Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Czy ktoś z Forumowiczów którzy już wymienili liczniki w swoich niuniach zrobili tabele porównawcza kostek (żółtej i niebieskiej) 26 pinowych do tych 32 pinowych.

Chce wymienić u siebie zegary na te z fis'em ale boje się że pomylę piny w przerabianiu kostek.

Jeżeli ktoś ma taka tabelkę proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie na temat licznika. Zmieniłem zwykły licznik na licznik z fis prawie wszystko mi działa bo mam rozpiskę wyjść licznika fis , ale nie działa mi wskazanie zużycia paliwa pokazuje mi 51,9l nie wiem co mam podłączyć do złącza 20pin na 1pin (jaki kabel i z skąd). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie na temat licznika. Zmieniłem zwykły licznik na licznik z fis prawie wszystko mi działa bo mam rozpiskę wyjść licznika fis , ale nie działa mi wskazanie zużycia paliwa pokazuje mi 51,9l nie wiem co mam podłączyć do złącza 20pin na 1pin (jaki kabel i z skąd). Pozdrawiam

MIstrzu Poczytaj sobie ten post :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie na temat licznika. Zmieniłem zwykły licznik na licznik z fis prawie wszystko mi działa bo mam rozpiskę wyjść licznika fis , ale nie działa mi wskazanie zużycia paliwa pokazuje mi 51,9l nie wiem co mam podłączyć do złącza 20pin na 1pin (jaki kabel i z skąd). Mam samochód audi a4 1,8t AEB 1997 i licznik kupiłem z wtyczkami takimi samymi tylko doszły dwa dodatkowe wtyczki . Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie na temat licznika. Zmieniłem zwykły licznik na licznik z fis prawie wszystko mi działa bo mam rozpiskę wyjść licznika fis , ale nie działa mi wskazanie zużycia paliwa pokazuje mi 51,9l nie wiem co mam podłączyć do złącza 20pin na 1pin (jaki kabel i z skąd). Mam samochód audi a4 1,8t AEB 1997 i licznik kupiłem z wtyczkami takimi samymi tylko doszły dwa dodatkowe wtyczki . Dzięki i pozdrawiam

Wszystko masz napisane w tym temacie !!! który pin i do czegowystarczy poszukac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już wszystko działa jeżeli ma ktoś jakieś pytania mogę służyć pomocą gdyż sam wszystko podłączałem. Pozdrawiam :> :> :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! dotyczy tylko silników 2.6 ABC w a4 nie wiem jak jest w innych autach.!!!

W silnikach 2.6 ABC Jest wstawiony fabrycznie czujnik temperatury oleju.

Aby go podłączyć do licznika należy znaleść przewód. Znajdujący się w skrzyneczce (tam gdzie komputer silnika).

Wtyczka czarno fioletowa, przewód niebiesko biały.

4a7ab9052f91c46d.jpg

w końcu akcja fis dobiegła końca. :)

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kontrolę żarówek będzie CI potrzebny specjalny moduł nie jest to już takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...