Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

nie, bo tam nie ma opcji zmiany funkcji na fisie, ogólnie bym odradzał, szkoda kasy na 1/2 fis, lepiej zainwestuj w pelny fis ze swojego rocznika, ale jesli chcesz sie uprzec, to szukaj VDO ( czarna obudowa z tyłu) a nie jeager ( biala) , bedziesz musial zalatwic sobie emulator do oleju bo bedzie drzec sie sensor, tak tak tak nie myle sie , bedzie darł sensor , czujnik od klocków do masy, zmienic bedziesz musial pewnie zbiornik plynu chlod na polift, podpiac temp zewn pod licznik, mozesz pod niego podpiac klape i wszystkie drzwi zeby reagował na otwarcie któregos z nich

Mozna prosic o link do aukcji.I co by było gdybym podlaczył do bez żadnych przerobek??Chyba problem z immo by był??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz przedlifta wiec imo poza zegrami. Generalnie to sprawa jest najprostrza

Dokładnie tak jak mówisz.Jest immo w puszce...W tym temacie jest dużo zbędnych postów,wartało by go jakos wyczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś rezać kontrole żarówek? Mam przekaźnik na sprzedaż, kostki FIS też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy moge kupic manetke z polifta 99-01..Czy bedzie pasowac do mojego 95 r

wtyczki są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobić kostki to 30 min :wink:

ale są też dalsze konsekwencje konwersji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobić kostki to 30 min :wink:

ale są też dalsze konsekwencje konwersji :wink:

niby jakie?

przerzucasz 7kabli

3 kierunkowskaz i 4 wycieraczki, a reszta p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o olej i chłodziwo Andrzeju :wink: ale wszystko do zrobienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o olej i chłodziwo Andrzeju :wink: ale wszystko do zrobienia :decayed:

a co ma manetka do chłodziwa i oleju?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o olej i chłodziwo Andrzeju :wink: ale wszystko do zrobienia :decayed:

a co ma manetka do chłodziwa i oleju?:decayed:

za trzeźwy jestę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

chce podpiąć temp pod licznik tak sie składa, że pacjent mial termometr w starym liczniku, z które pina wziąć sygnał?

dwa, pokazuje mi jakieś dziwne wartosci spalania 50 - 51,7, jedyny zółty kabalek z ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że po dwóch godzinach jazdy pojawia się na fisie 2:00h i zaczyna mrugać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że po dwóch godzinach jazdy pojawia się na fisie 2:00h i zaczyna mrugać?

Czytajcie a znajdziecie.

Instrukcja obsługi strona 93.

Czas jazdy

Wywiatlany jest czas jazdy, jaki upłynął od ostatniego skasowania pamięci. Po wyłączeniu zapłonu czas zostaje zachowany w pamięci. Jeżeli jazda będzie kontynuowana, czas jej trwania będzie doliczany.

Maksymalna wyświetlana wartość może wynosić 23 godziny i 59 minut.

Jeżeli ma być zmierzony czas jazdy od określonego momentu, należy skasować pamięć przez naciśnięcie przycisku "Re*set"

Alarm czasu jazdy

Po 2 godzinach jazdy następuje przełączenie aktualnie wyświetlanej funkcji na wyświetlanie czasu jazdy. Jednocześnie zaczyna migać czas ,2:00" przypominając kierowcy o konieczności zrobienia przerwy.

Przez krótkotrwale naciśnięcie górnej lub dolnej strony przełącznika funkcji lub przycisku "Reset" można wyłączyć wyświetlanie alarmu. Jeżeli zapłon będzie nadal włączony lub przerwa będzie trwała mniej niż 10 minut, zawsze po dwóch kolejnych go*dzinach zostanie wywołany następny sygnał alarmowy i wyświetlony czas 4:00, 6:00 itd.

Przy przerwie z wyłączonym zapłonem trwającej dłużej niż 10 minut następuje wyzerowanie licznika alarmu dotyczącego czasu Jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...