Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

apropo tych otwieranych drzwi.

fisa zapodalem z a6 2002r i wszystko p&p oprocz tych dzwi.

jest jakies wyjscie? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable sa ,na pol fisie cos dzialalo a tu ni h..a.

czytajac ten watek znalazlem cos o can ale chyba za glupi jestem na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma kabli, pół fis pokazuje tylko drzwi kierowcy i klapę tylną

pokazuje otwarcie wszystkich, tylko nie ważne które się otworzy to na fisie zapal się od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na małym tak pokazywał to wiem ale czy teraz tak Ci się robi? :mysli: jęśli tak to nie umiem Ci pomóc dla mnie to niemożliwe bo to inne piny w tym liczniku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz niestety zapala się tylko jak otworze drzwi kierowcy, na resztę nic nie reaguje, dlatego chciałem się dowiedzieć gdzie się wpoiłeś że tył pokazuje,

co do tych drzwi pasażera to też coś gdzieś czytałem o tej diodzie, chyba nawet w tym wątku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył trzeba się wpiąć w takie wypustki gumowe przy zamku na karoserii, pokażę Ci dokładnie i zrobię zdjęcie jak będę w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka że będzie błąd poduszki i jeszcze jakieś problemy, w tym wątku się o tym przewinęło że jak masz nsi-uk (czy jakoś tak) to zeby nie kupować innych zegarów

a jakie to są inne problemy bo temat ma tyle stron że nie znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka że będzie błąd poduszki i jeszcze jakieś problemy, w tym wątku się o tym przewinęło że jak masz nsi-uk (czy jakoś tak) to zeby nie kupować innych zegarów

a jakie to są inne problemy bo temat ma tyle stron że nie znajdę

na dzień dobry:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216107.0

ale coś jeszcze widziałem o tym ale nie mogę znaleźć :read: jak znajdę to podrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak ja mam licznik od a6 to co mam zrobic by wskaźnik paliwa działał w poprawną stronę?? jak narazie mam wskazówkę na rezerwie gdy zaleje do pełna która przesuwa się w kierunku pełnego baku gdy ubywa paliwa.Wymiana pływaka jedynie mnie ratuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych otwieranych drzwi.

fisa zapodalem z a6 2002r i wszystko p&p oprocz tych dzwi.

jest jakies wyjscie? ;(

Licznik A6 wyświetla info o drzwiach za pośrednictwem modułu komfortu, a nie podaniem masy jak w A4 B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych otwieranych drzwi.

fisa zapodalem z a6 2002r i wszystko p&p oprocz tych dzwi.

jest jakies wyjscie? ;(

Licznik A6 wyświetkla info o drzwiach za pośrednictwem modułu komfortu, a nie podaniem masy jak w A4 B5 :wink4:

no panie, cenna informacja... a wiesz jak zrobić drzwi pasażera a A4? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak zrobić drzwi pasażera a A4? :mysli:

Tak jak już ktoś tu pisał... Kierowcy były w standardzie, tył mam pociągnięty z tylnych słupków, a przednie pasażera z prawego słupka, brązowo-biały przewód. Wsio na diodach prostowniczych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to zrobić na tej diodzie ;(

Prosta sprawa... Masz definicje i wygląd diody. http://pl.wikipedia.org/wiki/Dioda_prostownicza Montujesz ją w taki sposób, by blokowała podanie masy z innych drzwi, niż te otwarte. Pisemnie trudno mi to jakoś wyjaśnić o tej porze :tongue4:. Jeśli nie zrobisz to pokaże Ci u mnie jak mam zrobione, gdybym był w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... w sumie kiepsko jest to opisane tam... Dioda ta po prostu przewodzi impuls tylko w jedną stronę. Od tej czarnej części do srebnej przepuszcza, od srebrnej do czarnej nie. Najlepiej sprawdzić to miernikiem :wink4:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________

pokombinuje, jak nie wyjdzie to się uśmiechnę do Ciebie :good:

Nie ma sprawy :hi:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 23:09_________________________________________________Tak na szybko :decayed:

beztytuuzwxr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...