Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Za duzo kombinacji lepiej poszukaj licznika z rocznika 94-97 który ma kostki zolta i zielona i niema cyferek na zegarku analogowym, pozatym jesli masz blisko do wawy to ja chetnie pomoge wink

Cosik takiego?

http://allegro.pl/item514096852_liczniki_zegary_licznik_audi_pelny_fis_88311225_23.html

Nie wiem czy nie lepszym pomyslem byloby podjechanie na jakis szrot w celu znalezienia takiego licznika z fisem. Moze bylby tanszy niz te z allegro... :mysli:

Szukaj szukaj i szrocie kupisz taniej, pozatym tai jak pokazales jest wlasciwy, wlasnie takiego szukaj, ja milem wiecej zabawy bo kupilem anglika i benzyne a mam diesla i tak wszystko dziala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam wszystkich mam problem z podłączeniem sygnału spalanie podpinam pod pin 18 w kompie i nic dzięki z góry za pomoc dodam mój silnik to 1z tdi

ja juz to przerabialem niejest to pin18 , tylko jest to w zoltej wtyczce zolty cienki przewod drugi od strony nadkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi?? U mnie tempomacik i fis montowałem jakieś 2 lata temu i jak do tej pory wszystko dizła tylko licznik z fisem zmienił się na ten z 2001 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi?? U mnie tempomacik i fis montowałem jakieś 2 lata temu i jak do tej pory wszystko dizła tylko licznik z fisem zmienił się na ten z 2001 r

A działą ci kontrolka imo ? w tym z 2001?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz to przerabialem niejest to pin18 , tylko jest to w zoltej wtyczce zolty cienki przewod drugi od strony nadkola

dzięki kolego już działa tylko u mnie była to brązowa kostka żółty przewód dla sprawdzenia radze podpiąć miernik powinien wskazywać od 0,3v do 1,3v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest możliwe, że pełny fis nie wyświetla poprawnie ekranu (poziome linie) jeśli nie ma się immo jeszcze zakodowanego? Chwilę temu podłączyłem celem sprawdzenia, a tu niespodzianka, kilka niepoprawnie wyświetlanych poziomych lini, po telefonie do sprzedającego usłyszałem coś takiego j/w i chciałbym to powierdzić czy to prawda, jeśli nie to mu go zwrócę... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyświetlacz nie ma nic do immo więc ktoś CIę robi w :gwizdanie: .

\\\A działą ci kontrolka imo ? w tym z 2001?

Kontrolka od immo została unicestwiona nie ma możliwości jej zgasić jeśli masz immo 1 jak w autach do 97r i nie radzę jej wydłubywać. I przecież to tylko jest jedna kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy jest możliwe, że pełny fis nie wyświetla poprawnie ekranu (poziome linie) jeśli nie ma się immo jeszcze zakodowanego? Chwilę temu podłączyłem celem sprawdzenia, a tu niespodzianka, kilka niepoprawnie wyświetlanych poziomych lini, po telefonie do sprzedającego usłyszałem coś takiego j/w i chciałbym to powierdzić czy to prawda, jeśli nie to mu go zwrócę... :disgust:

Pewnie kupiłes licznik Jager ;) jesli tak to standardowa usterka a naprawa to koszt min 300zl ;) wiec gość ktury ci go sprzedal wie co robil, i prubuje pozbyc sie złoma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złomy to były MM, Jagery były trochę lepsze ale nie ma co się szczycić bo VDO z tego rocznika tez pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłes licznik Jager ;) jesli tak to standardowa usterka a naprawa to koszt min 300zl ;) wiec gość ktury ci go sprzedal wie co robil, i prubuje pozbyc sie złoma ;)

To jest VDO, dalem za niego 350zł, co ciekawe miał być od A6, a jest od a4 i teraz albo go zwrócę, albo on mi zwróci większą część pieniędzy i sobie za te 300 naprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Kielc ogólnie w b5 można zaadaptować każdy licznik jedyny problem jest z konwersją sygnałów jakie trzeba wykonać. Jeśli chodzi o magistrale Can w nowszych licznikach służy ona do obsługi poszczególnych modułów z licznikiem. Audi zastosowały spory + w licznikach B5-tek ponieważ są osobno piny do komunikacji CAN i bez CAN można tą opcję wyłączyć lub włączyć co pozwala nam na wrzucenie licznika do aut bez CAN-u.

"Immo będzie działało normalnie, ale na liczniku będzie świecić się kontrolka od immo z licznika-wystarczy wyjąć żarówkę."

Spróbuj wydłubać diodę od Immo z płytki zobaczysz ładny napis na wyświetlaczu przebiegu

grzanek85 podejmiesz się takiej wymiany np u mnie? ile sobie cenisz taką usługę i co musze miec ewentualnie aby się u Ciebie pojawic na takiej wymianie oraz ile to zajmie czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...