Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś zamontowałem tą diodę, sprawdziłem i.... działa :decayed::naughty: więc podziękował bardzo

No i git :good: i wcale trudno nie było, prawda? :decayed:

rozumiem, że ten patent z diodą trzeba zastosować we wszystkich drzwiach? (oprócz kierowcy, bo to działa)

czy to mozna zrobic z licznikiem od a6?

dodam ze nic mi nie swieci nawet te dzwi od kierowcy,klapa to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tych otwieranych drzwi.

fisa zapodalem z a6 2002r i wszystko p&p oprocz tych dzwi.

jest jakies wyjscie? ;(

Licznik A6 wyświetla info o drzwiach za pośrednictwem modułu komfortu, a nie podaniem masy jak w A4 B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pupa zbita tak? :wallbash:

ale jak jest sygnal sterowany masa to mozna jakies kontrolki dorezac :mysli:

tak dla wlasnego info i bezpieczenstwa(troche drutu nie zaszkodzi :kox:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, informacja idzie po CAN-ie a piny w liczniku do których w a4 są podłączone krańcówki w liczniku z A6 nie są do niczego podłaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tylko przekodować na benzyne i na europe żeby były kilometry. Tylko obrotomierz za krótki z diesla do benzyny. Jeżeli chcesz sobie wgrać wsad musisz szczytać numery licznika i znaleść odpowiednik do niego benzyny. Myśle że VAG-TACHO powinien sobie poradzić w wgraniem wsadu. No i oczywiście musisz tarczki inne kupić po wgraniu wsadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczytać numery licznika i znaleść odpowiednik do niego benzyny

wsady można dowolnie mieszać, przestrzegać trzeba tylko zasad:

takie same zegarki oraz fis jeśli się to zgadza to można wgrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Jagera o NR 8D0 920 950E tylko wersje Angielską na wyświetlaczu już jest zmienione z ML na KM. Chcę spytać czy da się wgrać odpowiedni wsad do licznika abym mógł wymienić tarcze prędkościomierza z Angielskiej na Europejską bo teraz jak bym zmienił to będzie oszukiwał.

Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość zamiast Jagera wsadzic VDO.oryginalnie był Jager autko TDI??

Jaka tarcza prędkościomierza podejdzie do mojego licznika bo mam białe podświetlanie,taką z białym jest problem kupić(chodzi mi o używkę ORI)czy np podejdzie od przedlifta lub lifta z 99r ale tam zegaryświecą na czerwono a chcę aby świeciły na biało.Jak to można rozgryść :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko bo w najbliższym czasie wręcz na dniach będę przerabiał 1/2 fis na pełnego samochód taki jak w podpisie, licznik będzie zakupiony również poliftowy białe podświetlenie i zegarek cyfrowy i moje pytanie jest odnośnie kluczyków, mam dwa kluczyki zwykłe bez pilotów i jeden serwisowy plastikowy, czy te kluczyki da rade zakodować z nowym licznikiem czy muszę bawić się też w nowe kluczyki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kodujesz kluczyków tylko pastylki/transpondery które są wewnątrz plastiku. Musisz kupić nowe pastylki/transpondery i zakodować od nowa. Do tego bedziesz potrzebował pin licznika.

co TY gadasz :cool1::shocked:

Nic nie musi kupować, stare kluczyki dokoduje do nowego licznika!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie dało sie zakodować transponderów musiałem kupić wiec dlatego tak pisze.

u mnie też jak używałem VAGa z torrenta :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem w 4 autach już bez zmiany pestek, więc twierdzę że zawsze się da :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...