Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma większych problemów, musisz tylko dorobić sobie kostkę do FIS'a (z taśmy HDD), podpiąć te przewody i będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden !!!!! Do twoejgo samochodziku musi byc liczni do 97 roku bez cyferek na zegarku i zegarek musi byc analogowy !!! moze byc od anglika ;) kosti z tylu musi byc zolta i niebieska!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 link ma uszkodzony wyswietlacz, widac zanikajace pixele :thumbdown: licznik mozesz kupic sobie nawet z rocznika 2000, tylko bedziesz musiał przerabiac kostki, tzn wypiac przewody z kostki 26 pinowej i wlozyc je do innej - 32 pinowej, opis pinow masz na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy ktoś podlaczal na stole zegary od a4 liftowe z białym podświetleniem , bo chcem sprawdzić czy działają a mam 7 dni na zwrot, fis działa ale nie wiem czy reszta podświetlenia działa , czy ktoś może ćwiczył ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden !!!!! Do twoejgo samochodziku musi byc liczni do 97 roku bez cyferek na zegarku i zegarek musi byc analogowy !!! moze byc od anglika ;) kosti z tylu musi byc zolta i niebieska!!!!

a to dobre :polew:

Widzę że kolega lekko nie w temacie :decayed:

spot06.jpg

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.105.html

PS

Roczniki 95-97 (z immo poza zegarami) mają najprościej w temacie wymiany licznika.

Ilość oraz rodzaj wtyczek nieistotny - robi się przejściówkę i wszystko hula :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWLASNIE Trzeba robic przejsciowki czyli standardowo niepasuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Trzeba kombiniowac !!!!!!!!!!!!

Trzeba miec dodatkwoe wtyczki ciac przewodziki !!!! itp, a na to czasu niema !!!!!!!!! JA wiem ze mozna wsadzic zegarki po II lifcie ale trzeba meic na toc zas i cierpilowsc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co po takiej przeróbce nie działa tak jak w orginale Czego nie idzie podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie tnę żadnego przewodu przy przesiadce z 97 na 98 i w górę chyba że od manetki i spalania. Ja sam u siebie ma licznik z 2001 roku i problem jest tylko z sensorem ale powoli konstruuje układzik pozwalający to też ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...