Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi licznikami z C5 to jest loteria. Jak sie uwali jest nie do postawienia wiec staram się ich nie dotykać :D

Jeśli chodzi o KKL i commander to mozliwe, nie mowie nie. Ja pracuje na bardziej profesjonalnym sprzęcie ale jakieś commandery też gdzieś tam leżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponoć właśnie tylko sprzęt profeska za grube $$$ sobie z nimi radzi :D przyjdzie jutro to zobaczę

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest dla mnie gruba kasa ;) , ale pewno łatwiej będzie mi przełożyć po prostu obudowę z ringami a resztę olać bo w sumie mam teraz licznik z idealnym Fisem (jedynie co to prędkościomierz do 280km/h bo z V8/2.7T )

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara, z jakiej części Wrocławia jesteś? Bo ja na Psim Polu bywam ale ciężarówką.

Bediks licznik niby zrobiony. Dzisiaj wysłali z powrotem z wymienionym wyświetlaczem. Ponoć licNik wygrzewali by sprawdzić czy i tutaj nie będzie gubił kontrastu. Jutro dotrze to zobaczę co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mam nadzieję że w końcu temat FISa będzie pozytywnie zakończony. Powstaje kwestia tego pioruńskiego przebiegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara, z jakiej części Wrocławia jesteś? Bo ja na Psim Polu bywam ale ciężarówką.

Bediks licznik niby zrobiony. Dzisiaj wysłali z powrotem z wymienionym wyświetlaczem. Ponoć licNik wygrzewali by sprawdzić czy i tutaj nie będzie gubił kontrastu. Jutro dotrze to zobaczę co i jak...

Ja jestem z drugiej południowej strony Wroclawia. Jakbys byl audi to mozna by bylo cos podzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik dotarł i nie jest crypto :) - 4B0920981J D06 , FIS z niedziałającymi liniami:

IMG_20150218_233723.jpg

I teraz pytanie czy taki fis jest do naprawy przez klejenie tej taśmy? Jaki wsad wrzucić żeby zrobić km/h benzynę? Szukać tego samego numeru softu?

Czy po prostu podstawić komórki we wsadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie blednie to aceef ci uratuje , trzeba go podlaczyc pojeździć i zobaczyć jak sie nagrzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiara, z jakiej części Wrocławia jesteś? Bo ja na Psim Polu bywam ale ciężarówką.

Bediks licznik niby zrobiony. Dzisiaj wysłali z powrotem z wymienionym wyświetlaczem. Ponoć licNik wygrzewali by sprawdzić czy i tutaj nie będzie gubił kontrastu. Jutro dotrze to zobaczę co i jak...

Ja jestem z drugiej południowej strony Wroclawia. Jakbys byl audi to mozna by bylo cos podzialac.
No ja niestety tylko ciężarówką bywam we Wrocławiu ;(

Licznik dotarł i nie jest crypto :) - 4B0920981J D06 , FIS z niedziałającymi liniami:IMG_20150218_233723.jpg I teraz pytanie czy taki fis jest do naprawy przez klejenie tej taśmy? Jaki wsad wrzucić żeby zrobić km/h benzynę? Szukać tego samego numeru softu? Czy po prostu podstawić komórki we wsadzie?

Taśma odpowiada za zniknie pionowych linii natomiast za znikanie poziomych odpowiadają jakieś gumki, ale obie te kwestie są do zrobienia. No i tak jak "Bediks" pisał i o czym ja się sam przekonałem na własnej skórze czyli blaknięcie cyfr na FISie czyli utrata kontrastu gdy auto jest rozgrzane lub w upalne dni. Tego niestety nie zawsze da się zauważyć. Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go na stole z 20 minut podpiętego i nie zbladł - na razie przekładam ramkę z ringami na aktualny licznik i poczekam na cieplejsze dni żeby potestować tego

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przeleciałem po zapasach wyświetlaczy na najbardziej znanych stronach w chinach i kupka.

Czuję, że wymieniłem fis w samą porę a teraz jak ktoś planuje wymianę to wysyłać szybko bez zastanowienia gdzie się da...... byle nie do Żor :P

Chcą 400zł daj, bo za chwilę dasz 500.


Albo trafi się, ale za grubszą kasę, odpowiedni licznik z fisem malina to brać, łapać, chapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi wyświetlaczami. Znając chiny powinno być tego na pęczki. Znając życie tak będzie prędzej czy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 200 z wysyłką za licznik , manetkę i kostki :D Po 2msc w zimnie pojawiły się 2-3 pionowe linie ale kontrast igła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś szukasz poliftowego i ni ma.

A co do chin to szukając po zagranicznych forach i ebayach jak i co z licznikiem to było sporo ofert naprawy wyświetlacza, więc nie tylko my byliśmy celem wysyłek paczek z nimi ;)

A mając do wyboru produkować zamienniki do nowszych modeli a 15-20 letnich to chyba rachunek jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na co jest większy popyt. Na te wyświetlacze do b5 niedługo będzie coś czuje bardzo duży bo wszystkie padną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...