz wycieczki zapraszam do mnie ogarne :decayed:

zaraz ci puszcze PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gaz mam CI poprawic ? :polew:

A czy do BiT też będziesz gaz ładował?

PS Jak się boisz linczu, to odpowiedź może być na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gaz mam CI poprawic ? :polew:

A czy do BiT też będziesz gaz ładował?

PS Jak się boisz linczu, to odpowiedź może być na PW :decayed:

już ma zamontowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie linczu wiec nie powiem nic :decayed: A bardziej stereotypow :) Dudi pamietasz jak 1,8T na gazie chodzi ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...