Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

pokaz foty jak to pod maska wyglada jak juz zalozyles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskalowi mody nie wyszly (eksplozja glowicy od podtlenku LPG) i zamknal sie w sobie bo stozek sie zapalil od strzalu :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskalowi mody nie wyszly (eksplozja glowicy od podtlenku LPG) i zamknal sie w sobie bo stozek sie zapalil od strzalu :D:polew:

Serio serio czy dzikie wkręty na Moskalskiego ? :decayed: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio donosi ze byla buba i rozgadany moskalito zamilkl w zalobie po swoim aEbiE :) A serio to dzikie wkrety :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moskal, myślałem że gorzej będzie wyglądał ten stożek :gwizdanie:

nie jest źle :good:

przeciez ci mówiłem ze bedzie lux , pamietaj ze jak ja coś spierdole to później naprawiam +100% tego co było [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 06:40_________________________________________________Panowie co wy za plotki tu siejecie :shocked:

Auto odebrane w sobote , zrobione za***iście , jestem bardzo zadowolony bo praktycznie wygląda jak nowe , lakier bajka :good: , spasowanie bajka. Fot nie mam , musicie uwierzyć mi na słowo :decayed:

A co do modów to wszystko lezy i czeka na weekend , w sobote w robocie gość przyspawa mi icka , a popołudniu bede zakładał rury (jesli przyjdą bo Kamil zaczyna w chója pogrywać :kox: ) , w sobote tez bedzie zakładany tip i stożek , więc mysle ze w niedziele wkleje wam zdjęcia.

No i 1-2 luty jestem umówiony w GoodHope.

pokaz foty jak to pod maska wyglada jak juz zalozyles

jak przyjedziesz i nie przywalisz w chója w sobote to pozwole ci dokręcić stożek do przepływki :good::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Moskal, myślałem że gorzej będzie wyglądał ten stożek :gwizdanie:

nie jest źle :good:

przeciez ci mówiłem ze bedzie lux , pamietaj ze jak ja coś spierdole to później naprawiam +100% tego co było [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 06:40_________________________________________________Panowie co wy za plotki tu siejecie :shocked:

Auto odebrane w sobote , zrobione za***iście , jestem bardzo zadowolony bo praktycznie wygląda jak nowe , lakier bajka :good: , spasowanie bajka. Fot nie mam , musicie uwierzyć mi na słowo :decayed:

A co do modów to wszystko lezy i czeka na weekend , w sobote w robocie gość przyspawa mi icka , a popołudniu bede zakładał rury (jesli przyjdą bo Kamil zaczyna w chója pogrywać :kox: ) , w sobote tez bedzie zakładany tip i stożek , więc mysle ze w niedziele wkleje wam zdjęcia.

No i 1-2 luty jestem umówiony w GoodHope.

pokaz foty jak to pod maska wyglada jak juz zalozyles

jak przyjedziesz i nie przywalisz w chója w sobote to pozwole ci dokręcić stożek do przepływki :good::polew: :polew: :polew:

daj no fotoszona jakiegos na odswiezenie :decayed:

a jak tam moj temat czy zapomniales? :mysli::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj no fotoszona jakiegos na odswiezenie :decayed:

a jak tam moj temat czy zapomniales? :mysli::hi:

dam , dam , a co ty chciałeś konkretnie ????[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 09:01_________________________________________________dzisiaj założyłem Tipa i stożek , poziom hałasu w aucie wzrósł delikatnie , ale na tyle ze zacząłem zastanawiac sie nad wycieciem środkowego tłumika. :naughty: :naughty: :naughty:

odgłos zasysanego powietrza , który baaardzo dobrze słychać w kabinie jest miażdżący , filmik niestety tego nie odda ,a szkoda ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal nie chce nic mówić ale to nie jedzie :decayed:

poza tym dźwięk piękny :good:

ale ja kórwa nie cisnąłem , ja dzisiaj delektowałem sie dzwiękiem , gaz , puszczasz , psyyyt , gaz , puszczasz , psyyyt , gaz , puszczasz , psyyt

BTW , bedziesz na zlocie ??? nic nie stoi na przeszkodzie zebyśmy staneli na kresce i zobaczymy wtedy co jedzie a co nie jedzie , zgadzasz sie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja kórwa nie cisnąłem , ja dzisiaj delektowałem sie dzwiękiem , gaz , puszczasz , psyyyt , gaz , puszczasz , psyyyt , gaz , puszczasz , psyyt

BTW , bedziesz na zlocie ??? nic nie stoi na przeszkodzie zebyśmy staneli na kresce i zobaczymy wtedy co jedzie a co nie jedzie , zgadzasz sie ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

buehehe wiedziałem że się podkurwisz :nabijasie:

stanąć na kresce możemy jak będziesz w okolicach ja się tego nie boję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe wiedziałem że się podkurwisz :nabijasie:

to mi nie pitol ze nie jedzie , jak ja wiem ze jedzie :baseball:

a skund ty mieszkasz ???? bo w NL nie bywam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehe wiedziałem że się podkurwisz :nabijasie:

to mi nie pitol ze nie jedzie , jak ja wiem ze jedzie :baseball:

a skund ty mieszkasz ???? bo w NL nie bywam :wink4:

nakręć filmik po programie ja też nakręcę po korekcie i sobie porównamy :wink4: wynik znam ale jestem ciekaw...

ja ze śląskich kolego :naughty: jeszcze trochę na urlopie jestem więc jak coś to zapraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakręć filmik po programie ja też nakręcę po korekcie i sobie porównamy

masz to jak w banku :wink4:

mam cały przyszły tydzien wolny i praktycznie cały spędze przy aucie , nie dam rady na sląsk zawitać ale bede w Świętrokrzyskim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj delektowałem sie dzwiękiem , gaz , puszczasz , psyyyt , gaz , puszczasz , psyyyt , gaz , puszczasz , psyyt

jechać nie musi, ważne że sapie :decayed:

Moskal do Nosba lecisz po gaziwko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz to jak w banku :wink4:

mam cały przyszły tydzien wolny i praktycznie cały spędze przy aucie , nie dam rady na sląsk zawitać ale bede w Świętrokrzyskim :wink4:

to będę czekał tym bardziej że w tym samym terminie to ciachniemy raczej :wink4:

szkoda ale może u Daniela się spikniemy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ale może u Daniela się spikniemy? :naughty:

no ja bede u niego najprawdopodobniej 6 luty choć on tym nic jeszcze nie wie , jesli ten termin nie wypali to dopiero 20 luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...