Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie zdjecia pogladowe po pierwszym podlaczeniu odrazu wydlubalem ta kontrolke airbag jak za zegary 100% sprawne 100zl to chyba okazja :decayed:

http://imageshack.us/a/img191/2619/dsc0050gq.jpg

http://imageshack.us/a/img152/7481/dsc0049ee.jpg

ładne jak za 100zł, tylko podświetlenie 1000 obr/min:wink:

Tanioooooo???????

to bylo tanio

View image: DSC00953

View image: DSC01331

tyle ze uk ale za 50pln ? no i mam :hi:Dziekuje nara

jakoś nie chce mi się wierzyć, ze za 5 dych, albo jumany, albo niesprawny, albo ktos nie wiedział co ma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tanioooooo???????

to bylo tanio

View image: DSC00953

View image: DSC01331

tyle ze uk ale za 50pln ? no i mam :hi:Dziekuje nara

jakoś nie chce mi się wierzyć, ze za 5 dych, albo jumany, albo niesprawny, albo ktos nie wiedział co ma :grin:

dla samego wyświetlacza wato brać jak za 5 dych z idealnym fisem

Maciek jak tam walka z twoim licznikiem... bo jakby co wyświetlacz bym kupił...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak rozbieralem swój 1/2 fis zauwazylem ze pod ramka z szyba ukryte sa 2 dodatkowe tarcze od aku i oliwy, brak silniczków

widzialem w necie ze i byly wersje 1/2 fis z 6 zegarkami, ciekawe jak one sa zamontowane czy na przylut czy co bo te np wyzej widze ze maja wtyczki, z ciekawosci rozbiore swój jeszcze raz i zobacze czy da sie jakos p&p dolozyc dwa silniczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak rozbieralem swój 1/2 fis zauwazylem ze pod ramka z szyba ukryte sa 2 dodatkowe tarcze od aku i oliwy, brak silniczków

widzialem w necie ze i byly wersje 1/2 fis z 6 zegarkami, ciekawe jak one sa zamontowane czy na przylut czy co bo te np wyzej widze ze maja wtyczki, z ciekawosci rozbiore swój jeszcze raz i zobacze czy da sie jakos p&p dolozyc dwa silniczki

z wtyczkami są w B6 na pewno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LICZNIK LICZNIKI ZEGARY AUDI A2 A3 A4 A6 TT silnik (3012865356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tu na tej aukcji jest 1/2 fis z 6 zegarkami i widac jeden z takich silniczków

jakbym kupil trupa 1/2 fis bo pare ludzi na forum z tego co wiem to ma to ciekawe czy udalo by sie to wcisnac

tylko musze najpierw rozebrac swój i zobaczyc jak to dokladnie wyglada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zl moze i tanio ale zabawa z uk na to samo wychodzi pozatym biale tarcze do audi niezabardzo mi podchodza ale gratuluje. Tymczasem moge zawitac do waszego klubu FIS instalacja ukonczona wszystko dziala poza kontrolka AIRBAG narazie wyciagnalem zarowke pozniej bede rozkminial temat. A i manetke musze zalozyc narazie stykam kablami do masy zeby przelaczac

dsc0052mk.jpg

VAG pokazal

dsc0051sq.jpg

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Achahahah

PRZEŁĄCZNIK WYCIERACZEK AUDI A4 B5 LIFT NAJTANIEJ (3005186915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

juz mam

PRZEŁĄCZNIK WYCIERACZEK AUDI A4 B5 LIFT NAJTANIEJ (3005186915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz nawet podmienic zegar na odpalonym aucie,

ja tak zrobilem 1/2 jaeger > full Vdo.

pzdr

assist

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

jak na odpalonym podmieni i nie zgasi to bedzie wszystko ok.

immo sprawdzane jest przy starcie tylko..

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność

Chce podjechać swoim autem 1/2 fis na szrot, wyłączyć auto , wyciągnąć licznik, wsadzić ze szrotu , przekręcić zapłon żeby zapodac prąd i sprawdzić jak świeci fis, wyłączyć, wyjąć licznik ze szrotu , wsadzić swój spowrotem i odpalić , czy ww sytuacja spowoduje ze np rozprogramuje immo na amen i nie odjadę ze szrotu :kox:

Czy lepiej zmodzic przenośny zasilacz do licznika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja u siebie wkładałem licznik Mefja, włączyłem zapłon, żeby sprawdzić podświetlenie i inne pierdoły, potem wsadziłem swój i odpaliłem normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej skombinować niebieską wtyczkę, porobić kabelki i sprawdzać osobno licznk??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak chyba zrobię z wtyczka

A jako zasilanie co moge wykorzystac

Kiedyś jak się bawiłem vagiem w aucie wkladalem wyjmowalem licznik bo kalibrowalem wskazówki i takie tam ze aż w końcu doprowadziłem do stanu ze nie mogłem odpalić immo odcinalo

Odpialem aku na 2 minuty i juz odpalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANKOWO moze wlozyc inny i potem odpali na swoim... przeciez nie bedzie programowal kluczykow pod sprawdzany licznik !!!

w pamieci licznika jest ile kluczykow jaki pin itd

dopiero ingerencja w program - kodowanie kluczy zmienia

samo podpiecie by sprawdzic nic nie zrobi tyle w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zl moze i tanio ale zabawa z uk na to samo wychodzi pozatym biale tarcze do audi niezabardzo mi podchodza ale gratuluje. Tymczasem moge zawitac do waszego klubu FIS instalacja ukonczona wszystko dziala poza kontrolka AIRBAG narazie wyciagnalem zarowke pozniej bede rozkminial temat. A i manetke musze zalozyc narazie stykam kablami do masy zeby przelaczac

http://imageshack.us/a/img822/6600/dsc0052mk.jpg

VAG pokazal

http://imageshack.us/a/img706/8279/dsc0051sq.jpg

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Achahahah

PRZEŁĄCZNIK WYCIERACZEK AUDI A4 B5 LIFT NAJTANIEJ (3005186915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

juz mam

PRZEŁĄCZNIK WYCIERACZEK AUDI A4 B5 LIFT NAJTANIEJ (3005186915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie no kolego za 1 zdanie to ja gratuluje i nie o tanio ale koncowke mi chodzi no nie ,,,,,, NIE PODCHODZI MU BIALE DO AUDI:polew:ZIOMKI Pomozcie:facepalm: No ale o gustach sie nie rozmawia chyba masz od niedawna ta audi jeszcze Ci nie zbrzydlo .

A to Ty myslisz ze po co wszyscy chca polifta wkladac dla fisa ? tak to by kazdy wyjol wlozyl i po ptokach a co masz na mysli ze przerobienie z uk na eu to koszta za ile tarcze kupisz ? Kolega vauxhall chyba ze 30 40 mi policzyl to i tak mi sie oplaca jak taki licznik za 30 zl moglem kupic i teraz zaluje ze nie wziolem no ale coz za miesiac nowa dostawa to .....

Kaju Ty chyba u siebie ustawiales to moze jeszcze pamietasz w adaptacjach na spalaniu ile przestawiles ja mam na max ale i tak jakos malo pokazuje w sumie wiekszosc trasa ale 4.8 max mam vcdsA i skaluje co 5 nie da sie co 1 KUMA TO KTOS :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasi białe podświetlenie, o nie... :facepalm: w tym przypadku pierdolnąłbym sobie jak w golfie 3 niebieskie diody, jeszcze punktowe, żeby był większy szacun na wichurze. Mniejsza o to. Spalanie masz na 3 kanale w przedziale 85-125 regulacja co 5. Co 1 nie przeskoczysz :hi:nie pamiętam wartości u siebie jaką ustawiłem, ale zgrywa mi się idealnie wręcz z dystrybutorem (tzn zgrało kilka razy odkąd mam fisa, bo na co dzień mam wyjebane na spalanie, a że pali mało... )... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:ile ??????

Ja nie powiem ale nawet nie z dystrybutorem ale z moja miarka jest ok wiec chyba tyle pali

Nie wsady od :ON:byly ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, k**wa raczej ?????????????????????

CHYBA KOLEGA WYZEJ Z TYM PODSWIETLANIEM TO SIE TU ZGUBIL albo forum pomylil

a moze na wrzosowo albo mysi jakis wiemwiem naaaa,,, zielono jak w passkach Widzial to ktos na zywo ja mialem zaszczyt no nic tego nie przebilo i to w ori bylo auto z luxemburbu od pani

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

A ktos moze kminil czy da sie w tych komorkach wylaczyc np tylna klape?

A tak na powaznie Kaju to ile ? I ile km jaki masz tam silnik znaczy ktory ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ales sie k**wa spial The A4 Avatar jest na rzeczy chyba wiecej tego GAS niz ASS and free hand rides spoko mnie sie nie podoba i c**j wole czerwone szatanskie panie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...