Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

no miałem padniętą, ale chciałem na teraz tylko ją wkręcić do test pipu, ale jak się okazało, gwint jest w niej wykończony

ja próbowałem odkręcić od strony turbiny i jest wporzo, ale jak się dostać na drugi koniec?

zapytaj go jak on to odkręcił/wyciagnął, mi się wydaje że trzeba z kanału odkręcić na plecionce, no i wciągać go do "kanału"

TIP założony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIP założony?

jutro :wink4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:10_________________________________________________założyłem Tipa z kwasówki (fotki w pierwszym poście) , rzeźby było bardzo dużo , dobrze ze miałem starą instalacje LPG na balkonie to uciąłem wąż od filtra , inaczej nie złożyłbym tego za chiny.

mam pod łóżkiem leżec jeszcze Down Pipe-a ale do montażu potrzebny jest kanał , wiec troszke sobie jeszcze poczeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mogłeś tego kwacha wypolerowac co by było show&shine pod maską :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mogłeś tego kwacha wypolerowac co by było show&shine pod maską :decayed::naughty:

on i tak jest przykryty dolotem powietrza do puszki filtra. jak bedzie stożek to sie polerke szczeli :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie stożek to sie polerke szczeli :naughty

Miszcz wszystkich miszczów niegdyś posiadający najszybsze 1.8 T pośród tych najszybszych 1.8 T powiedział, że te filtry to i tak i tak i tak nic nie dają :decayed::naughty:

Pjiperkross będzie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjiperkross będzie ? ;)

ITG :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Miszcz wszystkich miszczów niegdyś posiadający najszybsze 1.8 T pośród tych najszybszych 1.8 T powiedział, że te filtry to i tak i tak i tak nic nie dają :decayed::naughty:

na moc nie licze :wink4: , chodzi o dźwięk , do tego pójdzie Forge007 i... :kox: :kox: :kox:

Zadbalbys o tylnia klape :gwizdanie:

mi nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o dźwięk

o poziom lansu chodzi :cool1::decayed::naughty:[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 12:30:22 _________________________________________________

TIP założony?

pany a co to jes ten TIP :embarrassed::wstydliwy:

Konkurencja dla Biedronki i Tesco :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIP założony?

pany a co to jes ten TIP :embarrassed::wstydliwy:

sztywny dolot z filtra do turbo :wink4:

o poziom lansu chodzi

Tip dodaje :

+5 do lansu

+4 do ataku

+11 do możliwości wydymania jakiejś blachary w lesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIP założony?

pany a co to jes ten TIP :embarrassed::wstydliwy:

sztywny dolot z filtra do turbo :wink4:

o poziom lansu chodzi

Tip dodaje :

+5 do lansu

+4 do ataku

+11 do możliwości wydymania jakiejś blachary w lesie

dzieki moskal za wyczerpująca odpowiedz :decayed::good::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+11 do możliwości wydymania jakiejś blachary w lesie

Leśne ssaki rulezz :D:decayed:

Jakie mody jeszcze planujesz bo nie chce mi się kartkowac tego śmietnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mody jeszcze planujesz bo nie chce mi się kartkowac tego śmietnika :decayed:

Fmic , Down Pipe , Stożek , Forge007 , soft - to z mocy

sciema wszystkich szyb bo na razie są tylko przy tylnych drzwiach i jakieś ori 17" na lato - z wyglądu

to chyba wszystko , moze jakieś drobiazgi jeszxcze jak carbony z viagry :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjiperkross będzie ? ;)

ITG :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Miszcz wszystkich miszczów niegdyś posiadający najszybsze 1.8 T pośród tych najszybszych 1.8 T powiedział, że te filtry to i tak i tak i tak nic nie dają :decayed::naughty:

na moc nie licze :wink4: , chodzi o dźwięk , do tego pójdzie Forge007 i... :kox: :kox: :kox:

Zadbalbys o tylnia klape :gwizdanie:

mi nie przeszkadza

Ta dźwięk jest kox :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie mody jeszcze planujesz bo nie chce mi się kartkowac tego śmietnika :decayed:

Fmic , Down Pipe , Stożek , Forge007 , soft - to z mocy

sciema wszystkich szyb bo na razie są tylko przy tylnych drzwiach i jakieś ori 17" na lato - z wyglądu

to chyba wszystko , moze jakieś drobiazgi jeszxcze jak carbony z viagry :wink4:

Czarny dach se pierdolnij :good: :good: :good::kox: :kox:

I czarny felunek :naughty:[br]Dopisany: Listopad 18, 2009, 12:53:25 _________________________________________________Dawid .. rozklejałeś lampe w piekarniku czy suszarką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny dach se pierdolnij :good: :good: :good::kox: :kox:

myślałem o tym , taniej by malowanie wyszło , zobaczymy , może na wiosne :wink4:

Dawid .. rozklejałeś lampe w piekarniku czy suszarką ?

w piekarniku ale nie polecam , uchwyty mi sie stopiły , lepiej nagrzewnicą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piekarniku ale nie polecam , uchwyty mi sie stopiły , lepiej nagrzewnicą :wink4:

No taa :wink4:

A malowałeś tylko czarnym matem czy później przejechałeś to jeszcze bezbarwnym ? :naughty:

Mam taką aparatkę w garażu tylko Valeo D2S i zamierzam ją troszkę popieścić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piekarniku ale nie polecam , uchwyty mi sie stopiły , lepiej nagrzewnicą :wink4:

No taa :wink4:

A malowałeś tylko czarnym matem czy później przejechałeś to jeszcze bezbarwnym ? :naughty:

Mam taką aparatkę w garażu tylko Valeo D2S i zamierzam ją troszkę popieścić :naughty:

tylko czarnym , wcześniej zmatowałem papierem ściernym [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 14:44_________________________________________________Dzisiaj Musti ten stary zbok załatwił mi okazyjnie fele AEZ 17" z oponami 225/45 które sa po jednym sezonie (fele+opony) za 1000pln , chyba dobry dil ??

xxxxl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś ten parch będzie wyglądał... :decayed:

A szybki to tak etapowo przyciemniasz...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakoś ten parch będzie wyglądał... :decayed:

A szybki to tak etapowo przyciemniasz...?!

no tez sie ciesze ze jest fela :good:

szyby etatowo , bo zima mnie zastała i nie mam czasu wyciagać na parkingu szyb z przednich drzwi i nosić do domu żeby sciemniać.

a tylnej i tylnych bocznych nie zrobie na dworze bo za zimno a garażu nie posiadam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...