Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

to by była hańba i skandal :polew: :polew: główny przeciwnik paździochów przesiadł by sie do paździocha :blink:

NIEREALNE :decayed:

A co do swapa na 2,7bit to było tak jak przy swapie na 2,2T w A4 bez Q :gwizdanie: wynik 17sekund 1/4mili a kuniuf tam miał ok 300 jak dobrze pamietam, seryjne S4 ten dystans pokonywało w 13s z hakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

pomijając diesla, ale moskal w B6 :?: :blink::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki na allegro po ok 1500-1700 zl chodza wiec nie jest tak tragicznie, kwestia co sie wysralo w bebechach

taaa kupie drugi silnik i bede musiał w nim rozrzą robić , pier.dole taki biznes , na razie czekam na info co sie wysrało

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

taa i jeszcze twoją strychnine może :kox:

ale moskal w B6 :?: :blink::polew:

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, ale Ty masz pecha :(

:drinks:

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, ale Ty masz pecha :(

:drinks:

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

no i ja sie pytam sie ja :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup diesla :kox: przynajmniej Rogal ci pomoże, bo z benzyniakiem to musiałbyś jechać np. do WLKP na program...

:polew:

A tak na poważnie, to troche szkoda tej parówy...

Wiesz już co się wyjebało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

Wiesz już co się wyjebało?

najprawd. napinacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

Stary a głupi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rozrządu po kupnie nie robiłeś? :blink:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

Wiesz już co się wyjebało?

najprawd. napinacz

stary a głupi jak... :thumbdown:

nawet jak bym kupił auto od brata, to pierwsze co robię to wymieniam rozrząd, dla świętego spokoju :gwizdanie:

ale to nic, ciekawe czy coś zostało w tym silniku dobrego :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary a głupi :decayed:

taaa

stary a głupi jak... :thumbdown:

taaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowa od ADR (a przeciez to to samo) kosztuje 400 zl albo mniej cale silniki po 600 :D Kupic i wymienic boze co za problem ? :) Tloki powinny ocalec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda parówkę a kupi B6 i to na dodatek w dislu :kox::naughty:

taa i jeszcze twoją strychnine może :kox:

Oj wujek nie będziesz miał wyjścia :decayed: dzwoń jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowa od ADR (a przeciez to to samo) kosztuje 400 zl albo mniej cale silniki po 600 :D Kupic i wymienic boze co za problem ? :) Tloki powinny ocalec :)

wiem ze to nie jest problem , problemem jest to , ze auto stoi 150km od domu i nie mozesz na bieżąco doglądać tematu , a jak mam kupować silniki wozić do niego to wyjdziemi prawie tyle samo co remont. a wiadomo jaki silnik kupisz ?? czy tez nie bedzie zarżnięty ???. dzisiaj zadzwonie bede wiedział co poszło i wtedy bedzie decyzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadąc na wirusa pierdolnął mi napinacz paska i rozrząd sie rozsypał

no to nie wesolo

trza bylo brac dizla ...

a w dieslu napinacze nie strzelaja :mysli:

nie robiłem bo gość od którego brałem auto zapewniał mnie ze wymieniał 8000km wcześniej włącznie z tarczami ham, wahaczami itp ,(po sprowadzeniu z zachodu rok wcześniej) nie było powodu zeby mu nie wierzyć , naklejki z przebiegiem poprzyklejane , moze faktycznie wymieniał , moze nie , c**j go wie.

moze chcial zaoszczedzic i napinacza nie wymienil :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcial zaoszczedzic i napinacza nie wymienil :gwizdanie:

całkiem możliwe , jeszcze pytałem go o to , bo zrobiony rozrząd nie był kartą przetargową , i nie zależało od niego czy auto kupie czy tez nie. nie miał kompletnie zadnego interesu w tym zeby mnie okłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci z doswiadczenia ze ludzie z reguly nie wymieniaja napinacza co potem sie konczy jak u Ciebie :) Bo pasek kolo 70 , rolka 120 napinajaca prowadzaca nie pamietam a napinacz 150-200 wiec drugie tyle co "wazniejszy" pasek i rolka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci z doswiadczenia ze ludzie z reguly nie wymieniaja napinacza co potem sie konczy jak u Ciebie :) Bo pasek kolo 70 , rolka 120 napinajaca prowadzaca nie pamietam a napinacz 150-200 wiec drugie tyle co "wazniejszy" pasek i rolka :)

Dokładnie napinacz jest najdroższy. Głupota, tak samo jak z pompą wody. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci z doswiadczenia ze ludzie z reguly nie wymieniaja napinacza co potem sie konczy jak u Ciebie :) Bo pasek kolo 70 , rolka 120 napinajaca prowadzaca nie pamietam a napinacz 150-200 wiec drugie tyle co "wazniejszy" pasek i rolka :)

bardzo mozliwe ze tak było , ja ten silnik znam dosyć dobrze , jest taki sam jak ADR , poprzedni właściciel moze nie wiedział ze powinno sie kompleksowo wymieniać wszystko.

na razie z tego co mi powiedzieli to podobno przeskoczył pasek , podejrzane wydaje mi sie to że od razu padło na rozrząd praktycznie jeszcze przed otwarciem maski na A2 jak przyjechała pomoc drogowa , kazał mi przekrecic kluczykiem , stwierdził ze nie ma kompresji i winny jest rozrząd. moze chca mnie w chója zrobic , wysrała sie jakas pierdoła a mnie policzą jak za zboże :thumbdown:

tylko mam jedna przewage nad nimi , zeby zrobic rozrząd muszą zwalić przód , a ja poznam czy cos było tam grzebane bo spędziłem nad nim kilkanaście godzin :evil:

BTW , ile powinno być na voltomierzu po włączeniu zapłonu (przed odpaleniem auta) ???? 12V czy wiecej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...