Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Parówa


moskal

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakoś ten parch będzie wyglądał... :decayed:

A szybki to tak etapowo przyciemniasz...?!

no tez sie ciesze ze jest fela :good:

szyby etatowo , bo zima mnie zastała i nie mam czasu wyciagać na parkingu szyb z przednich drzwi i nosić do domu żeby sciemniać.

a tylnej i tylnych bocznych nie zrobie na dworze bo za zimno a garażu nie posiadam :wink4:

No to byś do Arkadii wkońcu przyjechał - jest takich kilku co się do roboty zawsze rwą, więc moment pójdzie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co parówo, down pipe założony?? :naughty:

ja mam już na aucie od tygodnia TIP + stożek ITG, no i down pipe owinięty taśmą termoizolacyjną

teraz jest kox dźwięk, a jak suszara się wkręca :decayed:

w piątek auto "hamuje" po tych modach...zobaczymy ile dało :> aaa i IC też będzie :)

tak tanio za te felgi? no to za***ista cena, fele pasują jak znalazł do tego koloru i budy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co parówo, down pipe założony?? :naughty:

na razie nie mam weny żeby sie za to zabrać :thumbdown:

mam problem bo kupiłem okazyjnie stożek ITG nówke za 200 pln tylko ma wyjscie 63mm czyli 2,5" a TIP jest 2,75". Gregor mówił ze moze byc problem ,

bedzie to wygladało tak Tip 2,75 --> przepływka 2,5" --> stożek 2,5" , założe i zobaczymy co z tego wyjdzie.

tak tanio za te felgi? no to za***ista cena, fele pasują jak znalazł do tego koloru i budy :good:

no trafiło sie :wink4:

pochwal sie wynikiem z hamowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no muszę wkońcu pokazać tego parcha :gwizdanie:

wykresem napewno się pochwalę, a i nie mam też środkowego tłumika, więc sam jestem ciekaw ile to dało :wink4:

fajne masz okazje :naughty:

odnośnie tego TIPa...no możesz mieć problem, bo szkoda było dać 90 zl więcej coo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tego TIPa...no możesz mieć problem, bo szkoda było dać 90 zl więcej coo :>

to nie chodzi o 90 pln tylko nie pomyślałem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nia ma zakladania zadnego testpipa :rant: ja go jeszcze zabieram :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nia ma zakladania zadnego testpipa :rant: ja go jeszcze zabieram :naughty:

dobrze ze mi przypomniałeś bo bym go nie zabrał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Musti ten stary zbok załatwił mi okazyjnie fele AEZ 17" z oponami 225/45 które sa po jednym sezonie (fele+opony) za 1000pln , chyba dobry dil ??

Pomyślałem chociaż by odmienić trochę urok tej parówce i trafiłem w samo sedno sprawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Musti ten stary zbok załatwił mi okazyjnie fele AEZ 17" z oponami 225/45 które sa po jednym sezonie (fele+opony) za 1000pln , chyba dobry dil ??

Pomyślałem chociaż by odmienić trochę urok tej parówce i trafiłem w samo sedno sprawy :kox:

trafiłeś trafiłeś , zwłaszcza z ceną :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobrego Wujka cena musiała być przystępna :hi: chociaż pomyślałem o tej Twojej parówie bo już tak marnie wyglądała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy różnica po założeniu tip'a jest jak kolwiek odczuwalna ? Nie chodzi mi tutaj o momentalny przyrost mocy :wink4:

turbo lepiej sie wkreca , zwaszcza ze mam wyprutego kata , jak zaloze downpipe bedzie jeszcze lepiej.

no i doladowanie skoczylo o 0,10 bara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak jest u was z hałasem po zamontowaniu test/dawn pipa(założyłeś już swojego?)?ja założyłem u siebie o średnicy 2,5" (sam go zrobiłem) i jest wyraźnie głośniej

CS0B9.jpg

1Va1pS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak jest u was z hałasem po zamontowaniu test/dawn pipa(założyłeś już swojego?)?ja założyłem u siebie o średnicy 2,5" (sam go zrobiłem) i jest wyraźnie głośniej

CS0B9.jpg

1Va1pS.jpg

ja jeszcze nie założyłem , mam wyprutego kata i brzeczenie puszki mnie rozpird...a :thumbdown:

musze szybko to załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest wyraźnie głośniej

ale basowo ?

2,5" bardzo dobra średnica :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za 1000PLN to dil bez rewelacji :)

za fele bez zadrapania i opony w stanie bdb ???

dla mnie rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...