Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a macie namiary na kogos kto ma czas i checi zeby zrobic przejsciowki za kase? Zrobilem sobie sam ale nie dzialaja zegary i juz mi rece opadaja. Temat studiowalem dlugo, wazne informacje spisalem podchodzilem do tematu ze 3x juz bo poprawialem, wydaje mi sie ze przejsciowki z 96 na 98 rok zroblem dobrze a tu lipa i chyba stare zegary uwalilem :facepalm: znacie kogos kto robi takie przejsciowki za kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx jest koleś, który robi takie przejściówki. W ogłoszeniu ma że sprzedaje liczniki, ale w treści pisze o przejsciowkach, więc możesz do niego napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o tym? http://olx.pl/oferta/zegary-biale-audi-a4-b5-benzyna-pelny-fis-CID5-ID51ASp.html#aa6b14301c

bo nic innego nie ma

Edytowane przez krzyzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do was jeszcze jedno pytanko ponieważ dzisiaj chciałem podłączyć 3 kabelki z szarej kostki licznika do radia taj jak jest w opisie ale po wysunięciu radia jeszcze nic nie podpiąłem ponieważ ja mam radio audi chorus 2 i nie wiem czy tu mają iść te 3 sygnały ( ENA , CLOCK , DATA ) czy może jest inaczej bo niestety nie mam z tyłu radia naklejki z rozpisem pinów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki bede pytal go o szczegóły :)


no i zonk, nie robi :kwasny: macie jeszcze kogoś kogo mozna pytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym masz problem z ta przejściówką? Ja u siebie nawet nie robiłem jej, tylko kable przekladalem w kostkach. Lipa tylko, że do jednej trzeba przedłużyć. A jak Ci licznik z fisem nie odpala, to może padnięty jest. Spróbuj go na stole podłączyć. Plus i masę trzeba podpiąć i sprawdzisz czy na stole ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z D09 czy D12?

To jest jakaś wersja oprogramowania czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

920.. to licznik z drugiego liftu informacje ida tam po can licznik 919.. ma komunikację analogową. Ale ponoć można zmienić z cyfrowej na analogową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wgrać wersje D12 do licznika w którym było D09?

Teraz mam 8D0 920 930 C, chce wgrać 8D0 920 932 J(podobno D12)

To i to wsad z licznika S4.

Potrzebuje mieć D12 ze względy na RNS-E

Edytowane przez cys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem to u siebie i niestety wsad d12 z szafa d9 nie dzialal skonczylo sie na kupnie szafy d12 z s4

Wysłane z mojego GT-I9505

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym masz problem z ta przejściówką? Ja u siebie nawet nie robiłem jej, tylko kable przekladalem w kostkach. Lipa tylko, że do jednej trzeba przedłużyć. A jak Ci licznik z fisem nie odpala, to może padnięty jest. Spróbuj go na stole podłączyć. Plus i masę trzeba podpiąć i sprawdzisz czy na stole ruszy.

Wogóle cos sie porobilo ze uwalilem swój licznik bo zegarek nie chodzi i jak zgasze to zreuje mi km. Mase to wiem gdzie a plusa to który pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem to u siebie i niestwty wsad d12 z szafa d9 nie dzialal skonczylo sie na kypnie szafy d12 z s4

Wysłane z mojego GT-I9505

To kiszka.

Zwykłe A4 wychodziły z D12?

Jak tak to jakie?

Aaa i jeszcze jedno do licznika z a6 można załadować wsad z a4?

Edytowane przez cys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym masz problem z ta przejściówką? Ja u siebie nawet nie robiłem jej, tylko kable przekladalem w kostkach. Lipa tylko, że do jednej trzeba przedłużyć. A jak Ci licznik z fisem nie odpala, to może padnięty jest. Spróbuj go na stole podłączyć. Plus i masę trzeba podpiąć i sprawdzisz czy na stole ruszy.

Wogóle cos sie porobilo ze uwalilem swój licznik bo zegarek nie chodzi i jak zgasze to zreuje mi km. Mase to wiem gdzie a plusa to który pin?

plus to zacisk 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś kostki od przed lifta na wierzchu? Chodzi mi o kabel niebiesko-biały z kostki niebieskiej pod jakim on jest numerem pinu, lub od czego jest ten kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem to u siebie i niestwty wsad d12 z szafa d9 nie dzialal skonczylo sie na kypnie szafy d12 z s4

Wysłane z mojego GT-I9505

To kiszka.

Zwykłe A4 wychodziły z D12?

Jak tak to jakie?

Aaa i jeszcze jedno do licznika z a6 można załadować wsad z a4?

Tak wychodziły zwykłe z d12 np 8D0 920 932H jest na 100% d12 bo mam z niego wsad co do szafy z a6 to niestety ale czasami wywalają się liczniki lub nie ruszają wcale

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem to u siebie i niestwty wsad d12 z szafa d9 nie dzialal skonczylo sie na kypnie szafy d12 z s4

Wysłane z mojego GT-I9505

To kiszka.

Zwykłe A4 wychodziły z D12?

Jak tak to jakie?

Aaa i jeszcze jedno do licznika z a6 można załadować wsad z a4?

Tak wychodziły zwykłe z d12 np 8D0 920 932H jest na 100% d12 bo mam z niego wsad co do szafy z a6 to niestety ale czasami wywalają się liczniki lub nie ruszają wcale

Czyli najrosądniej szukać D12 z A4 i wpakować mu wsad Eskowy, ale tu kicha z fisem bo prawie każdy padnięty.

Pakując licznik z A6 (w nich już taki FIS nie padał) bez zmiany wsadu jest do zmiany plywak, i coś do zmostkowania tak?

A jak wygląda sprawa z immo w tych licznikach?

Edytowane przez cys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fis pada wszędzie na to nie ma reguły co do szafy z a6 podmiana wsadu czasami załatwia sprawę czasami nie montowałem z a6 do a4 i nic nie mostkowałem


nie bardzo rozumiem po co uparłeś się na eskowy wsad ?

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...